КАУФЛАНД - тема 56

  • 39 435
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20 215
Тази схема и на мен не ми допада, Лидълската ми харесва повече.

# 31
  • Мнения: 19 043
https://www.kaufland.ro/kaufland-card/despre-program.html#promotii

Ето обяснено на румънския сайт, пуснете си translate.

# 32
  • Мнения: 54 740
Много е зле схемата. Реално стимулират тези, които и без друго пазаруват там.

Ами в Лидл не е ли така?
Без приложение са други цените за някои неща. Аз не намирам разлика. Само скреч карта няма в К.
Физически карти за какво ще са? За хора без телефон?

# 33
  • Мнения: 19 043
Ами, да. Като в Била например ..

# 34
  • Мнения: 10 212
Не е така в Лидл. Там купони и оферти си вървят, пазарувал или не. Тук ако не натрупаш точки с пазаруване, нищо няма да ти предложат.

# 35
  • Мнения: 27 736
В Лидъл не ти искат 5 точки, за да можеш да активираш купон...активирането е безплатно.
Точно, Соул. Писали сме едновременно. 🙂

# 36
  • Мнения: 20 215
Не е така в Лидл. Там купони и оферти си вървят, пазарувал или не. Тук ако не натрупаш точки с пазаруване, нищо няма да ти предложат.
Именно.

# 37
  • Мнения: 4 806
Споко , ще го доизкусурят като го пуснат в действие и започнат да ни четат😉

# 38
  • Мнения: 10 212
В Кауфланд има ли кремообразна извара? По Великден ще ми трябва да правя десерт на място без Лидл, не си представям да помъкна кофите...

# 39
  • Русе
  • Мнения: 7 077
На мен пък ми стана интересно кой е този град, в който има Кауфланд, а няма Лидл. Thinking Щото обратните примери да доста.
Аз поне не знам да има такава извара в Кауфланд.

# 40
  • Мнения: 27 736
Не съм виждала кремообразна извара в Кауфланд.

# 41
  • Мнения: 54 740
В Лидъл не ти искат 5 точки, за да можеш да активираш купон...активирането е безплатно.
Точно, Соул. Писали сме едновременно. 🙂

За това, да. Но, ако не ползваш Лидл+, изобщо нямаш достъп до офертите. Това имах предвид.

# 42
  • Мнения: 27 736
Е, то и в К., ако нямаш приложение/карта (ако ще има такава), няма купони...Но само да имаш приложение/карта на К., не ти дава автоматично възможност да си активираш безплатно купоните- трябват ти точки за активирането...не ми харесва това.

Последна редакция: сб, 09 апр 2022, 11:23 от dolce miele

# 43
  • Мнения: 54 740
Ние така или иначе си пазаруваме там, не виждам проблем с точките.
А и Мистик показа цена в приложението, различна от тази в брошурата. Което е плюс.

# 44
  • Мнения: 27 736
Само че не стана ясно дали цената е такава само с приложението или е по-ниска и за останалите клиенти, които са без карта. 😉 Случва се понякога в магазина цената да е по-ниска от обявената в брошурата. При изтичащ срок, конкурентна цена в съседен магазин, печатна грешка...Ще ми е интересно да разбера.

Общи условия

Активация на акаунт