КОГА ДА БЪДЕ ДЕКЕМВРИЙСКАТА ФОРУМСКА СРЕЩА???

  • 2 778
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 861

Била съм, но Ти не си ме виждала Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
да живеят спрейовете за коса

Това за Стрелче го изтрий, че аз ще го отнеса. Laughing

АААА..оправяй се, няма само мен да дъвчи hahaha hahaha hahaha

# 76
  • Мнения: 5 140
Аз смятам тези дни да ходя до Славяни или да им звънна, да ги попитам за всеки случай.
Ако искат капаро какво ще правим?
Давайте акъл....

# 77
  • София
  • Мнения: 2 623
Според мен трябва да действаме бързо. Голяма част от заведенията вече са запазени за
фирмени купони и партита и да не стане така ние тука си гласуваме за дата, а да се окаже,
че заведението вече е запазено  Sad
Също така много държа на коледния купон всеки да си плаща при донасянето на поръчката.
Последния път пак е имало проблем със сметката при положение, че всички почти са оставили бакшиши  Shocked
Най-добрия вариант е всеки да си плаща за да не стават недоразумения !
Това са моите предложения !

# 78
  • Мнения: 1 492
Също така много държа на коледния купон всеки да си плаща при донасянето на поръчката.
Последния път пак е имало проблем със сметката при положение, че всички почти са оставили бакшиши  ShockedНай-добрия вариант е всеки да си плаща за да не стават недоразумения !
Това са моите предложения !
Съгласна съм и на нашата маса се получи така.

# 79
  • Мнения: 27 524
Аз смятам тези дни да ходя до Славяни или да им звънна, да ги попитам за всеки случай.
Ако искат капаро какво ще правим?
Давайте акъл....

Щом досега е ставало без капаро, едва ли ще заискат сега... Джул е дала хубаво предложение  Peace

# 80
  • Мнения: 5 140
Утре смятам да звънна в Славяни, но трябва да им кажа дата все пак.

# 81
# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Браво бе, а ние в провинцията...."нас кучета ни яли".   Crossing Arms

# 83
  • Мнения: 5 140
Браво бе, а ние в провинцията...."нас кучета ни яли".   Crossing Arms

ами заповядайте в София

# 84
  • Мнения: 3 861
Утре смятам да звънна в Славяни, но трябва да им кажа дата все пак.

Кажи им тази с най много гласове, едва ли ще се промени съотношението, аз и ще я спра вече тази анкета, достатъчно дълго седя и ще пусна нова да се преброим за да знаем ориентировъчно колко места...

Браво бе, а ние в провинцията...."нас кучета ни яли".   Crossing Arms

Взимай пример от Мренка, момичето от Сливен дойде на миалата среща специално по случая Wink

# 85
  • Мнения: 27 524
Лилинка, моля, дръж фронта, никакви промени, аз така съм се настроила за форумски коледен купон  Praynig
И мъжО иска да доде, да оплакне очи с форумски убавици каза... и ще пеем, ако трябва  Laughing
Ако не става по телефона, мога да изпроводя баща ми да попита подробности, ние сме съседи почти със Славяни... мога да уредя и капаро да остави, ако кажете и ако е сигурно и във Славяни не са съгласни преди НГ без капаро...

# 86
  • Мнения: 3 861
Лилинка, моля, дръж фронта, никакви промени, аз така съм се настроила за форумски коледен купон  Praynig
И мъжО иска да доде, да оплакне очи с форумски убавици каза... и ще пеем, ако трябва  Laughing
Ако не става по телефона, мога да изпроводя баща ми да попита подробности, ние сме съседи почти със Славяни... мога да уредя и капаро да остави, ако кажете и ако е сигурно и във Славяни не са съгласни преди НГ без капаро...

Няма промени, гласувано е, глас форумски, глас божи както е казано Peace
Спирам анкетата и пускам нова преброителна Blush

# 87
  • Мнения: 3 861
Датата е 29.12, петък

Така си го избрахме, за недоволните, това е демокрацията Laughing
И все пак напънете се и елате Hug

Общи условия

Активация на акаунт