Най-слънчевите мами в арабските страни- 13

  • 26 349
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 77
МИЛЕНЧЕ ЧЕСТИТООООООООООООО!!!!!!!!  bouquet
Много ме радват такива новини наистина деистват заразително . Laughing
Аз нещо не мога да събера кураж но ако дойде добре дошло  Grinning
Креми Самито наистина е голям топчо /машала/ да ти е жив и здрав .
М.Д не се ядосвай ти само временно береш ядове в Б.Г. аз мн.отдавна съм вдигнала ръце от простотии в тази държава  Mr. Green и като гледам скоро няма да се отърва от нея .
Като ви чета времето на всякъде май е застудяло при нас от вчера се вдигна проклетата мъгла #Cussing out дъждовно е но поне можем малко да излезем.Но като цяло не се е усетило че идва коледа сняг студ няма като други год. newsm78 болно време то май се измести към вас. Rolling Eyes
Мерси как е Линда в студа?
Аз след грипа ме заболяха 2 зъба на куп  и сега съм по заболекари от днес  Embarassed малко кофти ама явно ми е дошло времето да си пообърна малко внимание. Blush/ че напоследък така съм се отпуснала срамота #2gunfire още уж се мисля за млада ама май не е съвсем така  Embarassed
Хайде лека  и спокойна нощ на всички .И дано утре е по топло при всички .Целувки на децицата . Joy Joy Joy

# 256
  • Мнения: 2 804
Боби, и аз бях на зъбар онзи ден ми вади 2 и ми направи 2 пломби , а вчера ми извади 4 зъба един след друг .
Сега съм малко без зъба , но поне не ме боли нищо в устата .
Ако ми остане време ще си оправя устата ако не в Италия .
А то тук с тая бюрокрация е повече от ад и късане на нерви , добре си му виках на Юссеф да не идваме , а да ходиме до Мароко ма пусто не ме послуша .

# 257
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477



Малко е рано, но се почерпете за здравето на мойто хабиби. има Рожден ден днес.


Милена, така ще е с наще малки лигльовци Hug и свекървата ме успокоява, че до училище всички били такива Mr. Green да са здрави, "кръста " ще си го носим. и аз вчера бях бясна, но като си легна и стана едно такова тихо, чак съвестно ми стана.
всеки месец пращам по сметка до БГ. какво искаш да знаеш?

Ноя, тук е студ, а като знам, че при вас е още повече и духа... Sick скоро да се оправите Hug
при тая ситуация, ще идваш ли насам newsm78

Дани, и аз така се косех преди години. и дърветата ми бяха виновни във БГ....
сега се успокоявам, че съм от далече и за малко и гледам да не се ядосвам. престави си какво им е на хората, които са постоянно там.

Креми да цункаш малкия сладур от мен!

Елип, къде се сложи и ти в хората на възраст. виж ни нас с Марси. на тия години мислим за бебета.  нали знаеш, че понякога стават неща, които най-малко очакваме. Wink

Марси Hug


# 258
  • Мнения: 341
Миме да ти е жив и здрав любимия!!!Много да те слуша и ви пожелавам дълги години семейно щастие!!!


Мерси за хубавата почерпка Hugс  която ни посрещаш рано рано.Весело посрещане на празника довечера bouquet

Лек ден момичета  bouquet

# 259
  • Мнения: 2 804
Миме , Честит Рожден Ден на съпруга ти да ти е жив , здрав и много послушен !
Наистина не зная как се живее тук и се чудя кога ще започне да влиза в релси тая държава .
Ми те думите на един с един не пасват , а уж всички работят на едно място и се занимават с една и съща работа .
Вече ми изстискаха душата и съм като подметка .
Много лошо , но наистина вече нямам желание да се връщам в БГ и чакам с нетърпение момента на заминаването ни .
При нас в София , времето е студено , но не много и ако тия бесове бяха по-кротки щях да ги разходя .
Сутринта ходихме за н-ти път до Мария Луиза и сега сме под домашен арест до утре когато отново ще ходя до паспортното .
Самира вече е с хрема и лека кашлица , а на Фатима само носа и е запушен .
Лек ден и се пазете от болести , че в туй време само това има .

# 260
  • Мнения: 689
Весело прекарване на Мария и скъпият и!!!Пожеланието на Gorjiana много ми хареса-и аз ти пожелавам много да те слуша и да се обичате завинаги Two Hearts Two Hearts Two Hearts
М.Даниела-и аз така се ядосвах с документите на Кари,а в паспортното се подиграваха с това,че детето има 5 имена Close.Нямат никаква организация и....какво да коментирам.Ама тия от администрацията са нищо в сравнение с продавачките по магазините!!!Много простотия ей!Злобен народ сме и това си е.
Сами много сладко папка бисквитки,на леля топчото  love001
Милена,Люба и Мария-какво си купихте вчера,похвалете се (ако намерихте време от мъниците,де)
                        Приятен ден и по-малко нерви!

# 261
  • Мнения: 3 461
МИМЕ,ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ХАБИБТИТО!МНОГО ДА ТЕ СЛУША И ОБИЧА!  bouquet  bouquet  bouquet

Децата са по-добре вече,само аз останах,но се надявам бързо да се оправя.Вероятно ще дойда с Джон,той ще идва по работа,но не е уточнено още.Ти ги знаеш нашите идвания,или са светкавични или има хиляда неща за оправяне.Другата година ще трябва да остана поне за 10 дни,за да оправя резидънс пърмита на фамилията и да не плащаме повече за визи на летището.

Миленче,прочетох за детето и ми се скъса сърцето Embarassed Embarassed,ще се опитам  най-скоро да изпратя пари по сметката.С теб като се чуваме всеки ден и ни "пострада"форумската комуникация Laughing Hug

Ели,чакай ме в неделя,живот и здраве.Ще дойда без зетя този път,само за сватето Heart Eyes Hug

Дани,аз и до сега съжалявам,че извадих паспорт на Дилън,но за Атли си знам и никакви напъни няма да правя.Аз мисля,че след България трябва да отидете на друга почивка. Peace

# 262
  • Мнения: 1 655
Миме да ти е честит рожденника!Да те обича и уважава и да сте винаги щастливи и да се обичата все повече и повече!
Да отпазнуващо подобаващо днес и откога чакаме за сестичка на Зайед а тя миленчето те изпревари!
За бюрокрацията нямам думи не ме питаите какво беше от летището се почна моята като се върнах, с освобождаване на един куфар карго!УЖАСНИ СА!
Всякаква бюрокрация и всеки те гледа в ръцете, колко даваш!А тука като знаят че съм била стиордеса съкаш съм милионерка, това мног ме дразни ама хаиде, и мен не ми се седи тук другите държави как са по уредени в това отношение незнам, тука хората са мног увълчени и негативно настроени!Слава богу още не съм прихванала!И толкова са заблудени за този европейски съюз, милсят си че ще цъфнем и завържем като влезем в европейския съюз Joy
Браво на малките юнаци на ноя!Ноя ти летиш колкото една стиордеса бе жена все си из висините!който мислят да забременяват, след дълъг полет най лесно се забременява!всички органи ти се уголемяват по врем на полет и после се отдуват такак да се каже, много отрицателно на мен  ми вличеше, много ми се надуваше корема и краката, но си беше интересно!
Няма да забравя на едни полет до кайро едно 5 годишно момченце мнго си ме хареса и каза на майка си че иска да ме вземат в тях и иска да се жени за мен и ми викаше -Батта! hahaha hahaha hahaha
лек ден от нас

# 263
  • Мнения: 815


Миме, Честит Рожден Ден на Бутти!!
Да е здрав, щастлив и много да те обича!!

# 264
  • Мнения: 590
Мария,Честит Рожден Ден на любимия ти мъж ! Да е жив, здрав и дълги години да се обичате и уважавате!
mln ,лека бременност и прекрасно,кротко бебче ти желая Heart Eyes
Kremi_m ,да ни подсетиш,кога си на интервю за работата да не пропусна поне с палцестискане да помогна,като с друго не мога Grinning
makaui daniela ," Мария Луиза" кажи и повече не обяснявай Stop.Съчуствам ти наистина,явно нищо не се е променило.След шест месеца ходене всеки понеделник да там,си обещах кракът ми да не стъпи в тази сграда, дай им само да те разкарват ,размотават и глупости да измислят,аман.Когато приключих с изваждането на постоянно за свекърва ми,вече познавах всички служителки и те мен Twisted Evil,плюс няколко шефа,а колко жалби съм написала ooooh!спирам,че полудях.
На болните бързо оздравяване.

# 265
  • Мнения: 1 184
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на любимия ти, Миме!!!!!
Да се обичате още стотина години и да си имате поне още две дечица като Зайед. Да е жив и здрав /а и вие покрай него/ и много успехи в професионалната сфера.

Елип, къде се сложи и ти в хората на възраст.
Там съм мила, колкото и да не ми се иска. А вие сте с млади сърца Laughing затова сте готови за още деца /ех, чак го и римувах/. На мен Рая ми е за две, така че с Тарек ми стават много  Twisted Evil.

Дани, и аз така се косех преди години. и дърветата ми бяха виновни във БГ....
сега се успокоявам, че съм от далече и за малко и гледам да не се ядосвам. престави си какво им е на хората, които са постоянно там.
newsm10

Ноичка, най-после се накани  newsm44. Супер!!! Ще те чакам с нетърпение. А с Миленка оставете малко телефоните да си починат, че да ви видим и ние малко.
Любе къде се изгуби??? Драсни някой ред.

# 266
  • Мнения: 1 184
Забравих да питам виждате ли ми подписа, че се опитах да кача една снимка, но тук ми отказват достъпа до почти всички сайтове със снимки и нищо не виждам. Ако вие сте по-големи късметлийки от мен може да видите бебо и Рая. Ако не, ще видя друг начин да ви ги покажа.

# 267
  • Мнения: 2 804
Елип , аз ги виждам и с право мога да кажа че са прекрасни деца .
Не се оплаквай , че да не ти пратя моите животинки та тогава ще видиш какво е диви деца .
Ми тия от елховската полиция дори ме пращаха да регистрирам мъж ми в Ямбол , че живее по време на престоя си в Елхово .
За паспортите се оказа , че тъй като съм регистрирана в София там трябвало да запиша и децата и да им направя егн-та .
После трябвало да си сменя адреса съответно и личната карта за да мога да направя паспорти тъй като вече на старият ни адрес не живеел никой .
Отделно 14 дни да чакаме да влезнат егн-тата в компютъра на полицията .
Пък и подпис и заверка от кварталния на документите и т.н. .
И така успяха да ни съсипат тотално почивката .Най-лошото е , че мъж ми от 8-ми е на работа и няма начин да се възстанови от тая уж ваканция .
Ако знаех , че е такава простотия щях да им направя виза и на тях и да си дойдат като туристи с паспорта на тати .
Извинете ме , че само се оплаквам , но нямам с кой друг да споделя .
Лека вечер !

# 268
  • Мнения: 2 804
Креми , току що разгледах снимките на Сами .
Голям чаровник е и все усмихнат .
Аллах , здраве да му дава .

# 269
  • Мнения: 1 655
Ели виждат се и още как!
МНОГО СА СЛАДКИ!пупупу!
Ако имам един ден момиченце(не знам от кой,но.....) тука има кандидат зетове колкото искаш,ще е труден избора! А мома ще почакаме че само каки няма малки моми!А и до тогава зестра да измислим! Joy Joy JoyВиж камили нямаме но едно стадо овце мног лесно можем да спретнем!
Дани наистина бюрокрацията е ужасна!Добре че тук майка ми има връзки в община в паспортно в даначно в нои абе навсякъде и навсякъде отивах подготвена с документите и навсякъде с превилегии!Това е то малкия град!Всички се познават!А имам свако доктор та и с докотрите връзката ми е бърза!Та Уастат арабска и тук върви с пълна сила.
А за софия там във всички общини до обед служителките се сърдят на целия свят следобед на себе си!Аз съм се сблъсквала с доста общтини лично и служебно и са ми ясни!
Не се ядосвай толкова, само да се уредят веднъж нещата и повече по тези инстанции да не ти се налага да ходиш!
А за лудориите, сами се научи да пълзи от вчера прекосява стаята и днес сутринта за 30 мин падна два пъти от леглото с главата напред!
А за егн-тата това е максималния срок в които могат да ги вкарат, става и за 5 мин тази работа!както и адресната регистрация!
просто в софия не си дават зор за нищо!
Утре ще водя пак сами на детски уролог че много трудно с това със заголването на чората, и без това доктора каза че по медицински причини трябва да се обреже защото имал скасена кожа или не знам там какво но каза като станел на година и половина или 2 а аз искам сега да е!

Манел каде са снимките от рожденния ден!
За интервюто засега е поне средата на януари или по късно, за мен колкото по късно толкова по добре!
лек ден от мен и нацелувайте всички малки палавници!

Общи условия

Активация на акаунт