Гласувайте за КРАЛИЦА НА МЕЛОДРАМАТА

  • 5 605
  • 181
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 792
 Аз ще се въздържа от коментар, не зависимо от факта, че модератор подкрепи с определен снимков материал, един от участниците в избора.
  Ако не бях така широко скроена бих информирала направо администратор за това, от което се въздържам да коментирам.
  Благодаря на семейството ми, че ме подкрепя в тези тежки избори   bouquet

# 151
  • Мнения: 677
А бе..Ква беше темата?

# 152
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Слушай, Кифло..ПАК не си чела правилата.
Гласуването не е приключило все още.

Награди има за всички.
Кифли-мифли, кибапчета, жакузита и нокии...

# 153
  • Мнения: 11 607
То тука само номинации - ето питах Вергилия какво дава за глас - кебапче, биричка,а тя увърта... И пак питам - нареждам се там до края на всички номинации при този,който дава най-много ...... Ама аман от виртуални облаги... Искам нещо по така, на живо, истинско.....

Кой ще купи моя глас???? Чета,че и други продават гласове..... По колко вървят... Да се ориентираме в правилната посока....

# 154
  • Мнения: 1 533

Чети по устните:

Мело-факин-драма

# 155
  • Мнения: 6 155
То тука само номинации - ето питах Вергилия какво дава за глас - кебапче, биричка,а тя увърта... И пак питам - нареждам се там до края на всички номинации при този,който дава най-много ...... Ама аман от виртуални облаги... Искам нещо по така, на живо, истинско.....

Кой ще купи моя глас???? Чета,че и други продават гласове..... По колко вървят... Да се ориентираме в правилната посока....
Квот кажеш - имаш го Laughing

# 156
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз мога да ти кажа само колко взимам за включване в анкетата, ако те интересува...

# 157
  • Мнения: 677
Е тва мина всякакви граници..
Къде е бутона"информирай администратор"?
Кво сменяте номинациите малко преди края?!
Къде е пухи пухи?
И пак да кажа- Долу анонимките!

# 158
  • Мнения: 6 155
Тони, ти гласува ли?  Flutter



# 159
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Къде е бутона"информирай администратор"?

Ето го:


 Mr. Green

# 160
  • Мнения: 11 607
Квот кажеш - имаш го Laughing

На първо време - оригинала от картинките от темата за любимата марка кола във форума на татковците..... Има интересни попадения... На второ време - апетита идва с яденето...

Аз мога да ти кажа само колко взимам за включване в анкетата, ако те интересува...

Ти си ми много на сърце - особено с чука и пироните като започнеш да ковеш - и затова с теб ще деля всичко,което получа от гласовете.....

# 161
# 162
  • Мнения: 2 792
 Аз направо си поканих не вярващите в къщи, какво повече мога да направя  Close
 И без това Реза ме цака яко в тарифата...

# 163
  • Мнения: 6 155
 Мама Цоцоланка, прати адраса си на ЛС и утре ще те чака с панделка. Междувремнно пусни гласчето  Laughing
А, предпочитания за цвят имаш ли?  Thinking

# 164
  • Мнения: 677
Върнете пухи пухи или няма да ви пея на срещата!

Общи условия

Активация на акаунт