Какво направих днес за себе си? тема 19

  • 8 163
  • 150
  •   2
Отговори
# 1
  • Мнения: 607
Записах се на фитнес Simple Smile

# 2
  • Мнения: 24 351
Маска на лицето, книга и капучино

# 3
  • Мнения: 1 882
Благодаря за новата тема!
Боледувам последните дни, но след малко ще изляза с ММ и малката да глътна свеж въздух. Тук е 28°, надявам се да ми подейства добре слънцето.

# 4
  • Мнения: 1 699
Поръчах си вази от цветно стъкло

# 5
  • Мнения: 6 717
Отказах нещо на някой, защото знам че не мога да се справя и само ще се скапя . Но сега ми е мъчно, защото няма кой друг Sad  Но пък съм го правила това и знам че не ми е по силите Sad

# 6
  • Мнения: 7 923
Купих си пола.
Пия бира с приятел. Е, пия с него е малко силно казано, понеже не сме се разбрали и сме в две различни кръчми в двата края на града, ама все пак пия бира Joy

# 7
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Правих малко упражнения (от години не бях),играх и танцувах с малкия, който е болен и си се гледаме двамата.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 198
Купих си 2 чифта обувки.

# 9
  • Мнения: 20
И аз почвам днес гимнастика.После съм на фризьор😉

# 10
  • София
  • Мнения: 250
Пих кафе с маска на лицето. Купих си нов крем за ръце и четка за коса. И диадема. Харесвам диадеми, но не се сещам да ги слагам.

# 11
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 673
Приготвих за контейнера с дрехи 2 чувала. Подредих шкафа на малкия. Смених летни и зимни дрехи на децата окончателно.
Hug

И си почивам, макар и да не ми стига...

Последна редакция: чт, 11 апр 2024, 12:08 от CvEtEmOe

# 12
  • Мнения: 7 279
На кафе с приятелка в слънчевия пролетен ден.

# 13
  • Мнения: 1 882
След малко отивам на маникюр.

# 14
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 673
И продължавам Blush

Минах се най-сетне с епилатора и имам гладки крачета, измих си косата и си облякох рокля. След малко излизам да ме види слънцето...
Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт