Защо толкова ги мързи тези мъже?!?

  • 6 758
  • 140
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 814
Ох, милички, аз си мисля newsm78 Joy: ако само един ден ги боли толкова, колкото ги мързи, ще ореват света

# 91
  • Мнения: 3 886
Ох, милички, аз си мисля newsm78 Joy: ако само един ден ги боли толкова, колкото ги мързи, ще ореват света


баш точно и баш на място  bouquet

# 92
  • Мнения: 912
мъжко изказване: "що да се къпя като не ме мързи да се чеша" Laughing

# 93
  • Мнения: 3 537
мъжко изказване: "що да се къпя като не ме мързи да се чеша" Laughing
Sick

# 94
  • Мнения: 755
мъжко изказване: "що да се къпя като не ме мързи да се чеша" Laughing
Sick
Crazy Crazy Crazy Joy Joy Joy

# 95
  • Мнения: 2 956
Ох, милички, аз си мисля newsm78 Joy: ако само един ден ги боли толкова, колкото ги мързи, ще ореват света
newsm10 по-точно не може да се каже  Laughing

# 96
  • Мнения: 260
"Луд умора няма", " Защо да стане лесно, като може и трудно?"
Мърzела е двигателя на прогреса, по4ти вси4ки иzобретения са направени от мърzел.

# 97
  • Мнения: 2 441

Може би за мързел можем да говорим по отношение на поглезването. Има нещо важно обаче - възпитанието на всеки мъж започва 30 години преди неговото раждане. Това в пълна мяра важи и за жените разбира се.
Защо да ги мързи мъжете? Според мене си вършат работата, смятана за мъжка - например поддръжка на колата, на ел.уредите. Ако трябва да се носи например телевизора на ремонт, мъжа го грабва и ги замъква. Логично е жената да забърше праха по монитора. Това е условен пример, но колко често тези неща не се дооценяват.

# 98
  • Мнения: 912
А според мене болшинството вече не си вършат и работата считана за мъжка и много от жените поемат тези мъжки отговорности (не визирам моя мъж в частност, той е от изключенията) -  не си струва да губиш време да опяваш на някого за нещо като можеш да си го свършиш сам/а/ междувременно и да си спестиш нерви. Но наистина старанията и на двете страни в борбата с битовизмите не се дооценяват, и после тези макар и дребни неща се превръщат в най-големите дразнители, способни да те озлобят срещу най-близкия и обичания човек...

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 16:37 от msbilt

# 99
  • Мнения: 1 893

 Ако трябва да се носи например телевизора на ремонт, мъжа го грабва и ги замъква. Логично е жената да забърше праха по монитора. Това е условен пример, но колко често тези неща не се дооценяват.
Само дето телевизор досега не ми се развалял, а прах+още цял куп домакински "удоволствия" са всекидневно.

# 100
Море, не ги мързи. Не разбирали.  Не знаели. Не умеели. И колко били изморени! Мързи ги да мислят! Но ще им се наложи. Защото А си се пуснала от хорото, А се е хванал някой друг! И е въпрос на оцеляване да ти остане някакво свободно време и мъничко свободен мозък поне.

# 101
Нещата са прости всъщност : ако някой обича някого той не търси само
лошите му качества и винаги ще помогне с каквото може.

# 102
  • Мнения: 13 512
аз пък никога не съм имала връзка с мързелив мъж..такъв да се прави на неможещ и незнаещ-напротив. Може би вие си ги свиквате така и на тях да им е угодно, знам ли?

# 103
  • Мнения: 41
Майките им са ги научили така!

# 104
  • Мнения: 13 512
Майките им са ги научили така!
защото аз познавам и такива, дето жените им са ги направили такива. Жени,които могат всичко и предпочитат самите те да се нагърбват с всичко

Общи условия

Активация на акаунт