Бродят ли шарлатани из форума?

  • 18 348
  • 278
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 391
Следя темата с интерес, този индивид никога ми е вдъхвал доверие, а и с този фанатизъм при прикриване на самоличността си...съвсем ме отблъсква.

Явно загрижен от хорското мнение се допитва в темата за благодарности към него дали пишещите в нея му вярват Rolling Eyes

А тази тема пренебрегва, защо ли?

# 61
  • Мнения: 1 666
А дали е само Бърди?
Ами тази персона, дали и колко е истинска? Той обаче поне от време на време съветва да се потърси лекар, не може да му се отрече!
Но пък статистиките за активността му са подобни на тези на Бърди. Да се зачуди човек кога работят тези хора?!

# 62
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
И аз следя темата с голям интерес!
Ха да видим къде ще му излезе края  Twisted Evil

# 63
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
А тази тема пренебрегва, защо ли?[/color]

то е ясно защо, той се любува в момента на всички 60 мнения получил като благодарност или малко по-малко.
сега очаквам да се включи много яко Фен Клубът.

# 64
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Дайте ми на лични кой е и що е, моля!

Аз от няколко месеца му се моля из различни теми да ми каже името си и в коя болница работи.
Конкретната причина беше, че неговото мнение беше в жесток разрез с това на ето тази жена, за чието становище платих не малка сума.
Той отказа.

Освен това ми каза, че тя ме е вкарала в заблуда опасна за здравето на детето ми.
От този момент нататък не спирам да го питам за името му, че като подавам оплакване поне да мога да се аргументирам "този специалист ми каза нещо тревожно относно Вашето мнение за ........едикакво си."

Последна редакция: нд, 19 ное 2006, 18:57 от Reza

# 65
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
аз мисля, че ще клекне и ще каже кой е.
д-р ..... .... .....
работи: Атина .....
Болница:...... завършил? какво?
медицина? инж. по перални? или там каквото е.

ще клекне, аз се басирам просто.

# 66
  • Мнения: 9 990
Вижте-за всеки един човек, независимо с каква професия може да се каже и добро и лошо-и доволни да има и недоволни!Има цял сайт за подобни неща, имаме и тук всякакви бели и черни списъци...Но тук е намесено нещо друго-не може да се лекува от разстояние-просто не е нормално-това да не ви е телекинеза и незнам си какво си?!И да се отрича, без да е видял пациента тукашният лекар какво прави!
Не виждам смисъл, ако е толкова наистина всеразвит и корифей-да не даде координатите си-ще си събере още пациенти, с които очевидно да запълни ужасно много свободното си време...
Иначе-не съм на 15, че да се доверявам на анонимни лекари в и-нет и да се допитвам до подобни-има сайтове с въпроси към лекари и там хората се легитимират и много внимателно казват мнението си за дадено заболяване...Не става от разстояние това, разберете!

# 67
  • Мнения: 3 447
Ето това е по-страшното, според мен. Че има хора тук, които сляпо вярват на шарлатани, на уроки, на съвети на неизвестни. Разбирам да поискаш мнение, но да поискаш консултация и да се довериш не би трябвало.

Именно. Има някаква тенденция Форумът с все Форумците да се счита за последна инстанция по много въпроси. Но когато става дума за здраве, ми се струва безотговорно. Едно е да поискаш препоръка за даден лекар или да потърсиш контактите му - реален, триизмерен  Wink специалист; съвсем друго е да следваш нечии анонимни съвети. Изключвам случаите на отчаяни и обезверени майки. Става дума за общо взето рутинните неща - ваксини, често срещани заболявания, дозировка на лекарства... Защо изобщо си избираме педиатри и лични лекари, след като сме готови веднага да поставим под съмнение компетентността им заради изказване на някой анонимен форумски многознайко?
Иначе всеки тук може да се представи за какъвто си иска и да говори каквото си иска.
А ако се държи грубо - да му се прекрати достъпа съгласно общите форумски правила.

# 68
  • Мнения: 3 447
Едно е да ти даде съвет Пенка, Ганка или друга от форума, друго е д-р Бърди.
Мисля, че за една разумна, здравомислеща жена-майка, не би трябвало да има разлика между Пенка, Ганка и д-р Бърди  Peace

# 69
  • Мнения: 9 990
Дона, защото тук битува мнението и Бърди го подклажда, че нашите педиатри са неуки и не стават за нищо, да не говорим, че ако бяха-не биха ни били нужни специалисти, хирурзи и т.н....Защото хората не се замислят и не си вдигат д--то да си заведат децата в повечето случаи/ щото било я студено, я далече, я нямали кола, я бабата се разболяла и тя/при лекар , специалист, не чукат на врати, чакат по телефона диагноза и лечение... TiredТова е моето скромно мнение, надявам се да не съм права...

# 70
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
А ако се държи грубо - да му се прекрати достъпа съгласно общите форумски правила.

Не съм очевидец, но се е държал меко казано "грубо", за което пише Реза.

# 71
  • Мнения: 3 405
Ами тази персона, дали и колко е истинска?

Тази персона не дава обяснения, тя назидава и се кара на хората, поискали съвет.

# 72
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не съм очевидец, но се е държал меко казано "грубо", за което пише Реза.
Аз, за разлика от Бърди мога и да се аргументирам с ФАКТИ, писани от самия него.

Бърди, чакам.
Направи ме на нищо - разкрий се, докторе, обори ме!
Дай да осъдим заедно онази некомпетентна жена и да дарим парите за ТВОЯ частна клиника в БГ, та да има поне едно място тук, където хората спокойно да водят децата си на ЛЕКАР.

# 73
  • Мнения: 1 002
че нашите педиатри са неуки и не стават за нищо, да не говорим, че ако бяха-не биха ни били нужни специалисти, хирурзи и т.н....
тази промивка на мозъците е много вредна
имаше един случай на едно починало бебе на 2 месеца ( и тук имаше тема ) , което родителите в продължение две седмици не водят на лекар , а го самолекуват , то продължава да се влошава и те го водят на екстрасенс !!!!! ..чак накрая го приемат в болница и то почива 2-3 часа след това ..

# 74
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ами тази персона, дали и колко е истинска?

Тази персона ме дава обяснения, тя назидава и се кара на хората, поискали съвет.

Тази персона поне се представя и предлага лични посещения у дома.
Съвсем друго е.

Общи условия

Активация на акаунт