Защо толкова ги мързи тези мъже?!?

  • 6 758
  • 140
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 212
Ядосана съм на мъжете... #Cussing out Защо те все са най-уморените?
                                                               Защо никога не поемат отговорността докрай за нещо , а само временно и после им дотежава?!
                                                               Защо това , че работят изчерпва сякаш ангажиментите им и вечееееее са суууууууупер изтощени?!?
                                                               Защо са такива бебета ... не мога да разбера ...
И аз искам да кажа един път ... не мога това , не мога онова и да прехвърля топката на другия ама не би ... аз съм майка... жена и всичко сякаш на мен ми се пада като изсконно право...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Направо понякога изпушвам от тази мъжка "умора"... нали имало равноправие и равнопоставеност ... има да ама не всеки път. Предлагам на татковците да ми обяснят защо това е така ей тъй за спорта и да чешим езици на техен гръб с мамите изпушили и не чак дотам като мен! Whistling
                                                                   

Както казва мойта половинка : ..." стига все на мъж си се правила, дръж се като жена"......
Това в двоен контекст.
Веднъж , че не съм татко , а бъдеща майка , но ми се ще да взема отношение по темата.....
Втори път : приеми го буквално, като приятелски съвет и от мен  / споделен опит/
.....
Имам предвид, че колкото повече на героини се правим, толкова повече с радост ни се предостъпва тази роля... Hug

А иначе  за правата да сме майки и жени за които говориш, моята половинка казва:
......"ами и ти права трябва да имаш някакви, не може само задължения...." Wink

# 31
  • Мнения: 755
Ядосана съм на мъжете... #Cussing out Защо те все са най-уморените?
                                                               Защо никога не поемат отговорността докрай за нещо , а само временно и после им дотежава?!
                                                               Защо това , че работят изчерпва сякаш ангажиментите им и вечееееее са суууууууупер изтощени?!?
                                                               Защо са такива бебета ... не мога да разбера ...
И аз искам да кажа един път ... не мога това , не мога онова и да прехвърля топката на другия ама не би ... аз съм майка... жена и всичко сякаш на мен ми се пада като изсконно право...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Направо понякога изпушвам от тази мъжка "умора"... нали имало равноправие и равнопоставеност ... има да ама не всеки път. Предлагам на татковците да ми обяснят защо това е така ей тъй за спорта и да чешим езици на техен гръб с мамите изпушили и не чак дотам като мен! Whistling
                                                                   

Както казва мойта половинка : ..." стига все на мъж си се правила, дръж се като жена"......
Това в двоен контекст.
Веднъж , че не съм татко , а бъдеща майка , но ми се ще да взема отношение по темата.....
Втори път : приеми го буквално, като приятелски съвет и от мен  / споделен опит/
.....
Имам предвид, че колкото повече на героини се правим, толкова повече с радост ни се предостъпва тази роля... Hug

А иначе  за правата да сме майки и жени за които говориш, моята половинка казва:
......"ами и ти права трябва да имаш някакви, не може само задължения...." Wink


Дам права си ясно ми е всичко това , но ето затова ме яд!!!  Twisted Evil Понякога ми идва мнооого в повече да ти кажа и чак ми се приисква да съм мъж... Mr. Green

# 32
  • Мнения: 216
ами такива са си, като дебели котараци. ма всичко е ?с на компромиси и разговори: всеки си казва какво му се ще и какво е готов да върши, и след кратка дискусия - на работа:) Peace

# 33
  • Мнения: 525
Такива сте си ги намерили. Като сте се вземали, да сте гледали по-внимателно  hahaha


Абе, аз като го взех не беше мързелив, а сега гадината се научи, ама аз съм си виновна. ААА сега едно превъзпитание следва, кат го оставя гладен сам ще си сложи  Laughing
Майтап, какво да му правя като си го обичам

# 34
  • София
  • Мнения: 3 123
Такива сте си ги намерили. Като сте се вземали, да сте гледали по-внимателно  hahaha

 и аз съм на това мнение.Мързелувт до толкова,до колкото вие им позволявате.Аз не съм слугиня и още от самото начало сме си разпределили работата и всеки си гледа задълженията.Научи ли се на мързел в началото,после трудно ще се превъзпита.

# 35
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
При нас става въпрос за това, че не го бива в ремонтите....много се дразня.....не иска да вика майстори, а не може сам...и все измисля разни тъпотии, за да стане по- лесно..........

# 36
  • Мнения: 755
Такива сте си ги намерили. Като сте се вземали, да сте гледали по-внимателно  hahaha

 и аз съм на това мнение.Мързелувт до толкова,до колкото вие им позволявате.Аз не съм слугиня и още от самото начало сме си разпределили работата и всеки си гледа задълженията.Научи ли се на мързел в началото,после трудно ще се превъзпита.
Въобще не съм го научила на нищо...всеки си има задължения , но напоследък неговите куцат откъм изпълнение. Crossing Arms Не може да става въпрос при нас за слугинство ...ако така сте разбрали значи погрешно съм представила нещата в яда си. Crazy Просто си го помръзва човекът и това е.... а мен ме дразни това... Mr. Green

# 37
  • Мнения: 112
Ами предлагам ви да се съберете и да спретнете едно мъжко чучело в домашна оБстановка и да му дадете да се разбере  smile3511  fight

# 38
  • Мнения: 755
Ами предлагам ви да се съберете и да спретнете едно мъжко чучело в домашна оБстановка и да му дадете да се разбере  smile3511  fight
smile3532 smile3508 smile3532

# 39
  • Мнения: 4 406

 Peace Именно! Защо да се натоварва, когато жената ще помрънка, помрънка, и пак ще я свърши? Някъде срещнах мнението на един съпруг, че когато жена му го кара да свърши нещо, той нарочно оплесква цялата работа, за да не го кара втори път да прави нещо....  newsm78  #2gunfire
туй ще да е моя мъж...
ама съм забелязала- мрънкане и назландисване има няколко дни, докато ми падне пердето... после вдигам скандал, той го премества в другия крачол, а аз - побесняла , свършвам домакинската работа като за златен медал... значи има полза  Laughing Laughing
На вълка му е дебел вратът затова...

Ами предлагам ви да се съберете и да спретнете едно мъжко чучело в домашна оБстановка и да му дадете да се разбере  smile3511  fight
за това си имаме форум

# 40
  • Мнения: 1 451
за това си имаме форум
Да! Мрънкате във форума, а проблемите остават неразрешени Wink

# 41
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
за това си имаме форум
Да! Мрънкате във форума, а проблемите остават неразрешени Wink

Когато мрънкам на мъжа си- също  Wink

# 42
  • Мнения: 1 451
Значи ви куца комуникацията като цяло Wink

# 43
  • Мнения: 1 517
От последните постинги си направих умозаключението, че файда от мрънкане нямаааа  newsm78
Отваряйте шамарената фабрика  Wink

# 44
  • Мнения: 1 451
От последните постинги си направих умозаключението, че файда от мрънкане нямаааа  newsm78
Отваряйте шамарената фабрика  Wink
Ти твоя като го би снощи и вече всички като тебе да правят, а? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт