Отговори
# 30
  • Мнения: 1 001
... получих тревожни новини ...
Не мога да кажа нищо, освен че мнооого трудно намираме шапки за съпругата ми, а Александра носи шапки, които би трябвало да са за тинейджъри ... руска кръв, какво да се прави ... надявам се, и при твоята приятелка да се окаже нещо подобно  Praynig

# 31
  • Мнения: 3 504
    Току що оповестиха резултати от 4 годишно антрапалогично изследване.
   Най голям процент естествени блондинки живеят в София. Русенлийки са с най тънки талии. Joy Joy Joy
       

Wolf, А за другите български жени нищо ли не пише Sad

....Rosoneri, на мен ми се отварят без проблем линковете.



Любознателна, много се радвам, че при теб се отварят линковете.

 Нанди, ще си запазя правото да те поздравя с друга песен, защото виждам, че Черната Овца ти е пусната вече, радвам се, че желанието ти е изпълнено и дано да ни е все така музикална седмичката и само хубави вести - като за Лъчко например и всички нуждаещи се деца.

# 32
  • Мнения: 2 327
Весела седмичка и то мен Simple Smile
За съжаление и на мен не ми се отварят линковете... Ама нищо, мога да си ги потърся по имената Simple Smile
Radini, не се обиждай сега че не искаме твоя снимка - ти ако имаш, давай. Но все пак сме те виждали и не ни изгарятолкова любопитството... А Wolf се крие Simple Smile

Наде, честит рожденик! Голямо, силно и умно момче да порасне и да много радост да ти носи!

# 33
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Музика може да сваляте и слушате от ТУК Името на изпълнителя или заглавието на песента се пишат в търсачката на латиница и се избира тип аудио файл.

Днес водих Наталия в градината заради изследванията на ХЕИ. Вече трето дете е с хепатит и понеже на нея много й харесва там се чудя дали да не я ваксинирам и да я пратя. Иначе до след Нова Година ще си стоим в къщи, не ми се рискува да я водя. И понеже търсачката на форума не работи, познайто кой любим наш доктор питах за ваксината:mrgreen: Много ме дразни в някои теми, но в други ми е много полезен.

# 34
  • Мнения: 2 543
... получих тревожни новини ...
Не мога да кажа нищо, освен че мнооого трудно намираме шапки за съпругата ми, а Александра носи шапки, които би трябвало да са за тинейджъри ... руска кръв, какво да се прави ... надявам се, и при твоята приятелка да се окаже нещо подобно  Praynig

klisurov, и приятелката ми е половин рускиня! Crazy Дано всички вие се окажете прави и няма причина за тревоги! Истината е, че и нейният лекар не е твърдял, че със сигурност има  проблем, но какво й е на нея... само тя си знае. Благодаря ви! Hug

# 35
  • Мнения: 4 585
     Нанди, надявам се, че самочувствието ти няма нищо общо със заглавието на любимата ти песен. Чупливата коса не е достатъчно, нито необходимо условие.
    Аз много харесвам една песен на Милена, в която тя плаче за изгубения си любим. Песента е толкова различна от другите й песни, че като я чух за пръв път, се стреснах - чак тогава се замислих, че и Милена е човешко същество, жена . Даже ми беше мъчно за нея. Нещо с Р започваше.
   Моята глава също е голяма, не знам с какво е пълна, не мога да си намеря барета на Найк, а значки за баретата съм си приготвил 2, да си ги сменям от време на мреме.

# 36
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Heart Eyes ДАНИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  Hug
ДА СИ ЗДРАВ ПРЕДИ ВСИЧКО!  Praynig
ДА СЛУШАШ МАМА И ТАТКО, ДА СЕ РАДВАШ НА МАРИ И ДА СИ ВИНАГИ УСМИХНАТ!   bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 1 333
Йепе, пожелавам на приятелката ти да попадне на много добър специалист и да се разбере има ли ходроцефалия или не плода. Не съм много запозната  и наясно, но дори да има и семейството реши да запази бременността, не може ли да се наблюдава много внимателно до края и после веднага да се направи операция за клапа???? И така да се избегнат усложнения в бъдеще време за детето???
НО толкова е трудно да се вземе такова решение - да се направи аборт или да се запази плода и не дай се Боже после да се гледа болно детенце  Cry  Praynig се за това семейство

 Клисуров Благодаря за поздрава!!!!
Wolf, песента ми е любима от времето в което ходехме по бригади, пеехме с китара и лудеехме с приятели! Все още нямам нищо общо с тези мили и благи животинки, но никога не се знае какво ни очаква .... може и да се позаитеесувам от песента на Руслан Мъйнов - Тъпа офца Simple Smile
Песента на Милена май се казва Роберт и в нея става дума за съпругът й (англичанин),с който вече са разделени. А и тя има много труден живот по принцип ....

# 38
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Кафепиенето в "Онда" ще го оставим за другата седмица - тъкмо всички да оздравеят  Hug
  След малко пътуваме с дребната за Пловдив /наложи се да тръгнем по - рано/, но следващия понеделник пак идвамееееее  Wink

  В Пловдив май още нямам И-Нет, така че след седмица ще съм пак на линия!
  Целувки за всички! До скоро!  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 3 698
И от мен малко настроение
http://store3.data.bg/kreideiky/music/Vrabcheta_-_Banski_na_Laleta.mp3
Хубава седмица!

# 40
  • Мнения: 4 585
     Бим-Бам, благодаря за целувките Embarassed
     Нещо цял ден ми мирише на мръвки, а то какво било- Катнаден вилнее в кухнята.

# 41
  • Мнения: 3 743
Аз мислех, че  тази песен на Милена е за кучето й Embarassed
setony, тази е много хубава песен Hug

# 42
  • Мнения: 816
 newsm59 Честит рожден ден на Дани и от нас. Много щастие и здраве му желая от все сърце newsm67
Хубава седмица и още топлинка
много ми се иска с вас да споделя  bouquet

# 43
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Wolf ,незнам за Надето,но напълно е възможно да ти мирише от моята кухня на мръвки. bowuu
Тъкмо ги извадих от фурната,като малко повечко се попрепекоха,защото Калоянчо спеше в мен и нямах никаква възможност да ги извадя. CrazyСега проветрявам,та нищо чудно миризмата на припечени мръвки да е стигнала по вятъра чак до Разград. Party Laughing Joy

# 44
  • Мнения: 2 543
Браво, бе! Мръвки! Не ви е срам! Twisted Evil А ние тук пасем трева! Crossing Arms И така ще е до Коледа!!!  chef

Общи условия

Активация на акаунт