Частна АГ клиника в Бургас

  • 3 982
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 595
За Варна може и само за раждането Wink

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 443
Имаш ли представа дали трябва да се ходи на контролни прегледи през бременността или е достатъчно в 9 м да отидеш и да се уговориш за раждането?
Може само за раждането,но не е лошо да отидеш поне веднъж,за да се уговориш с лекар (ако имаш препоръчан)Макар,че съм чела,че всички са много внимателни и са на ниво.За Сливен също мисля,но не съм запозната с лекарите там.И двете клиники работят със ЗК. За повече детайли,можеш да потърсиш при момичетата от Варна.А иначе можеш да видиш сама тук

# 32
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
За 3Д мога да ви насоча към доктор Галина Петрова в Айтос. 0888514407.
За раждане Варна Майчин Дом може и само раждане не е нужно да ходиш на консултация.Аз ходих в 5 меец за 4Д в 7 месец за преглед и 4 седмици преди да родя да се уговоря с доктора.Раждах при Яков.Платих си 800 лв и съм страшно доволна.
Това в Изгрев няма да е родилен дом а  частна клиника

# 33
  • Мнения: 253
Благодаря, момичета!  Peace
А какво става, ако си в Бургас и бебчо ви изненада да кажем 10-дена по-рано и реши да излиза.  Simple Smile Дали ще имам време да стигна до Варна ?

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 443
А какво става, ако си в Бургас и бебчо ви изненада да кажем 10-дена по-рано и реши да излиза.  Simple Smile Дали ще имам време да стигна до Варна ?

charlotte и аз като теб съм мислила и за този вариант и честно да ти кажа,никой не може да предвиди какво точно ще стане.
В 9 мес.се ходи по-често на прегледи и на някой от тях-ако извадиш късмет,може и лекарят да ти каже че бебето е готово-я ще имаш разкритие,я тапата ще ти падне (от това което съм чела и съм чувала от др.мами)Но може и да стане така,че да не разбереш-ако ти е първо като при мене и не знаеш какво точно да очакваш  newsm78...Освен това аз съм в много кофти ситуация,защото изцяло завися от приятеля ми да ме закара с кола до Варна,а той работи и през седмицата му се налага да пътува и извън града.Направо не знам какво ще става,не ми се мисли ако ми започнат контракциите и той да е на път  #Crazy Една позната наскоро роди там,но седмица преди термина той я остави в свои роднини.Това е добър вариант,само дето аз нямам познати във Варна.Остава варианта с хотел или да си наемеш стая в Майчин дом.И това само в случай,че всичко е наред и нещата вървят по план.Иначе...до Варна се стига за 2 часа с кола.Но трябва да се действа адски бързо и лично аз не го предпочитам като вариант.Повечето мами казват,че не се ражда толкова бързо,но пък знае ли човек-аз какъвто съм карък,ще взема да го родя някъде по пътя  Sick Така че,не знам,аз се успокоявам все още че имам време.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 443
За 3Д мога да ви насоча към доктор Галина Петрова в Айтос. 0888514407.

alex,можеш ли да ми кажеш къде точно се намира кабинетът в Айтос и има ли прием в събота?

# 36
  • Мнения: 162
И аз се интересувам като Дари ама ще взема да звънна направо по тел да се разбера за час

# 37
  • Мнения: 253
Дари, и на мен ми е първо, а за тях казват че раждането протича по-бавно, но.....знае ли човек. Иначе, за Варна си го мислим сериозно. Плановете са да отидем седмица преди термина и да останем на хотел. Но пък аз съм от работещите бременни, които обикновено раждат по-рано. Та ми се струва, че след всичките планове и проучвания, накрая ще си родя тук в Бургас.

А пък това за времето /че има още/ и мен засега ме успокоява, обаче пък колко бързо летиии...

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 443
Но пък аз съм от работещите бременни, които обикновено раждат по-рано.
Това нещо не можах да го разбера  newsm78, какво имаш в предвид? 45 дена преди термин излизаш болничен. Иначе, всичко е въпрос на късмет,може да родиш близо до термина,може и седмици по-рано (да не дава Господ  Praynig)
Дано при нас всичко е наред!

# 39
  • Мнения: 777
За 3Д мога да ви насоча към доктор Галина Петрова в Айтос. 0888514407.

alex,можеш ли да ми кажеш къде точно се намира кабинетът в Айтос и има ли прием в събота?

Аз говорих с тази лекарка за преглед евентуално след Нова година. Каза ми, че прегледа ще струва 45 или 50 лв., че от три години се занимвала с триизмерна ехография....
Адреса и е: ул. Стационна 40 (срещу Булбанк), стационарен телефон: 0558/5613
Каза и че не прави запис на диск и който иска да я пита какъв цвят са очите на бебчо да не я занимава  Joy

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 443
Аз пък получих не дотам добри отзиви за тази д-р Петрова от момиче от Айтос.А и това което казваш, напълно потвърждава мнението ми.3Д видеозона е глезотия,а феталната морфология се прави на 2Д видеозон и то от много малко лекари в България.И как така ще ти струва 45 или 50,тая няма ли точен ценоразпис или взима на кантар?
Аз лично искам да отида при Давидков,но тъй като ми е далече ще се задоволя с Калчева.Казват,че правила такива прегледи,чъпреки че според мен си е живо претупване за 15-20 мин.Чела съм че са по-продължителни - обикновено продължават 30-40 мин.и всичко се гледа много внимателно.

# 41
  • Мнения: 6 461
мнението ми.3Д видеозона е глезотия,а феталната морфология се прави на 2Д видеозон и то от много малко лекари в България.
Моя позната е ходила на скоро на фетална във София.Струвало и е 50 лева .
Понеже  има някакви здравословни проблеми и се притеснява за бебчето .Сега е в 5 месец ,бебчето и е ок и е момче.

# 42
  • Мнения: 777
Аз пък получих не дотам добри отзиви за тази д-р Петрова от момиче от Айтос.А и това което казваш, напълно потвърждава мнението ми.3Д видеозона е глезотия,а феталната морфология се прави на 2Д видеозон и то от много малко лекари в България.И как така ще ти струва 45 или 50,тая няма ли точен ценоразпис или взима на кантар?
Аз лично искам да отида при Давидков,но тъй като ми е далече ще се задоволя с Калчева.Казват,че правила такива прегледи,чъпреки че според мен си е живо претупване за 15-20 мин.Чела съм че са по-продължителни - обикновено продължават 30-40 мин.и всичко се гледа много внимателно.

Dari_76, относно цената на прегледа при Петрова - Разговарях с нея вчера и тя ми каза, че досега прегледа е струвал 30 лв на 3Д. Но тъй като сме в края на годината и в момента счетоводителката и приключвала счетоводството, най-вероятно от 2007 прегледа ще струва 45 или 50 лв. Предавам ти точно какво ми каза. Все още не е уточнила новата цена. Това е...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт