Смятам да съдя министерството на социалната политика

  • 5 555
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 744
Ами щом ще има нов закон за семействата, може би трябва да изчакаме да видим какво ще напишат по нашите въпроси и да се борим да го напишат в наш интерес. Да насочим усилията си в тази посока с повече идеи и варианти. Дано този път го направят по европейски. Peace

# 76
  • София
  • Мнения: 12 233
  Аз също смятам, че ще е от полза по-скоро да се направи всичко възможно новия закон да подпомага такива семейства. Относно съденето не е ясно дали ще постигнем нещо, така че е по-добре да се опитаме да направим нещо за бъдещите близнашки майки  Simple Smile

# 77
  • Мнения: 4 978
Момичета,

Искам само да ви кажа, че много ме радва желанието ви
да се борите да промените нещо в полза на друг, а не себе си.

Ако има повече такива хора, България ще бъде!



Кали,   bouquet

# 78
  • София
  • Мнения: 148
И аз мисля,че е по-добре да видим какво ще включат в този закон и след това да се действа ако се налага и близнаците са пренебрегнати то съдилищата няма да избягат Laughingа пък чрез закон нещата ще са по-културни така да се каже.Ако трябва някъкво съдействие от нас аз съм насреща с каквото мога  bouquet

# 79
  • Мнения: 3 336
И аз мисля,че е по-добре да видим какво ще включат в този закон и след това да се действа ако се налага и близнаците са пренебрегнати то съдилищата няма да избягат Laughingа пък чрез закон нещата ще са по-културни така да се каже.Ако трябва някъкво съдействие от нас аз съм насреща с каквото мога  bouquet

Добре, момичета, ще ви информирам своевременно когато има някакво движение по въпроса. Ще се допитвам до вас за консултации по близнашките въпроси, така че наистина да са помислени от всички страни нещата. Работната среща ще е след нова година, така че весели празници  bouquet

Във всички случаи каквото и да се направи няма да ни хване /или поне повечето от нас/, но пък дано сме полезни на тези след нас Wink

Крю Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт