Кичури-как?

  • 3 889
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз ти препоръчвам да отидеш на фризьор, но ако все пак си решила, защото ти си преценяваш най- добре  , има комплекти за домашни кичури и стават добре с тях. Има ги в козметичните магазини.

# 16
  • Мнения: 897
Да отиди на фризьор.В къщи може да си ги направиш жълти.Няма да ти и злезе по -евтино.Отиди-хем ще се поглезиш хем ще ти ги направят както искаш.А не да останеш разочарована от своите фризьорски умения

# 17
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Отиди в салон да те поглезят .Аз бих отишла ,за да ме направят и да съм спокойна ,че ще стане добре .Там знаят какво и колко да забъркат и колко да стоиш намазана . Peace
така е и аз бих постъпила така,не  експериментирай! Hug

# 18
  • Мнения: 3 453
Не експериментирай-отиди на в салон да те направят,как така в къщи ще си ги правиш newsm78

# 19
  • Мнения: 2 381
С кичурите и аз не бих рискувала.По-добре на фризьор Flutter

# 20
  • на терасата
  • Мнения: 663
Първият път като си направих кичури си ги правих в салон и то добър. Но явно не уцелих фризьорката, та  ми сложи перхидрол 50% и стоях под каска (а бях я предупредила изрично, че не искам да съм руса, а само да имам светлокестеняви кичури).  Ефектът беше, че кичурите ми станаха почти бели на места и изобщо станах някакси руса. Е, свикнах да се гледам така, но едвам ги изтраях да порастнат.

Вторият път страхливо се заех сама с процедурата, но ефектът беше доста по-добър. Купих си шапка и "виличка" за изваждане на кичури и комплект на Рубела. Не си спомням колко % перхидрол, но беше по-малко от този в комлекта на Вела, например. Аз целях ефекта Тон в Тон, т.е. кичурите да са 1 тон по-светли от цвета на косата. Комплектът на Рубела е точно за тази цел. В листовката си пишеше да се стои 5 мин, за да се постигне този ефект. Толкова и стоях, косата ми не изгоря и получих желания Тон в тон.

Успех!

# 21
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
Как да си направя кичури в къщи/пархидрол или нещо друго/? newsm78 Помагайте baby_neutral
--------------------------------------------------------------------------------

Не експериментирай-отиди на в салон да те направят, да те поглезят, как така в къщи ще си ги правиш? После кой ще ти оправи косата?За това мислила ли си  Thinking?
Ако все пак решиш да се правиш в къщи има едно магазинче на Алабин/до ул.Цар Асен където продават разни полезни полупрофисионални нещица, които може да са ти от полза.

# 22
  • Мнения: 870
И аз не бих ти препоръчала да рискуваш вкъщи, имам приятелка която си правешв кичури в домашни условия и веднъж единия кичур и се скъса на половина... Аз си правя кичурите при фризьорка, резултата винаги е перфектен правя руси и черни  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт