Код за защита на телефона

  • 6 267
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
... код при включване на телефона ...
Той не пречи да си ровиш из нечий телефон. 

Мислех, че точно този секюрити кода не позволява ровенето в телефона???!!!  newsm78  ... онези 5 цифрички, които по подразбиране на повечето телефони са 12345  Laughing

# 16
  • Мнения: 8 917
Аз преди бях наслагала такива кодове по телефона си и НЯМАШЕ нищо общо с това, че някой ровил или не. След  това съпругът ми ми се зачуди защо са ми /неговият също е без всякакви кодове/, не можах да измисля причина и си премахнах дори и ПИН-а. Не виждам смисъл от тях. Просто исках да ти кажа, че може по никакъв начин да не е свързано с това ти дали ровиш или не из телефона му. Убедена съм, че съпругът ми не рови в телефона ми, както и аз - в неговият. Ако искаме да правим нещо, едва ли някой от нас би могъл да спре другият нали. Който иска - намира начин. Не се ядосвай за глупости Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 630
Мисля, че имаш проблем с доверието към мъжа си. Причината може да е различна от тази, в която го подозираш.

Последна редакция: пн, 20 ное 2006, 22:31 от Darra

# 18
  • Мнения: 220
Реших че нищо няма да го питам ,слагам си и аз код , той сам ще ме пита ''К'во е това?''.

И ако не те попита кво ,пак ли ще се хванеш за лопатата или ще палнеш метлата да се поразхладиш с една обиколка из квартала. Wink
Абе казвам аз че голяма беля ще стане ама кой да слуша. Thinking

# 19
  • Мнения: 1 451
Мислех, че точно този секюрити кода не позволява ровенето в телефона???!!!  newsm78  ... онези 5 цифрички, които по подразбиране на повечето телефони са 12345  Laughing

12345 е заводския секюрити код на Нокиа. Не мисля, че другите производители ползват същия. А самия секюрити код се ползва за защита на настройките на телефона. Примерно ако искаш да изтриеш времето отчетено в call register-a на телефона или целия phone book наведнъж, трябва да въведеш секюрити кода.

# 20
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
Става въпрос за заключване на клавиатурата.не на настройки или важна информация.Аз на мъжа ми си му вярвам достатъчно,много ни е рано за сериозни съмнения,но когато направи нещо доста нетипично за него ти сае питаш-какво става?Кокошката познава пиленцето си най-добре ама като влезе това ми ти пиле в пубертета незнаеш какво да очакваш. Wink

# 21
  • Мнения: 4 111
Ако ти има доверие може и кода да ти каже. Моят мъж си купи доста скъп тел. и е на сметка и си сложи такъв код, за да няма главоболия ако го загуби. Когато видях, че има код веднага ми го каза, случвало се е да ползвам неговия тел. пред него и той ми повтаря кода и аз го набирам и става. Не е казано, че крие нещо човека. Пък със съмнения може да го подсетиш да крие отсега нататък. А! Пък svil , хубаво че каза за този код, че аз за него си мислех че е темата и чак на края на страницата се усетих. Моят тел. ми го иска, аз не го давам, но днес настъпи часът на истината  Joy

# 22
  • Мнения: 620

Я най добре го питай щото с тия съмнения голяма каша ще забъркаш,да знаеш.


Абе казвам аз че голяма беля ще стане ама кой да слуша. Thinking

Съвет Peace...слушай го,слушай го в това отношение е професионалист Sunglasses Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 1 098
И аз имам Пин код на телефона си,ама и не го крия,казвала съм какъв е,ако му е любопитно "нека рови нека знае".
Бившия ми приятел ,редовно ми проверяваше телефона,независимо от това,че всяка вечер го изключвах, "милият"
си го включваше редовно за лека нощ,и за добро утро и ако някой е решил да ми прати смс,веднага му отговарял.
И след това ни лук ял,ни лук мирисал.
Ама аз как да разбера,като замаскираше стореното.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 886
Аз съм си сложила мои си пин код.Да не ми рови.Просто няма как.ЩОт той неговия не дава и си го крие (знам че  е зада ме дразни Joy).Ама ич  не ми пука дали има или не друга.Той ако иска  телефона не му пречи newsm78

# 25
  • Мнения: 1 047
Ако си го подразнила с любопитство,може нарочно да го е сложил.
Аз лично обичам да експериментирам разни екстри,така,че дори само за да опитам бих си сложил.

# 26
  • Мнения: 1 212
Малко OUT от темата за това как се чувстваш ти......,
но много добре е направил човека с кода на телефона!
Аз искренно съжалявам, че не бях направила същото , когато ми задигнаха преди няколко дни миналогодишният ми Коледен подарък...... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Не, че не биха могли да го разкодират, ама малко яд да им създам на хубавците, дето да им окапят ръцете дано  #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт