Защо толкова ги мързи тези мъже?!?

  • 6 745
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 451
Такива сте си ги намерили. Като сте се вземали, да сте гледали по-внимателно  hahaha

# 16
  • Мнения: 112
Такива сте си ги намерили. Като сте се вземали, да сте гледали по-внимателно  hahaha
А така, бой през пръстите  #2gunfire

# 17
  • София
  • Мнения: 1 535
Това какво сме гледали е съвсем друга тема...  Crazy
А според моя мъж по желание дори в тоалетната не се ходи, какво остава да тръгне нещо сам да прави  #Cussing out

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Мързи ги, та чак ги боли Twisted Evil Водим война, и пак повечето работи ако аз не ги свърша, ще си стоят несвършени #Cussing out
да,именно,той ще се офлянква,офлянква,докато накрая ти се грабнеш и си свършиш всичко сама,,,,и така до края на света...

Уф, и моя мъж е такъв........и особено тези дни съм му много сърдита

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
" На каквото си постелеш - на такова ще легнеш"  - са казали хората ...

В стремежа си да се покажем като добри домакини и да впечатлим избранника, ние правим всичко ... държим се с него като с дете, глезиме, угаждаме  ... после се появява истинското дете/деца и "голямото" дете започва да ни тежи ....

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз не угаждам на мъжа си.......като домакиня съм ужас.......и все пак........напоследък са ме налегнали едни мисли, че не съм се омъжила за подходящия човек.......

# 21
  • Мнения: 412
" На каквото си постелеш - на такова ще легнеш"  - са казали хората ...

В стремежа си да се покажем като добри домакини и да впечатлим избранника, ние правим всичко ... държим се с него като с дете, глезиме, угаждаме  ... после се появява истинското дете/деца и "голямото" дете започва да ни тежи ....
.....и разкарваме голямото дете, защото .....
Аз не угаждам на мъжа си.......като домакиня съм ужас.......и все пак........напоследък са ме налегнали едни мисли, че не съм се омъжила за подходящия човек.......

# 22
  • София
  • Мнения: 38 489
А моя пък е тооолкова изморен, че като легне в петък вечер пред телевизора, става чак в понеделник сутрин Twisted Evil #Cussing out

# 23
  • Мнения: 755
Мързи ги, та чак ги боли Twisted Evil Водим война, и пак повечето работи ако аз не ги свърша, ще си стоят несвършени #Cussing out
да,именно,той ще се офлянква,офлянква,докато накрая ти се грабнеш и си свършиш всичко сама,,,,и така до края на света...

Уф, и моя мъж е такъв........и особено тези дни съм му много сърдита
И аз съм сърдита , но дали забелязва... #Cussing out #Cussing out #Cussing out ...ще забележи скоро. Crossing Arms

# 24
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
аз пък не се сърдя, ами направо почвам да крещя и да наредам, докато си рааазмъъъърдааамеее малко гъзето, за да свършим нещо. буча и не го оставям на мира, ама това колко неври ми коства, не е истина. тез клетки дето умират, никой няма да ми ги върне... Cry

# 25
  • София
  • Мнения: 4 966
Моя не го мързи.Ех-понякога си го позволява.
Сутрин става с малкия,прави му закуска и отива на работа.Като се прибере ме отменя.Понякога готви.
Пуска прахосмукачка,пералня,и винаги мие чиниите.
Събота и неделя става пак с малкия,за да мога аз да се наспя.
И винаги той го къпе.
Така че,не всички мъже са мързеланковци.

# 26
Моя не го мързи.Ех-понякога си го позволява.
Сутрин става с малкия,прави му закуска и отива на работа.Като се прибере ме отменя.Понякога готви.
Пуска прахосмукачка,пералня,и винаги мие чиниите.
Събота и неделя става пак с малкия,за да мога аз да се наспя.
И винаги той го къпе.
Така че,не всички мъже са мързеланковци.
Такива татковци ме кефят. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 755
Моя не го мързи.Ех-понякога си го позволява.
Сутрин става с малкия,прави му закуска и отива на работа.Като се прибере ме отменя.Понякога готви.
Пуска прахосмукачка,пералня,и винаги мие чиниите.
Събота и неделя става пак с малкия,за да мога аз да се наспя.
И винаги той го къпе.
Така че,не всички мъже са мързеланковци.
Това е похвално , но дечко ви е малък още дали ще издеяни на това темпо като поотрасне детенце/да ви е живо и здраво/. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 8 917
Според мен е е "мързел", а е нещо от типа - "ако се измъкна - ок" Mr. Green Затова кой както се научи и колкото по-рано, толкова по-добре Wink

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Моя не го мързи.Ех-понякога си го позволява.
Сутрин става с малкия,прави му закуска и отива на работа.Като се прибере ме отменя.Понякога готви.
Пуска прахосмукачка,пералня,и винаги мие чиниите.
Събота и неделя става пак с малкия,за да мога аз да се наспя.
И винаги той го къпе.
Така че,не всички мъже са мързеланковци.
Такива татковци ме кефят. Simple Smile

E, и мен ме кефят ... но що ли не познавам такива  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт