Най-слънчевите мами в арабските страни- 13

  • 26 361
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет от нас! Peace
 наистина, креми, народа го е грабнал шопинга или плажа, ина4е студът не е оправдание, нали? newsm78 и при нас един ураганен вятър  сутринта, после валя, но ние с линда излязохме на сука. тя за пръв път вижда сук с цялата тълпа, досега ме е било страх! тука са ме наплашили моите, ама като няма на кого да я оставя и ще побългарявам  гледането и отглеждането й.тя  питаше нон стоп, къде е пазара, като мисли за една приятелка  рускиня зара, много ме кефеше  да се 4уди откъде ще  изско4и лелята!на три езика и обясних, да я похваля прекрасно се държа за ръка, като искам да гледам ,не мърда,  държи се за мене за  якето, дори ка4улката изтърпя, но явно й бе добре!абе похвала ,само с това ядене  не сме се преборили, кои мал4овци не ядат сами и се хранят с театър като линда ,май няма тука! newsm78по4ва се  при нас  домашния сезон, без излизания, студ и затворени прозорци и кепенци! гадно ми е  през зимата и това е!да си кажа  днес ми е 9 ден от рамаданените, утре  мисля да сдам рапорта и после яко на мимената диетка, 4ееееееееее, бой на хладилника!  #2gunfire
дани, лек път, ноя и ти, ако  не сте заминали ве4е!  Hug Peace
миме, това с гърнето ни бе много трудно на етапи го правих , и пак се напишва като спи, ве4ер или следобяд, ама жал ми е я дигна , пък и пие мляко през нощта! #Crazy
милен4е , ние си държахме ръката, ама нали съм късо подстригана!сега  линда си преска4а леглото и е при нас и казва- искам тука да спя!и то4ка,казах!

# 61
  • Мнения: 2 804
Мерси момичета !
Днес ходихме до посолството !
Оказа се , че акта не е необходимо да е преведен достатъчно е само с апостил печат .
За визата на съпруга ми след 5 дни щяла да е готова та се отлага пътуването до тогава .
А на децата пасаван-паспортите ставали на момента .
Лека вечер , че съм със зъбобол и не ми се пише .
П.П.
Креми , успех ! Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 462
Здравейте !

Поздрави от дъждовна София   bouquet!
Кате, много са ти хубави произведенията, но на мен ми се отваря мъничка снимка. И въпреки това се вижда, че са хубави. Браво на всевиждащото око ! Hug

Марси, браво на Линда! Голямо момиче ! Heart Eyes И моето дете не е много по яденето, но аз не драматизирам. Все пак на баща си прилича  Crazy Когато иска да яде нещо- яде, когато не - го оставям. Е, чак продължително време не е бел гладен, но, ако го оставя сам да ядер той много често си играе с храната и файда никаква. Така че и ние се храним в повечето случай. Баща му понякога се притеснява, че не яде и ще стане слаб, като него hahaha Прави му разни самолети, които му кацат в устата и така  Joy

Миме, и ние се учихме на гърне бавно и продължително, но има светлина в тунела. Е, попрах малко гащи напикани и наакани, но с тези памперси как да се усетя майка Grinning

Да ви кажа онзи ден в събота ходихме в "Метро". Каква ми беше изненадата, като видях паркинга пълен Shocked Това става само около Коледа. После една съседка, която работи на касата там ми обясни, че хората се презапасяват, защото ги е страх от ценови скок, след приемането ни в ЕС.  Money Направо да падладееш  Laughing

# 63
  • Мнения: 1 655
Здравейте!
писах писах и понеже имам помошник всичко се изтри!
Дани честито за документите, много скоро ще сте си в бг!
Браво на Линдичка, на леля послушното дете!
Много ми е хубаво като чета за вашите деца че скоро и мен ме чака същото.Ние засега сме на тема кабели и да не сме далеч от мама, камерата я взима за топка, и вече е извадил 4 букви от клавиатурата, добре че мама е техничарка!А вече се изправя и сам в кошарата но само на колене, а сложа ли го прав и почва едно клатушкане -голям кеф!А за децата без апит мога да ви дам моето момче, той нищо не отказва и яде доста, ами пак напълни бузите и е над 10 кг вече, ами  какво да правя, не му давам много да яде и неяде нормално количество за неговата възраст.Може да е ген, аз така бързо наддавам а и баща му не е слабичък!Надявам се като си купи крачета че ще изразходва повече енергия и няма да е такова шопарче! Joy
Лек ден от нас!

# 64
  • Мнения: 1 655
А къде сте всички!?!?!? newsm78
някой по шопинг други стягат багаж, трети бебе правят, само аз се чудя какво да правя като заспи сами и се ровя из нета! hahaha

# 65
  • Мнения: 689
   В Емирствата времето е хубаво и всички са навън,май.Най-после се захлади,ако знаете как съм го чакала това хладно време!!!!Цяла бременност си мечтаех за градуси по-ниски от 35С!
   Утре и аз ще се ,,изнеса,,сигурно на някой парк с плаж,че Кари има нов бански и толкова го харесва,че го облича над дрехите си и се разхожда така Laughing
   Абе Креми,как така малкия вади копчета от компа ShockedОпасни са тия деца!

# 66
  • Мнения: 341
Катенце Честит имен ден!!!!
Бъди здравичка,обичана и уважавана от любимия човек и нека щастието вечно да те следва!!!

Весело посрещане на празника Катюшка!!!

Приятен и слънчев уикенд момичета Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 67
  • Мнения: 1 655
Честит имен ден Кате!
Да си носиш името със здраве, да си обичана и уважавана жена и да си много много щастлива!

Лек ден от нас!
Че ако не съм до дупето му могат до първия етаж да ни чуят, сега е на такава вълна, иска да е все в мен заврян, да ми дава биберона си и играчките си иначе не иска да играе!

# 68
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Благодаря Галенце, Креми!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Черпя ви виртуално:



# 69
  • София
  • Мнения: 462


ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, КАТЕ ! Hug

Пожелавам ти да си здрава, усмихната и обичана!

Благодаря за почерпката! Много е вкусна и питателна!

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 10:14 от snowflake

# 70
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Честито на всички Екатерини!
 и  мойта майка има Имен Ден днес.
да се почерпите-

# 71
  • Мнения: 815


Кате, честит ти имен ден!!
Да си жива и здрава, успехи и сбъдване на всичките ти мечти!!!


Миме, честит имен ден на майка ти!!
Да ти е жива и здрава и само да я радваш!!!  Grinning


Малеее, малееее, пак едни торти тука, едни чудеса, ама може ли човек, да не уважи  Mr. Green

# 72
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичета, благодаря ви много за милите думи и вниманеито!!!! Стана ми много мило!!!
Миме, честито и на майка ти, сигурно е хубав и благ човек, щом носи това хубаво име!!! Hug

Аз си събирам сега страхотните букети 10 бр. и подаръците и потеглям към дома да приготвям софрите.. че ще се черпимс приятели на домашна ямболска гроздова и от хубавото винце на татко!!!!

# 73
  • Мнения: 341
Миме да ти е живо и здраво майчето и да бъде много много щастлива!!!


Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 16:50 от gorjiana

# 74
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Честито на именниците! Да са живи , здрави, много обичани и щастливи!Кате, весел празник довечера!

Аз днес зарязах всичката работа дето я имах и се разхождах из дъждовна София.Оказа се, че чисто новите ми ботуши пропускат вода Twisted Evil.Но иначе разходката беше супер.Струваше си да си намокря краката. Simple Smile

Лека вечер, момичета и много целувки на малките фъстъци  love001

Общи условия

Активация на акаунт