адаптирано мляко

  • 5 723
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 512
Наистина опитай да увеличиш кърмата си, храни се пълноценно и си почивай. Аз не знаех почти нищо за кърменето, не бях регистрирана, нито четях във форума; така се поддадох на внушението, че не ми достига кърмата и започнах да дохранвам с Хип 1, сега с Хип 2.
Положих усилия и продължих да кърмя, правя го и сега. Много съм горда от себе си, че успявам с кърменето - благодарение на ината си и полезните съвети на Boo и останалите кърмещи майки  Heart Eyes
Успех!

# 31
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Цитат на: T o n i
Омнео
много е добро

И аз така мисля.

# 32
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Цитат на: T o n i
Омнео
много е добро

И аз така мисля.

# 33
  • Мнения: 3 211
Да се включа и аз.
Всяко родилно препоръчва разл.мляко, защото млеката фирмите им ги дават без пари като спонсорство, например АГ Варна - Нутрилон, Окр.болница - Фризолак, даже аз като раждах им бяха дали Фризопре и понеже Габи се роди 2кг., оиколих целия град, но не го намерих. Препоръчаха ми за първоначално захранване аптамил, а след 1-та кутия (те са вътре 2 пакета), каквото решиш Фризолак, Нутрилон, НАН-според мен са почти еднакви. Ние -първо Аптамил (ужасно мазно), после на Фризолак и фрозомел.
Към 6мес.имаше една криза , отказа всякакво мляко, та съм купувала всички видове. Купувам и хвърлям, докато стигна до Милумил, то е най-вкусно за всички деца, но от него се дебелее страшно

# 34
  • Габрово
  • Мнения: 402
Милумил е за злояди деца, затова се дебелее много  Wink
Иначе ние сме с Аптамил и съм доволна. Това за болниците не е съвсем така. В нашата болница ги спонсорират с НАН, но когато попитах, кое адаптирано мляко ще ми препоръчат, казаха Аптамил или Хумана. Между другото не знам защо почти никой не храни с Хумана  Confused:
Аз избрах Аптамил де... и аз не знам защо не се спрях на Хуманата...

# 35
  • Мнения: 3 211
От Хумана използват най-вече лечебната (за разстройство), иначе познавам майки, които дават и норм.мляко Хумана, но не е така масово. А иначе Милумил-а го давах точно защото беше злояда, казаха ми, че дори и малко да изяде, ще е достатъчно

Общи условия

Активация на акаунт