Болка в челюстта, гърлото и врата

  • 1 145
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да се обърна към всички, но и към специалист за помощ. Не мога да определя точно какво е, но ще споделя така казано "аномалията" ми. Парене в устата, болки във врата и отстрани на врата някъде линфните възли. Също така и болки в челюста горната и долната част. Болка в гърлото към трахеята. Тези симптоми инересно че са по активни през деня, вечер като се прибера намаляват даже някой от тях изчезват. На другия ден пак се усещат. Не мога да обесня какво е. Ще кажа че тези проблеми започнаха след прекаран ковид. Ходих на УНГ прегледа ми гърлото каза че всичко е наред, но имах ранички в носната кухина и откриха някаква бактерия. Изписаха ми мазило и минаха. Проверих си и щитовидната жлеза ендокринолога каза че е нормално. Незнам какво да предприема ще помоля за съвети от вас, ако някой е имал подобни проблеми да пише какво е предприел . Благодаря предварително.

Последна редакция: вт, 12 апр 2022, 00:29 от Не се сърди, човече

# 1
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 154
Виж се с невролог, ковид засяга нервната система и може да си развил някаква невралгия.

# 2
  • Мнения: 5 149
Мъдреци? Когато растяха ме болеше гърлото от двете страни на гръкляна преди изобщо да ме заболи около самото зъбче.

# 3
  • Мнения: 13
Здравейте! Видях темата Ви...та въпроса ми е колко време след прекаран Ковид се появи тези неразположения в устата?

Общи условия

Активация на акаунт