Защо толкова ги мързи тези мъже?!?

  • 6 751
  • 140
  •   1
Отговори
  • Мнения: 755
Ядосана съм на мъжете... #Cussing out Защо те все са най-уморените?
                                                               Защо никога не поемат отговорността докрай за нещо , а само временно и после им дотежава?!
                                                               Защо това , че работят изчерпва сякаш ангажиментите им и вечееееее са суууууууупер изтощени?!?
                                                               Защо са такива бебета ... не мога да разбера ...
И аз искам да кажа един път ... не мога това , не мога онова и да прехвърля топката на другия ама не би ... аз съм майка... жена и всичко сякаш на мен ми се пада като изсконно право...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Направо понякога изпушвам от тази мъжка "умора"... нали имало равноправие и равнопоставеност ... има да ама не всеки път. Предлагам на татковците да ми обяснят защо това е така ей тъй за спорта и да чешим езици на техен гръб с мамите изпушили и не чак дотам като мен! Whistling
                                                                   

# 1
  • Мнения: 1 517
Отговорът на много мъже ще бъде: Ами на вас жените ви е вродено това, просто ви идва от вътре  Joy Слава богу, не всички са такива.

# 2
  • Мнения: 112
Абе аз лично досега никога не съм използвал умората като оправдание, даже не съм казал веднъж, че съм уморен... Но както се досещате проблема не е в умората а в деленото на задачите, също и във вербализирането на оправданието. Друга сериозна пречка в разбирането на задълженията е, че за повечето неща покрай децата жените по се сещат от мъжете. Поставянето под един знаменател на мъжете е май другото изконно право на жените.... Joy

# 3
  • Мнения: 112
Отговорът на много мъже ще бъде: Ами на вас жените ви е вродено това, просто ви идва от вътре  Joy Слава богу, не всички са такива.
Ами права си - от вътре ви идва, но винаги когато жена ми  ми напомни някое задължение покрай малкия - било то обличане, къпане, водене на ясла, триене на дупе, игра, хранене - не съм отказал, не го правя с досада, случва се разбира се понякога да си направя оглушка но тя не е от липса на отговорност.

# 4
  • Мнения: 755
Абе аз лично досега никога не съм използвал умората като оправдание, даже не съм казал веднъж, че съм уморен... Но както се досещате проблема не е в умората а в деленото на задачите, също и във вербализирането на оправданието. Друга сериозна пречка в разбирането на задълженията е, че за повечето неща покрай децата жените по се сещат от мъжете. Поставянето под един знаменател на мъжете е май другото изконно право на жените.... Joy
И ти си прав за общият знаменател Wink , но защо пък все жените по да се сещат от мъжете ето това ме е яд... поне един път и мъжете да проявят досетливост де... да се сетят и те... затова понякога побеснявам... Close Close Иначе помагат не може да се отрече , но все чрез ръчкане...инициатива нулева. Crazy

# 5
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
ще ти кажа защо-защото ги има жените, за това.  особено за домащната работа-че аз да не съм робот? той нашия свикнал до сега майка му да му бърше задника, сега жена му. ама нема да стане... Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 412
малко са изключенията,Fortune, и те само доказват правилото,че мъжете ще бъдат такива,докато има кой да ги отменя,да поема всички ангаажименти и товари на плещите си
нали знаеш,когато има кой да свърши нещо-аз пък защо да се натискам? така е доста по-удобно,но според мен,вината е в нас,защото ние винаги викаме неволята и си правим нещата с нейна помощ!!!

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мързи ги, та чак ги боли Twisted Evil Водим война, и пак повечето работи ако аз не ги свърша, ще си стоят несвършени #Cussing out

# 8
  • Мнения: 412
Мързи ги, та чак ги боли Twisted Evil Водим война, и пак повечето работи ако аз не ги свърша, ще си стоят несвършени #Cussing out
да,именно,той ще се офлянква,офлянква,докато накрая ти се грабнеш и си свършиш всичко сама,,,,и така до края на света...

# 9
  • Мнения: 525
Ние си ги учим така  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 112
Хайде сега - остава да си посипете главите с пепел....

# 11
  • Мнения: 412
Хайде сега - остава да си посипете главите с пепел....
аз си я посипвах,посипвах и сега нищо н виждам и полза не виждам... Laughing

# 12
  • Мнения: 755
Хайде сега - остава да си посипете главите с пепел....
аз си я посипвах,посипвах и сега нищо н виждам и полза не виждам... Laughing
А не, ще му трия сол аз на НЕГОВАТА глава, не на моята. Crossing Arms

Последна редакция: пн, 20 ное 2006, 14:50 от Fortune

# 13
  • Мнения: 112
Е има значи полза - щом си разбрала, че полза няма....

# 14
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Мързи ги, та чак ги боли Twisted Evil Водим война, и пак повечето работи ако аз не ги свърша, ще си стоят несвършени #Cussing out
да,именно,той ще се офлянква,офлянква,докато накрая ти се грабнеш и си свършиш всичко сама,,,,и така до края на света...

 Peace Именно! Защо да се натоварва, когато жената ще помрънка, помрънка, и пак ще я свърши? Някъде срещнах мнението на един съпруг, че когато жена му го кара да свърши нещо, той нарочно оплесква цялата работа, за да не го кара втори път да прави нещо....  newsm78  #2gunfire

# 15
  • Мнения: 1 451
Такива сте си ги намерили. Като сте се вземали, да сте гледали по-внимателно  hahaha

# 16
  • Мнения: 112
Такива сте си ги намерили. Като сте се вземали, да сте гледали по-внимателно  hahaha
А така, бой през пръстите  #2gunfire

# 17
  • София
  • Мнения: 1 535
Това какво сме гледали е съвсем друга тема...  Crazy
А според моя мъж по желание дори в тоалетната не се ходи, какво остава да тръгне нещо сам да прави  #Cussing out

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Мързи ги, та чак ги боли Twisted Evil Водим война, и пак повечето работи ако аз не ги свърша, ще си стоят несвършени #Cussing out
да,именно,той ще се офлянква,офлянква,докато накрая ти се грабнеш и си свършиш всичко сама,,,,и така до края на света...

Уф, и моя мъж е такъв........и особено тези дни съм му много сърдита

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
" На каквото си постелеш - на такова ще легнеш"  - са казали хората ...

В стремежа си да се покажем като добри домакини и да впечатлим избранника, ние правим всичко ... държим се с него като с дете, глезиме, угаждаме  ... после се появява истинското дете/деца и "голямото" дете започва да ни тежи ....

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз не угаждам на мъжа си.......като домакиня съм ужас.......и все пак........напоследък са ме налегнали едни мисли, че не съм се омъжила за подходящия човек.......

# 21
  • Мнения: 412
" На каквото си постелеш - на такова ще легнеш"  - са казали хората ...

В стремежа си да се покажем като добри домакини и да впечатлим избранника, ние правим всичко ... държим се с него като с дете, глезиме, угаждаме  ... после се появява истинското дете/деца и "голямото" дете започва да ни тежи ....
.....и разкарваме голямото дете, защото .....
Аз не угаждам на мъжа си.......като домакиня съм ужас.......и все пак........напоследък са ме налегнали едни мисли, че не съм се омъжила за подходящия човек.......

# 22
  • София
  • Мнения: 38 556
А моя пък е тооолкова изморен, че като легне в петък вечер пред телевизора, става чак в понеделник сутрин Twisted Evil #Cussing out

# 23
  • Мнения: 755
Мързи ги, та чак ги боли Twisted Evil Водим война, и пак повечето работи ако аз не ги свърша, ще си стоят несвършени #Cussing out
да,именно,той ще се офлянква,офлянква,докато накрая ти се грабнеш и си свършиш всичко сама,,,,и така до края на света...

Уф, и моя мъж е такъв........и особено тези дни съм му много сърдита
И аз съм сърдита , но дали забелязва... #Cussing out #Cussing out #Cussing out ...ще забележи скоро. Crossing Arms

# 24
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
аз пък не се сърдя, ами направо почвам да крещя и да наредам, докато си рааазмъъъърдааамеее малко гъзето, за да свършим нещо. буча и не го оставям на мира, ама това колко неври ми коства, не е истина. тез клетки дето умират, никой няма да ми ги върне... Cry

# 25
  • София
  • Мнения: 4 966
Моя не го мързи.Ех-понякога си го позволява.
Сутрин става с малкия,прави му закуска и отива на работа.Като се прибере ме отменя.Понякога готви.
Пуска прахосмукачка,пералня,и винаги мие чиниите.
Събота и неделя става пак с малкия,за да мога аз да се наспя.
И винаги той го къпе.
Така че,не всички мъже са мързеланковци.

# 26
Моя не го мързи.Ех-понякога си го позволява.
Сутрин става с малкия,прави му закуска и отива на работа.Като се прибере ме отменя.Понякога готви.
Пуска прахосмукачка,пералня,и винаги мие чиниите.
Събота и неделя става пак с малкия,за да мога аз да се наспя.
И винаги той го къпе.
Така че,не всички мъже са мързеланковци.
Такива татковци ме кефят. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 755
Моя не го мързи.Ех-понякога си го позволява.
Сутрин става с малкия,прави му закуска и отива на работа.Като се прибере ме отменя.Понякога готви.
Пуска прахосмукачка,пералня,и винаги мие чиниите.
Събота и неделя става пак с малкия,за да мога аз да се наспя.
И винаги той го къпе.
Така че,не всички мъже са мързеланковци.
Това е похвално , но дечко ви е малък още дали ще издеяни на това темпо като поотрасне детенце/да ви е живо и здраво/. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 8 917
Според мен е е "мързел", а е нещо от типа - "ако се измъкна - ок" Mr. Green Затова кой както се научи и колкото по-рано, толкова по-добре Wink

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Моя не го мързи.Ех-понякога си го позволява.
Сутрин става с малкия,прави му закуска и отива на работа.Като се прибере ме отменя.Понякога готви.
Пуска прахосмукачка,пералня,и винаги мие чиниите.
Събота и неделя става пак с малкия,за да мога аз да се наспя.
И винаги той го къпе.
Така че,не всички мъже са мързеланковци.
Такива татковци ме кефят. Simple Smile

E, и мен ме кефят ... но що ли не познавам такива  Thinking

# 30
  • Мнения: 1 212
Ядосана съм на мъжете... #Cussing out Защо те все са най-уморените?
                                                               Защо никога не поемат отговорността докрай за нещо , а само временно и после им дотежава?!
                                                               Защо това , че работят изчерпва сякаш ангажиментите им и вечееееее са суууууууупер изтощени?!?
                                                               Защо са такива бебета ... не мога да разбера ...
И аз искам да кажа един път ... не мога това , не мога онова и да прехвърля топката на другия ама не би ... аз съм майка... жена и всичко сякаш на мен ми се пада като изсконно право...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Направо понякога изпушвам от тази мъжка "умора"... нали имало равноправие и равнопоставеност ... има да ама не всеки път. Предлагам на татковците да ми обяснят защо това е така ей тъй за спорта и да чешим езици на техен гръб с мамите изпушили и не чак дотам като мен! Whistling
                                                                   

Както казва мойта половинка : ..." стига все на мъж си се правила, дръж се като жена"......
Това в двоен контекст.
Веднъж , че не съм татко , а бъдеща майка , но ми се ще да взема отношение по темата.....
Втори път : приеми го буквално, като приятелски съвет и от мен  / споделен опит/
.....
Имам предвид, че колкото повече на героини се правим, толкова повече с радост ни се предостъпва тази роля... Hug

А иначе  за правата да сме майки и жени за които говориш, моята половинка казва:
......"ами и ти права трябва да имаш някакви, не може само задължения...." Wink

# 31
  • Мнения: 755
Ядосана съм на мъжете... #Cussing out Защо те все са най-уморените?
                                                               Защо никога не поемат отговорността докрай за нещо , а само временно и после им дотежава?!
                                                               Защо това , че работят изчерпва сякаш ангажиментите им и вечееееее са суууууууупер изтощени?!?
                                                               Защо са такива бебета ... не мога да разбера ...
И аз искам да кажа един път ... не мога това , не мога онова и да прехвърля топката на другия ама не би ... аз съм майка... жена и всичко сякаш на мен ми се пада като изсконно право...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Направо понякога изпушвам от тази мъжка "умора"... нали имало равноправие и равнопоставеност ... има да ама не всеки път. Предлагам на татковците да ми обяснят защо това е така ей тъй за спорта и да чешим езици на техен гръб с мамите изпушили и не чак дотам като мен! Whistling
                                                                   

Както казва мойта половинка : ..." стига все на мъж си се правила, дръж се като жена"......
Това в двоен контекст.
Веднъж , че не съм татко , а бъдеща майка , но ми се ще да взема отношение по темата.....
Втори път : приеми го буквално, като приятелски съвет и от мен  / споделен опит/
.....
Имам предвид, че колкото повече на героини се правим, толкова повече с радост ни се предостъпва тази роля... Hug

А иначе  за правата да сме майки и жени за които говориш, моята половинка казва:
......"ами и ти права трябва да имаш някакви, не може само задължения...." Wink


Дам права си ясно ми е всичко това , но ето затова ме яд!!!  Twisted Evil Понякога ми идва мнооого в повече да ти кажа и чак ми се приисква да съм мъж... Mr. Green

# 32
  • Мнения: 216
ами такива са си, като дебели котараци. ма всичко е ?с на компромиси и разговори: всеки си казва какво му се ще и какво е готов да върши, и след кратка дискусия - на работа:) Peace

# 33
  • Мнения: 525
Такива сте си ги намерили. Като сте се вземали, да сте гледали по-внимателно  hahaha


Абе, аз като го взех не беше мързелив, а сега гадината се научи, ама аз съм си виновна. ААА сега едно превъзпитание следва, кат го оставя гладен сам ще си сложи  Laughing
Майтап, какво да му правя като си го обичам

# 34
  • София
  • Мнения: 3 123
Такива сте си ги намерили. Като сте се вземали, да сте гледали по-внимателно  hahaha

 и аз съм на това мнение.Мързелувт до толкова,до колкото вие им позволявате.Аз не съм слугиня и още от самото начало сме си разпределили работата и всеки си гледа задълженията.Научи ли се на мързел в началото,после трудно ще се превъзпита.

# 35
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
При нас става въпрос за това, че не го бива в ремонтите....много се дразня.....не иска да вика майстори, а не може сам...и все измисля разни тъпотии, за да стане по- лесно..........

# 36
  • Мнения: 755
Такива сте си ги намерили. Като сте се вземали, да сте гледали по-внимателно  hahaha

 и аз съм на това мнение.Мързелувт до толкова,до колкото вие им позволявате.Аз не съм слугиня и още от самото начало сме си разпределили работата и всеки си гледа задълженията.Научи ли се на мързел в началото,после трудно ще се превъзпита.
Въобще не съм го научила на нищо...всеки си има задължения , но напоследък неговите куцат откъм изпълнение. Crossing Arms Не може да става въпрос при нас за слугинство ...ако така сте разбрали значи погрешно съм представила нещата в яда си. Crazy Просто си го помръзва човекът и това е.... а мен ме дразни това... Mr. Green

# 37
  • Мнения: 112
Ами предлагам ви да се съберете и да спретнете едно мъжко чучело в домашна оБстановка и да му дадете да се разбере  smile3511  fight

# 38
  • Мнения: 755
Ами предлагам ви да се съберете и да спретнете едно мъжко чучело в домашна оБстановка и да му дадете да се разбере  smile3511  fight
smile3532 smile3508 smile3532

# 39
  • Мнения: 4 406

 Peace Именно! Защо да се натоварва, когато жената ще помрънка, помрънка, и пак ще я свърши? Някъде срещнах мнението на един съпруг, че когато жена му го кара да свърши нещо, той нарочно оплесква цялата работа, за да не го кара втори път да прави нещо....  newsm78  #2gunfire
туй ще да е моя мъж...
ама съм забелязала- мрънкане и назландисване има няколко дни, докато ми падне пердето... после вдигам скандал, той го премества в другия крачол, а аз - побесняла , свършвам домакинската работа като за златен медал... значи има полза  Laughing Laughing
На вълка му е дебел вратът затова...

Ами предлагам ви да се съберете и да спретнете едно мъжко чучело в домашна оБстановка и да му дадете да се разбере  smile3511  fight
за това си имаме форум

# 40
  • Мнения: 1 451
за това си имаме форум
Да! Мрънкате във форума, а проблемите остават неразрешени Wink

# 41
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
за това си имаме форум
Да! Мрънкате във форума, а проблемите остават неразрешени Wink

Когато мрънкам на мъжа си- също  Wink

# 42
  • Мнения: 1 451
Значи ви куца комуникацията като цяло Wink

# 43
  • Мнения: 1 517
От последните постинги си направих умозаключението, че файда от мрънкане нямаааа  newsm78
Отваряйте шамарената фабрика  Wink

# 44
  • Мнения: 1 451
От последните постинги си направих умозаключението, че файда от мрънкане нямаааа  newsm78
Отваряйте шамарената фабрика  Wink
Ти твоя като го би снощи и вече всички като тебе да правят, а? newsm78

# 45
  • Мнения: 412
И ако обичате по-тихо,защото Жоро01 броди някъде тук и ако набара темата-ще разпердушини Fortune за смелостта и неблагоразумието да нарече мъжете мързеливи Wink

# 46
  • Мнения: 112
Айде почна се със заплахите...нас с призраци не ни плаши  Laughing

# 47
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Значи ви куца комуникацията като цяло Wink

Явно  Rolling Eyes....на приказки уж всичко е ясно, но когато се стигне до изпълнението, излиза, че всеки си е мислил различни неща

# 48
  • Мнения: 2 631
Моя не го мързи.Ех-понякога си го позволява.
Пуска прахосмукачка,пералня,и винаги мие чиниите.
Така че,не всички мъже са мързеланковци.

 Peace
В защита на малкото мъже от тази рядка порода (моят е от тях  Heart Eyes), които не ги мързи в червата, моят също ми помага във всичко и никога не ме оставя да готвя сама. Чисти, мие чинии и пуска пералня. Пазарува и прави всичко, от което имам нужда и е по силите му. Сладичкият ми  newsm76

Пък и наистина, да сте гледали по-добре  Peace

# 49
  • Мнения: 912
Те си позволяват повече от нас да употребяват фразата 'уморен съм', в която влагат толкова много, но най-вече: 'не ме закачай нито за чистене, нито за секс'  #Silly, при което ако се употребява за щяло и не щяло, и се злоупотребява с нея в най-различни ситуации, мен също ме вбесява зверски smile3515, но ние точно тогава не сме хубава гледка newsm29 и постигаме обратния ефект Tired Whistling. Но в защита на мъжете Stop да добавя и аз, че моят мъж напоследък ми помага повече, но след като, разбира се, съм му напомнила, потретила и подесетила дори newsm77 да свърши определено нещо вкъщи-той се оправдава с това, че ако не му казвам изрично това което искам, той няма как да знае...а аз наистина мразя да повтарям и напомням на някого нещо. Определено не го мързи като се хване един път с някаква покъщна работа, и за малката ми помага страшно много-къпе я,  smile3522 гледа я, когато аз отсъствам от къщи, играе си с нея, изобщо най-спокойна съм когато тя е в негови ръце (след моите, разбира се Simple Smile)
В края на краищата, по-добрият вариант винаги остава сами да си свършим работата, която е определена като 'женска', и да бъдем 'жени', защото и без това губим време във врънкане и мрънкане smile3516, и да не забравяме, че мъжете по подразбиране, като се оженят заменят една майка с друга хе-хе newsm64 Blush Laughing
Обичаме Ви, Mъже-вечните деца!  smile3540  Hug Но не прекалявайте със запазването на детското в себе си Crazy Laughing

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 14:54 от msbilt

# 50
  • Мнения: 112
Моя не го мързи.Ех-понякога си го позволява.
Пуска прахосмукачка,пералня,и винаги мие чиниите.
Така че,не всички мъже са мързеланковци.

 Peace
В защита на малкото мъже от тази рядка порода (моят е от тях  Heart Eyes), които не ги мързи в червата, моят също ми помага във всичко и никога не ме оставя да готвя сама. Чисти, мие чинии и пуска пералня. Пазарува и прави всичко, от което имам нужда и е по силите му. Сладичкият ми  newsm76

Пък и наистина, да сте гледали по-добре  Peace
Kafe, много съвпадения по мненията, дай малко конфронтация, че става опасно  smile3533

# 51
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Значи ви куца комуникацията като цяло Wink

Явно  Rolling Eyes....на приказки уж всичко е ясно, но когато се стигне до изпълнението, излиза, че всеки си е мислил различни неща

Искам само да допълня, че говоря  конкретно за ремонта, който тече ..........в други отношения е супер- гледа детето, никога не повишава тон, ведър и мил човек е.......но от ремонтни работи въобще не разбира

# 52
  • Мнения: 2 631
Моя не го мързи.Ех-понякога си го позволява.
Пуска прахосмукачка,пералня,и винаги мие чиниите.
Така че,не всички мъже са мързеланковци.

 Peace
В защита на малкото мъже от тази рядка порода (моят е от тях  Heart Eyes), които не ги мързи в червата, моят също ми помага във всичко и никога не ме оставя да готвя сама. Чисти, мие чинии и пуска пералня. Пазарува и прави всичко, от което имам нужда и е по силите му. Сладичкият ми  newsm76

Пък и наистина, да сте гледали по-добре  Peace
Kafe, много съвпадения по мненията, дай малко конфронтация, че става опасно  smile3533

Seemore
, направо смятам да не пиша повече в тази тема, че знам ли дали няма да има:  bash box #Sniper argue fight и други....
 tooth

Ще се видим в друга темичка  Peace

# 53
  • Мнения: 2 891
Не знам до колко ще ти отговоря, но в нашето семейство цари равноправие. Не мога да ти дам рецепта как да стане така. Мисля, че тези неща се градят в началото. Аз бях глезено момиче и в къщи нищо не съм пипала. Преди да заживеем заедно, казах на мъжъ си, че ако иска да живее в аптека, трябва да потдържаме къщата заедно. Така и стана. Докато той не пипнеше в началото не започвах и аз. В последствие той даваше тон за поделяне на задълженията и сега имаме някаква рутина.
Като цяло не смятам, че жената трябва да е предимно домакиня и после всичко останало!!!

# 54
  • Мнения: 755
Те си позволяват повече от нас да употребяват фразата 'уморен съм', в която влагат толкова много, но най-вече: 'не ме закачай нито за чистене, нито за секс'  #Silly, при което ако се употребява за щяло и не щяло, и се злоупотребява с нея в най-различни ситуации, мен също ме вбесява зверски smile3515, но ние точно тогава не сме хубава гледка newsm29 и постигаме обратния ефект Tired Whistling. Но в защита на мъжете Stop да добавя и аз, че моят мъж напоследък ми помага повече, но след като, разбира се, съм му напомнила, потретила и подесетила дори newsm77 да свърши определено нещо вкъщи-той се оправдава с това, че ако не му казвам изрично това което искам, той няма как да знае...а аз наистина мразя да повтарям и напомням на някого нещо. Определено не го мързи като се хване един път с някаква покъщна работа, и за малката ми помага страшно много-къпе я,  smile3522 гледа я, когато аз отсъствам от къщи, играе си с нея, изобщо най-спокойна съм когато тя е в негови ръце (след моите, разбира се Simple Smile)
В края на краищата, по-добрият вариант винаги остава сами да си свършим работата, която е определена като 'женска', и да бъдем 'жени', защото и без това губим време във врънкане и мрънкане smile3516, и да не забравяме, че мъжете по подразбиране, като се оженят заменят една майка с друга хе-хе newsm64 Blush Laughing
Обичаме Ви, Mъже-вечните деца!  smile3540  Hug Но не прекалявайте със запазването на детското в себе си Crazy Laughing
По-добре не бих го казала и аз ... ти всъщност изясни за какво иде реч... благодаря ти ...много си права ще знаеш. Laughing Laughing Laughing

# 55
  • Мнения: 755
за това си имаме форум
Да! Мрънкате във форума, а проблемите остават неразрешени Wink
Не мрънкаме ,а ви плюем ей така пък за разтуха, то не може само да се целуваме я...
smile3534 smile3533 smile3534
И ако обичате по-тихо,защото Жоро01 броди някъде тук и ако набара темата-ще разпердушини Fortune за смелостта и неблагоразумието да нарече мъжете мързеливи Wink
Аха...дали... newsm48

# 56
  • Мнения: 765
 Ами моят не го мързи , не мрънка и не се оплаква . Никога не съм го 4ула да се жалва , 4е е уморен , ако се разболее мога и да не разбера  . Ако не му кажа да измие някоя 4иния , може и да не се сети , но в никакъв слу4ай не е заЩото го мързи . Гледа да ми помага с каквото може в домакинството , храни малката и ако се налага  я взима в офиса с него и я гледа по цял ден .Да не обобЩаваме за вси4ки мъже , даже може да махнеШ това "тези" от заглавието на темата и да го замениШ с "моя"  Wink

# 57
  • Мнения: 755
Ами моят не го мързи , не мрънка и не се оплаква . Никога не съм го 4ула да се жалва , 4е е уморен , ако се разболее мога и да не разбера  . Ако не му кажа да измие някоя 4иния , може и да не се сети , но в никакъв слу4ай не е заЩото го мързи . Гледа да ми помага с каквото може в домакинството , храни малката и ако се налага  я взима в офиса с него и я гледа по цял ден .Да не обобЩаваме за вси4ки мъже , даже може да махнеШ това "тези" от заглавието на темата и да го замениШ с "моя"  Wink
Винаги има изключения  Wink. Те зависят от ситуация и обстановка... "моя" не изпълва цялото на мъжкият мързел, който съществува няма какво да си кривим душите. "Моя" както ти го наричаш влиза в числото на частното и темата не е пусната за да си изтъкваме мъжете, себе си и семействата или да ги оплюваме
 чак толкова злобно. Темата е разговор, разсъждения и забава преди всичко... не си го разбрала ... нямало е смисъл да отговаряш тогава. Щом не си забелязва и комичния привкус на темата между редовете ...твой бизнес , но да ми препоръчваш как да отварям тема мисля , че не ти е работа. Просто трябваше да я подминеш... това е. Simple Smile Peace

# 58
  • Мнения: 765
Ами моят не го мързи , не мрънка и не се оплаква . Никога не съм го 4ула да се жалва , 4е е уморен , ако се разболее мога и да не разбера  . Ако не му кажа да измие някоя 4иния , може и да не се сети , но в никакъв слу4ай не е заЩото го мързи . Гледа да ми помага с каквото може в домакинството , храни малката и ако се налага  я взима в офиса с него и я гледа по цял ден .Да не обобЩаваме за вси4ки мъже , даже може да махнеШ това "тези" от заглавието на темата и да го замениШ с "моя"  Wink
Винаги има изключения  Wink. Те зависят от ситуация и обстановка... "моя" не изпълва цялото на мъжкият мързел, който съществува няма какво да си кривим душите. "Моя" както ти го наричаш влиза в числото на частното и темата не е пусната за да си изтъкваме мъжете, себе си и семействата или да ги оплюваме
 чак толкова злобно. Темата е разговор, разсъждения и забава преди всичко... не си го разбрала ... нямало е смисъл да отговаряш тогава. Щом не си забелязва и комичния привкус на темата между редовете ...твой бизнес , но да ми препоръчваш как да отварям тема мисля , че не ти е работа. Просто трябваше да я подминеш... това е. Simple Smile Peace
О извинявай..не тълкувам правилно емотикона от заглавието . Съжалявам . Не знам какво ми става днес и къде ми се е загубило 4увството за хумор...обикновено така става ,ако е петък , а днес е събота.не вторник е .....Злобна , злобна барабалекс...

# 59
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Вижте това :

http://www.vbox7.com/play:3ac95e18

пуснато е в клюкарника, във веселата тема

# 60
  • Мнения: 765
Вижте това :

http://www.vbox7.com/play:3ac95e18

пуснато е в клюкарника, във веселата тема
фактите са си факти . Simple Smile Hug

# 61
  • Мнения: 755
Ами моят не го мързи , не мрънка и не се оплаква . Никога не съм го 4ула да се жалва , 4е е уморен , ако се разболее мога и да не разбера  . Ако не му кажа да измие някоя 4иния , може и да не се сети , но в никакъв слу4ай не е заЩото го мързи . Гледа да ми помага с каквото може в домакинството , храни малката и ако се налага  я взима в офиса с него и я гледа по цял ден .Да не обобЩаваме за вси4ки мъже , даже може да махнеШ това "тези" от заглавието на темата и да го замениШ с "моя"  Wink
Винаги има изключения  Wink. Те зависят от ситуация и обстановка... "моя" не изпълва цялото на мъжкият мързел, който съществува няма какво да си кривим душите. "Моя" както ти го наричаш влиза в числото на частното и темата не е пусната за да си изтъкваме мъжете, себе си и семействата или да ги оплюваме
 чак толкова злобно. Темата е разговор, разсъждения и забава преди всичко... не си го разбрала ... нямало е смисъл да отговаряш тогава. Щом не си забелязва и комичния привкус на темата между редовете ...твой бизнес , но да ми препоръчваш как да отварям тема мисля , че не ти е работа. Просто трябваше да я подминеш... това е. Simple Smile Peace
О извинявай..не тълкувам правилно емотикона от заглавието . Съжалявам . Не знам какво ми става днес и къде ми се е загубило 4увството за хумор...обикновено така става ,ако е петък , а днес е събота.не вторник е .....Злобна , злобна барабалекс...
Значи за да не изпадаме в тъпи подигравки РАЗЯСНЯВАМ: ЕМОТИКОНКАТА Е ЯДОСАНА , ЗАЩОТО просто бях ядосана , ако обаче четеш всичко в темата , защото претендираш за наблюдателност ще видиш това:
Те си позволяват повече от нас да употребяват фразата 'уморен съм', в която влагат толкова много, но най-вече: 'не ме закачай нито за чистене, нито за секс'  #Silly, при което ако се употребява за щяло и не щяло, и се злоупотребява с нея в най-различни ситуации, мен също ме вбесява зверски smile3515, но ние точно тогава не сме хубава гледка newsm29 и постигаме обратния ефект Tired Whistling. Но в защита на мъжете Stop да добавя и аз, че моят мъж напоследък ми помага повече, но след като, разбира се, съм му напомнила, потретила и подесетила дори newsm77 да свърши определено нещо вкъщи-той се оправдава с това, че ако не му казвам изрично това което искам, той няма как да знае...а аз наистина мразя да повтарям и напомням на някого нещо. Определено не го мързи като се хване един път с някаква покъщна работа, и за малката ми помага страшно много-къпе я,  smile3522 гледа я, когато аз отсъствам от къщи, играе си с нея, изобщо най-спокойна съм когато тя е в негови ръце (след моите, разбира се Simple Smile)
В края на краищата, по-добрият вариант винаги остава сами да си свършим работата, която е определена като 'женска', и да бъдем 'жени', защото и без това губим време във врънкане и мрънкане smile3516, и да не забравяме, че мъжете по подразбиране, като се оженят заменят една майка с друга хе-хе newsm64 Blush Laughing
Обичаме Ви, Mъже-вечните деца!  smile3540  Hug Но не прекалявайте със запазването на детското в себе си Crazy Laughing
По-добре не бих го казала и аз ... ти всъщност изясни за какво иде реч... благодаря ти ...много си права ще знаеш. Laughing Laughing Laughing
Това всъщност изяснява , че не съм злобна към мъжкото съсловие , а че по-скоро съм била афектирана.  msbilt , всъщност много по-спокойно е обяснила и аз напълно се съгласих с нея както е видно. Заради такива като теб персони на човек да му докривее, че въобще си е позволил "волността" да пусне тема и да сподели моментно настроение. Всъщност какво ли съм седнала да се занимавам с мнението ти ... разни хора , разни идеали.

# 62
  • Мнения: 620
ще ти кажа защо-защото ги има жените, за това.  особено за домащната работа-че аз да не съм робот? той нашия свикнал до сега майка му да му бърше задника, сега жена му. ама нема да стане... Crossing Arms

Даааааа,именно.... цял живот са на отглеждане  Close  Те и за това в повечето случаи си харесват жени,които приличат на майките им....но все пак има и изключения.....


А ние нямаме право да сме уморени или да не се чувстваме добре Twisted Evil Sunglasses

# 63
  • Мнения: 1 451
Пак се почна сексистката тема. Аз пък имам пример за обратното. И то жена свикнала да домакинства как се научава нищо да не пипва в къщи.

# 64
  • Мнения: 620
Пак се почна сексистката тема. Аз пък имам пример за обратното. И то жена свикнала да домакинства как се научава нищо да не пипва в къщи.

А и аз се опитвам да се науча,ама нещо не ми връзва Sad
Дали да не опитам с "Империята отвръща на удара"  Rolling EyesWink Laughing

# 65
  • Мнения: 220
А и аз се опитвам да се науча,ама нещо не ми връзва Sad
Дали да не опитам с "Империята отвръща на удара"  Rolling EyesWink Laughing

Тренировки му е майката,или подходящия мъж,или желанието -
а ако всичко е на куп...може и да стане   Thinking

# 66
  • Мнения: 620
А и аз се опитвам да се науча,ама нещо не ми връзва Sad
Дали да не опитам с "Империята отвръща на удара"  Rolling EyesWink Laughing

Тренировки му е майката,или подходящия мъж,или желанието -
а ако всичко е на куп...може и да стане 
 Thinking

Това рецептата да се науча да не правя нищо ли е? newsm78 Laughing Wink

# 67
  • Мнения: 220
А и аз се опитвам да се науча,ама нещо не ми връзва Sad
Дали да не опитам с "Империята отвръща на удара"  Rolling EyesWink Laughing

Тренировки му е майката,или подходящия мъж,или желанието -
а ако всичко е на куп...може и да стане
  Thinking

Това рецептата да се науча да не правя нищо ли е? newsm78 Laughing Wink

 Embarassed Embarassed Embarassed Тренировки му е майката,или НЕподходящия мъж,или НЕжеланието -
а ако всичко е на куп...може и да стане
  Thinking

# 68
  • Мнения: 3 500
Ами защото не се правят като нас на всичко можещи и всичко издържащи.Мислят повече за себе си и според мен трябва да вземем пример от тях.

# 69
  • Мнения: 5 362
Защото много сме ги разглезили ние,жените.

# 70
  • Мнения: 1 893
Пак се почна сексистката тема. Аз пък имам пример за обратното. И то жена свикнала да домакинства как се научава нищо да не пипва в къщи.

А и аз се опитвам да се науча,ама нещо не ми връзва Sad
Дали да не опитам с "Империята отвръща на удара"  Rolling EyesWink Laughing

Чакай да споделя малко личен опит.
Връщам се от работа, сядам на дивана и вдигам крака с думите "много съм уморена" Мъжът ми се оглежда и отива да прави салата, а аз ставам чак като извика, че масата е сложена.
Сутрин пак същото-"събуждам се" чак когато ми замирише на кафе   Mr. Green
Това е: "с труд и постоянство всичко се постига"  Laughing

# 71
  • Мнения: 755
Пак се почна сексистката тема. Аз пък имам пример за обратното. И то жена свикнала да домакинства как се научава нищо да не пипва в къщи.

А и аз се опитвам да се науча,ама нещо не ми връзва Sad
Дали да не опитам с "Империята отвръща на удара"  Rolling EyesWink Laughing

Чакай да споделя малко личен опит.
Връщам се от работа, сядам на дивана и вдигам крака с думите "много съм уморена" Мъжът ми се оглежда и отива да прави салата, а аз ставам чак като извика, че масата е сложена.
Сутрин пак същото-"събуждам се" чак когато ми замирише на кафе   Mr. Green
Това е: "с труд и постоянство всичко се постига"  Laughing
Брейййй чакай и аз да опитам Mr. Green...но дано не си седим дружно на дивана и да чакаме дечко да ни сложи масата.... Crazy Joy Joy Joy

# 72
  • Мнения: 1 893
Fortune, както си казала: "не бива заради бедите да се отказваш от мечтите"  Laughing
С детенце е още по-лесно:
-Мамо, гладен съм
-Кажи на баща си, мама е уморена
-Мамо, пишка ми се
-Кажи на баща си, мама е уморена и т.н
Всичко е въпрос на време, само гледай да не се предадеш първа. И после да не мрънкаш, когато направи кафето с ракия вместо с вода/личен опит/. Ще се научи, или... ще ти вземе домашна помощничка  Joy

# 73
  • Мнения: 755
Fortune, както си казала: "не бива заради бедите да се отказваш от мечтите"  Laughing
С детенце е още по-лесно:
-Мамо, гладен съм
-Кажи на баща си, мама е уморена
-Мамо, пишка ми се
-Кажи на баща си, мама е уморена и т.н
Всичко е въпрос на време, само гледай да не се предадеш първа. И после да не мрънкаш, когато направи кафето с ракия вместо с вода/личен опит/. Ще се научи, или... ще ти вземе домашна помощничка  Joy
Joy Joy Joy Много си права ще знаеш.....действаааам...... Mr. Green

# 74
  • Мнения: 4 138
просто защото сме по-добрата част от човечеството. аз отдавна се примирих със този факт.  Twisted Evil

# 75
  • Мнения: 3 537
Fortune, както си казала: "не бива заради бедите да се отказваш от мечтите"  Laughing
С детенце е още по-лесно:
-Мамо, гладен съм
-Кажи на баща си, мама е уморена
-Мамо, пишка ми се
-Кажи на баща си, мама е уморена и т.н
Всичко е въпрос на време, само гледай да не се предадеш първа. И после да не мрънкаш, когато направи кафето с ракия вместо с вода/личен опит/. Ще се научи, или... ще ти вземе домашна помощничка  Joy
LaughingДано да е така! Wink

# 76
  • Мнения: 220
Fortune, както си казала: "не бива заради бедите да се отказваш от мечтите"  Laughing
С детенце е още по-лесно:
-Мамо, гладен съм
-Кажи на баща си, мама е уморена
-Мамо, пишка ми се
-Кажи на баща си, мама е уморена и т.н
Всичко е въпрос на време, само гледай да не се предадеш първа. И после да не мрънкаш, когато направи кафето с ракия вместо с вода/личен опит/. Ще се научи, или... ще ти вземе домашна помощничка  Joy

....  - Мамо,лека нощ...почивай си,нали си уморена...аз също заспивам...
 ...а Баща ми ли...след като ме нахрани,заведе ме до тоалетната,приготви ме за лягане и ми пожела лека нощ се прибра в стаята си ....
....как защо...
естествено за да  се люби с новата ми МАМА .....
...лека нощ еманципирана ми Майко,ще се чуем пак...

# 77
  • Мнения: 755
Fortune, както си казала: "не бива заради бедите да се отказваш от мечтите"  Laughing
С детенце е още по-лесно:
-Мамо, гладен съм
-Кажи на баща си, мама е уморена
-Мамо, пишка ми се
-Кажи на баща си, мама е уморена и т.н
Всичко е въпрос на време, само гледай да не се предадеш първа. И после да не мрънкаш, когато направи кафето с ракия вместо с вода/личен опит/. Ще се научи, или... ще ти вземе домашна помощничка  Joy

....  - Мамо,лека нощ...почивай си,нали си уморена...аз също заспивам...
 ...а Баща ми ли...след като ме нахрани,заведе ме до тоалетната,приготви ме за лягане и ми пожела лека нощ се прибра в стаята си ....
....как защо...
естествено за да  се люби с новата ми МАМА .....
...лека нощ еманципирана ми Майко,ще се чуем пак...


Ех KOTAN , опорочи ми пъкленният план... Crazy ... зощо сега ееееее..... Crazy Laughing Crazy

# 78
  • Мнения: 1 893
Fortune, както си казала: "не бива заради бедите да се отказваш от мечтите"  Laughing
С детенце е още по-лесно:
-Мамо, гладен съм
-Кажи на баща си, мама е уморена
-Мамо, пишка ми се
-Кажи на баща си, мама е уморена и т.н
Всичко е въпрос на време, само гледай да не се предадеш първа. И после да не мрънкаш, когато направи кафето с ракия вместо с вода/личен опит/. Ще се научи, или... ще ти вземе домашна помощничка  Joy

....  - Мамо,лека нощ...почивай си,нали си уморена...аз също заспивам...
 ...а Баща ми ли...след като ме нахрани,заведе ме до тоалетната,приготви ме за лягане и ми пожела лека нощ се прибра в стаята си ....
....как защо...
естествено за да  се люби с новата ми МАМА .....
...лека нощ еманципирана ми Майко,ще се чуем пак...



Така значи, когато мъжете кажат че са уморени, наистина са, а когато ние кажем че сме уморени, сме еманципирани  Close  Или може би когато жените свършват цялата работа, после се любят с нов ТАТКО  newsm78
Ти да не мислиш, че той като свърши всичко, дето си го изброил, ще има сили и да се люби  Wink

# 79
  • Мнения: 14 654
мързелът идва тогава, когато имаш да свършиш нещо неприятно
и не само при мъжете, ами и при жените
и аз предпочитам да не измия точно на секундата чиниите, ако в момента ми се прави нещо друго
може да останат доста време така, а как мразя дрехи да сгъвам- уф
добре че при толкова много работа не трябва да карам колата на автомивка и сервиз, да затягам контакти и да слагам уплътнения на вратите, крушки да сменям, кабели да прибирам...
и да ми мрънка някой на главата не обичам, досадно е, имам късмет, че мъжът ми не мрънка, за благодарност- не мрънкам и аз

# 80
  • Мнения: 3 886
Такива сте си ги намерили. Като сте се вземали, да сте гледали по-внимателно  hahaha


еееее даи да те видим тебе .Щом си различен newsm78.Баси сички сте един дол дренки.Докат ни омаете и завържете и посте робини за щял живот..Когато мъжът вземе жена то е за да му слугува безплатно.Все пак му е безплатна робиня hahaha Joy

# 81
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Мъжете с проблем "мързел" просто имат други приоритети. Не че всички жени слагат на първо място безусловната чистота и уюта в къщи. Но жените сме по-несигурният пол (в този мъжки свят) и променят приоритетите си по-лесно, защото така разбират "оцеляванто" си. Да си правиш оглушки означава, че държиш на собствента си свобода повече, отколкото на общата. Разбира се, защо не, би казал мъжът. Семейството преди всичко, би казала жената (най-общо в тези ситуации, за които говорим)... И аз искам да усетя тази мъжка сигурност..... може би ще успея, може би, ако се преродя в мъж, кой знае?

# 82
  • Мнения: 1 451
Такива сте си ги намерили. Като сте се вземали, да сте гледали по-внимателно  hahaha


еееее даи да те видим тебе .Щом си различен newsm78.Баси сички сте един дол дренки.Докат ни омаете и завържете и посте робини за щял живот..Когато мъжът вземе жена то е за да му слугува безплатно.Все пак му е безплатна робиня hahaha Joy
И как ще ме видите ако не е тайна? newsm78
В къщи на гости ли ще ми дойдете или анкета ще пуснете  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 260
Такива сте си ги намерили. Като сте се вземали, да сте гледали по-внимателно  hahaha


еееее даи да те видим тебе .Щом си различен newsm78.Баси сички сте един дол дренки.Докат ни омаете и завържете и посте робини за щял живот..Когато мъжът вземе жена то е за да му слугува безплатно.Все пак му е безплатна робиня hahaha Joy
И как ще ме видите ако не е тайна? newsm78
В къщи на гости ли ще ми дойдете или анкета ще пуснете  Mr. Green
Ще ти пратят някоя мама да те раzследва! Twisted Evil
Някой агент-провокатор.  Joy

# 84
А бе не всички ги мързи,но според мен болшинството са свикнали мама да им ходи по гъза и като
минат в твойте ръце смятат,че и ти си длъжна да правиш това Close

# 85
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351

Ще ти пратят някоя мама да те раzследва! Twisted Evil
Някой агент-провокатор.  Joy
hahaha  hahaha  hahaha

# 86
  • Мнения: 3 886
Такива сте си ги намерили. Като сте се вземали, да сте гледали по-внимателно  hahaha


еееее даи да те видим тебе .Щом си различен newsm78.Баси сички сте един дол дренки.Докат ни омаете и завържете и посте робини за щял живот..Когато мъжът вземе жена то е за да му слугува безплатно.Все пак му е безплатна робиня hahaha Joy
И как ще ме видите ако не е тайна? newsm78
В къщи на гости ли ще ми дойдете или анкета ще пуснете  Mr. Green
Ще ти пратят някоя мама да те раzследва! Twisted Evil
Някой агент-провокатор.  Joy




тъй тъй или ние лично ще го изследваме Mr. Green Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 755
Такива сте си ги намерили. Като сте се вземали, да сте гледали по-внимателно  hahaha


еееее даи да те видим тебе .Щом си различен newsm78.Баси сички сте един дол дренки.Докат ни омаете и завържете и посте робини за щял живот..Когато мъжът вземе жена то е за да му слугува безплатно.Все пак му е безплатна робиня hahaha Joy
И как ще ме видите ако не е тайна? newsm78
В къщи на гости ли ще ми дойдете или анкета ще пуснете  Mr. Green
Ще ти пратят някоя мама да те раzследва! Twisted Evil
Някой агент-провокатор.  Joy




тъй тъй или ние лично ще го изследваме Mr. Green Heart Eyes
Абсолютно!!! Mr. Green Party

# 88
  • Мнения: 1 451
Големи мераци Wink
Това сега като самопокана за гости ли да го разбирам  Mr. Green

# 89
CVESELI PRAZNIZI NA CVSI4KI!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug Hug

# 90
  • Мнения: 814
Ох, милички, аз си мисля newsm78 Joy: ако само един ден ги боли толкова, колкото ги мързи, ще ореват света

# 91
  • Мнения: 3 886
Ох, милички, аз си мисля newsm78 Joy: ако само един ден ги боли толкова, колкото ги мързи, ще ореват света


баш точно и баш на място  bouquet

# 92
  • Мнения: 912
мъжко изказване: "що да се къпя като не ме мързи да се чеша" Laughing

# 93
  • Мнения: 3 537
мъжко изказване: "що да се къпя като не ме мързи да се чеша" Laughing
Sick

# 94
  • Мнения: 755
мъжко изказване: "що да се къпя като не ме мързи да се чеша" Laughing
Sick
Crazy Crazy Crazy Joy Joy Joy

# 95
  • Мнения: 2 956
Ох, милички, аз си мисля newsm78 Joy: ако само един ден ги боли толкова, колкото ги мързи, ще ореват света
newsm10 по-точно не може да се каже  Laughing

# 96
  • Мнения: 260
"Луд умора няма", " Защо да стане лесно, като може и трудно?"
Мърzела е двигателя на прогреса, по4ти вси4ки иzобретения са направени от мърzел.

# 97
  • Мнения: 2 439

Може би за мързел можем да говорим по отношение на поглезването. Има нещо важно обаче - възпитанието на всеки мъж започва 30 години преди неговото раждане. Това в пълна мяра важи и за жените разбира се.
Защо да ги мързи мъжете? Според мене си вършат работата, смятана за мъжка - например поддръжка на колата, на ел.уредите. Ако трябва да се носи например телевизора на ремонт, мъжа го грабва и ги замъква. Логично е жената да забърше праха по монитора. Това е условен пример, но колко често тези неща не се дооценяват.

# 98
  • Мнения: 912
А според мене болшинството вече не си вършат и работата считана за мъжка и много от жените поемат тези мъжки отговорности (не визирам моя мъж в частност, той е от изключенията) -  не си струва да губиш време да опяваш на някого за нещо като можеш да си го свършиш сам/а/ междувременно и да си спестиш нерви. Но наистина старанията и на двете страни в борбата с битовизмите не се дооценяват, и после тези макар и дребни неща се превръщат в най-големите дразнители, способни да те озлобят срещу най-близкия и обичания човек...

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 16:37 от msbilt

# 99
  • Мнения: 1 893

 Ако трябва да се носи например телевизора на ремонт, мъжа го грабва и ги замъква. Логично е жената да забърше праха по монитора. Това е условен пример, но колко често тези неща не се дооценяват.
Само дето телевизор досега не ми се развалял, а прах+още цял куп домакински "удоволствия" са всекидневно.

# 100
Море, не ги мързи. Не разбирали.  Не знаели. Не умеели. И колко били изморени! Мързи ги да мислят! Но ще им се наложи. Защото А си се пуснала от хорото, А се е хванал някой друг! И е въпрос на оцеляване да ти остане някакво свободно време и мъничко свободен мозък поне.

# 101
Нещата са прости всъщност : ако някой обича някого той не търси само
лошите му качества и винаги ще помогне с каквото може.

# 102
  • Мнения: 13 512
аз пък никога не съм имала връзка с мързелив мъж..такъв да се прави на неможещ и незнаещ-напротив. Може би вие си ги свиквате така и на тях да им е угодно, знам ли?

# 103
  • Мнения: 41
Майките им са ги научили така!

# 104
  • Мнения: 13 512
Майките им са ги научили така!
защото аз познавам и такива, дето жените им са ги направили такива. Жени,които могат всичко и предпочитат самите те да се нагърбват с всичко

# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Я сега да кажа аз един виц, що годе в темата - "Защо българските жени са здрави и сексуални?". Ами защото живеят в пеницилинова среда - българските мъже са мухльо до мухльо, мухльо до мухльо hahaha #Crazy Mr. Green

# 106
  • Мнения: 755
Я сега да кажа аз един виц, що годе в темата - "Защо българските жени са здрави и сексуални?". Ами защото живеят в пеницилинова среда - българските мъже са мухльо до мухльо, мухльо до мухльо hahaha #Crazy Mr. Green
hahaha hahaha hahaha

# 107
Я сега да кажа аз един виц, що годе в темата - "Защо българските жени са здрави и сексуални?". Ами защото живеят в пеницилинова среда - българските мъже са мухльо до мухльо, мухльо до мухльо hahaha #Crazy Mr. Green

Ееееееееее, стига де!!!
Ми такива си ги намирате. Не всички са такива. Ще взема и аз да напиша малко за жените. Да не си мислите, че всички сте цвете за мирисане.

# 108
  • Мнения: 14 654
вицът не ми е смешен,
мухльо до мухльо не са, всъщност не знам ти с какви общуваш...

# 109
  • Мнения: 755
вицът не ми е смешен,
мухльо до мухльо не са, всъщност не знам ти с какви общуваш...
Ами не се смей тогава ... Crazy Crazy Crazy

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Радост, всяко правило си има изключение, което потвърждава основното правило. Моят мъж е от рядко срещаните изключения. Не се засягай, нищо лошо не исках да кажа, а само да развеселя жените. Така де, от къде на къде да слушаме все вицове за блондинки , за "кухи лейки" и т.н. Нека има един виц и мъжете. Знам и още един, върло смешен, ама няма да го кажа, да не засегна пак някого.

# 111
  • Мнения: 755
Радост, всяко правило си има изключение, което потвърждава основното правило. Моят мъж е от рядко срещаните изключения. Не се засягай, нищо лошо не исках да кажа, а само да развеселя жените. Така де, от къде на къде да слушаме все вицове за блондинки , за "кухи лейки" и т.н. Нека има един виц и мъжете. Знам и още един, върло смешен, ама няма да го кажа, да не засегна пак някого.
Я го кажи да се повеселим ние ... който  е широко скроен и има чувство за хумор ще се засмее. Grinning Party Grinning

# 112
# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Една жена постоянно натяквала на мъжа си, че е мухльо, ама нон стоп и като капак заявила: И състезание по мухливост да имаше, ти си такъв мухльо, че със сигурност щеше да си на второ място.

Това е, аз като разказвам вицове не успявам да си изкажа вица, щото се смея със сълзи, ама ги пиша добре. Joy
Май е време за нова тема: Вицове.

# 114
# 115
  • Мнения: 830
Ееей тая тема стана една ...да ги е страх да пишат мъжете. #Crazy

# 116
Къде ги видяхте тези мъже? Laughing Мъже не останаха.....

# 117
  • Мнения: 755
Една жена постоянно натяквала на мъжа си, че е мухльо, ама нон стоп и като капак заявила: И състезание по мухливост да имаше, ти си такъв мухльо, че със сигурност щеше да си на второ място.

Това е, аз като разказвам вицове не успявам да си изкажа вица, щото се смея със сълзи, ама ги пиша добре. Joy
Май е време за нова тема: Вицове.
хихи той пък от най-гадните... май пак ще има обидени. hahaha Давайте вицовете... за мъже и жени да се посмеем предколедно ...малко за разтуха. Joy

# 118
  • Мнения: 87
Една жена постоянно натяквала на мъжа си, че е мухльо, ама нон стоп и като капак заявила: И състезание по мухливост да имаше, ти си такъв мухльо, че със сигурност щеше да си на второ място.
...една жена си вървяла през гората ...и насреща й добрата фея!
- кажи ми най-съкровенното си желание , гледах те докато вървиш и ми хареса та реших да  изпълня мечтата ти! - казала с нежен приказен глас ефирната фея
 Жената мислила известно време...- имала си две деца прекрасни , мъж разгонен по всяко време(мечта) , къща в центъра на три етажа (единия давала под наем , така , че и пари не и липсвали)...
тааааа , мислила половин час жената и накрая рекла:
- искам да ме направиш 100 пъти по-умна!
-еееееееееееееееееееееееееее, баси , мъж не моа тъ напраа ! - рекла феята и изчезнала  Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 22:32 от тонколона басова

# 119
Е ти изби  рибата  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 120
  • Мнения: 32
тонколона басова това от топ класацията за най тъпи вицове ли го взе ?

# 121
  • Мнения: 87
ми..., не ! аз съм на първо място в топ 100 на най-тъпите хора на планетата , което трябва да ти говори , че ми е заложено да знам само тъпи вицове!

# 122
  • Мнения: 32
 Rolling Eyes Е поне си на първо място, нали знаеш ние българите винаги сме на първо място... Whistling

# 123
  • Мнения: 87
след половин часово умуване - това ли успя да измислиш?!

# 124
# 125
Rolling Eyes Е поне си на първо място, нали знаеш ние българите винаги сме на първо място... Whistling
А ти помагаш ли в къщи? Simple Smile

# 126
  • Мнения: 62
Май на 7 ма страница темата е изместена. А мъжете ни ги мързи защото така им е по-удобно.

# 127
  • Мнения: 185
Май на 7 ма страница темата е изместена. А мъжете ни ги мързи защото така им е по-удобно.
абсолютно съм съгласна,най е лесно другия да го направи(защото знае как ,а и го прави по-добре) #2gunfire

# 128
  • Мнения: 260
Май на 7 ма страница темата е изместена. А мъжете ни ги мързи защото така им е по-удобно.
абсолютно съм съгласна,най е лесно другия да го направи(защото знае как ,а и го прави по-добре) #2gunfire
На тoва му се вика "Скатаване", по4ти вси4ки мъже са го упражнявали по 1 , 2 , а някои и 3 години.  Laughing

# 129
  • Мнения: 755
Олеле темата накъде е забила... Crazy

Май на 7 ма страница темата е изместена. А мъжете ни ги мързи защото така им е по-удобно.
абсолютно съм съгласна,най е лесно другия да го направи(защото знае как ,а и го прави по-добре) #2gunfire
На тoва му се вика "Скатаване", по4ти вси4ки мъже са го упражнявали по 1 , 2 , а някои и 3 години.  Laughing
Евала ... достойно си призна ... признат грях половин грях ...нали така ?!? Laughing Е, скатават се и жените понякога , но света и семейните задължения така са устроени , че нямаме много вратички колкото и да ни се иска. Затова се и ядосваме на вас мъжете , че имате тази възможност /благородна завист/. Laughing Grinning Laughing

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
На скатаване се научават в казармата - дано синовете ни поне не успеят да научат това изкуство, щото то нали вече казарма няма да има Peace

# 131
  • Мнения: 461
Обожавам мъжете, но оставям на приятелките ми, да ги крепят в живота!

В един момент установих, че и свекърва ми вече ми е първа приятелка Twisted Evil

# 132
  • Мнения: 620
В един момент установих, че и свекърва ми вече ми е първа приятелка Twisted Evil

Изненадите в тоя живот са нормално явление Wink LaughingТоку виж и
мъжа ти утре не ти оставил домакинска работа Rolling Eyes Wink

# 133
  • Мнения: 461
АААА... Naughty
След няколко "рекорда" съм му забранила да пипа и кухнята, и детето, щото не си знаем физическата "сила". Да не говорим, че след това ми отваря двойно повече работа.
Честно казано, предпочитам да го мързи!
За по-сигурно, го изпращам по-често на мама му - да се "крепят" взаимно Wink

# 134
  • Свиленград
  • Мнения: 269

Абсолютно! Naughty

# 135
  • Мнения: 620
АААА... Naughty
След няколко "рекорда" съм му забранила да пипа и кухнята, и детето, щото не си знаем физическата "сила". Да не говорим, че след това ми отваря двойно повече работа.
Честно казано, предпочитам да го мързи!
За по-сигурно, го изпращам по-често на мама му - да се "крепят" взаимно Wink



Aсолютно правилен подход.....ама може и да не е при майка му точно. SunglassesИ аз предпочитам да не ми се пречкат като чистя Peace

# 136
  • Мнения: 755
АААА... Naughty
След няколко "рекорда" съм му забранила да пипа и кухнята, и детето, щото не си знаем физическата "сила". Да не говорим, че след това ми отваря двойно повече работа.
Честно казано, предпочитам да го мързи!
За по-сигурно, го изпращам по-често на мама му - да се "крепят" взаимно Wink



Aсолютно правилен подход.....ама може и да не е при майка му точно. SunglassesИ аз предпочитам да не ми се пречкат като чистя Peace
Правото си е право...  Mr. Green Crazy Mr. Green Хем искаме помощ , хем да е както ние го правим...сложно  идва за тях сякаш. Laughing

# 137
  • Мнения: 620
Хем искаме помощ , хем да е както ние го правим...сложно  идва за тях сякаш. Laughing

Общоизвестно е,че ние жените се максималистки Wink LaughingЗа да не съм голословна.....само да
напомня......темата за размера Sunglasses Laughing

# 138
  • Мнения: 87
"леопарди" , точно "максимализма" ви...ме подсети за оная тема дето я бех пуснал "без коментар" сеш ли се? Wink

# 139
  • Мнения: 620
"леопарди" , точно "максимализма" ви...ме подсети за оная тема дето я бех пуснал "без коментар" сеш ли се? Wink

Нашите макс изисквания могат да провокират още многоооо
подобни теми,лошо няма-тъкмо ще си развиваме мисловната
дейност(който си го може,де Joy) или ще си чешем езиците. Laughing

# 140
  • Мнения: 755
Хем искаме помощ , хем да е както ние го правим...сложно  идва за тях сякаш. Laughing

Общоизвестно е,че ние жените се максималистки Wink LaughingЗа да не съм голословна.....само да
напомня......темата за размера Sunglasses Laughing
Охо........ тя тази тема  е толкова дълга и такова развиване на мисълта носи след себе си , че чак не мога да ГО премеря.... Joy Crazy Joy

Общи условия

Активация на акаунт