Дойде ред и на най-вкусните ни съфорумки!Моля, гласувайте за 'ЗЛАТЕН ЧЕРПАК'2006

  • 6 655
  • 155
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 220
Гласувах за Наталина! Simple Smile

# 106
  • Мнения: 3 743
Жалко ,че не можем да гласуваме за повече кулинарки!!  Sad

Снежи, теб пък защо те няма?!?!  Crossing Arms

И аз това се чудех Thinking
Кажете кои и ще ги добавя Peace

# 107
  • Мнения: 2 495
Снежи я нямаше в Номинациите, и затова не мога да я сложа Naughty

# 108
# 109
  • София
  • Мнения: 1 457
Леооо  Mr. Green

# 110
  • Sofia
  • Мнения: 21 716
Аз съвсем случайно влязох в Клюто и какво да видя....... Shocked...не съм очкавала да съм в този списък, като зная на колко хора се възхищавам ...
 Embarassed Embarassed ....Благодаря на подкрепилите ме ...изключително съм трогната!  bouquet   bouquet .....

И аз отивам да пусна глас...макар, че ми е мноооого трудо да избера една от няколкото ми фаворитки..

# 111
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Бих гласувала за всички , но моят безспорен фаворит е Marabu , следвана от Сладка хапка и LEO.

# 112
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
 ShockedСега видях тази тема и с изненада открих името си сред номинираните, понеже напоследък рядко пиша в готварския ( активирам се повече около празниците Laughing). Много благодаря на тези, които са дали гласа си за мен.  bouquet

# 113
  • Мнения: 14 502
Третото е ябълковия сладкиш с карамелова заливка на Heart Eyes Tannita Heart Eyes.Учудвам се,че нея я няма в номинациите  Thinking Ако е възможно добавете я !

аз гласувах за нея.тази жена е истиско вдъхновение за мен!!!трябва да призная че съм правила много малка част от рецептите й и естествено не се е получавал ефекта на нейните произведения, но пак са страхотни. солените й мъфини са любими на мъжа ми и на още колко народ за които съм правила...не знам дали някога ще я достигна, утешавам се че може би това ще стане като си купим хлебопекарна.

# 114
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Сладка хапка Simple Smile

# 115
  • Мнения: 822
Трудно ми е,да избера между Морена,Пеп4о,Лео, Наталина,Джемма, Танита и Снежи.Страхотни сте момичета!Наталина беше първата, която прикова вниманието ми към Готварския,затова гласувам за нея,макар че всяка от изброените го заслужава...  bouquet
П.П.За жалост или не част от тези момичета не пишат в Клюкарника и не са толкова популярни тук...

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 05:39 от niara

# 116
  • Мнения: 2 959
Моите фаворитки са Алекс1, Наталина, Афродита, Сладка Хапка.

# 117
  • Мнения: 619
Сладка Хапка

# 118
  • Мнения: 280
Сигурно всички са достойни за титлата,но сърцето(и тумбака)ме теглят към Сладка Хапка-опитвала съм някои нейни чудеса и просто няма как...

# 119
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Кажете до кога е валидна анкетата - МОЛЯ!!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт