Лечение миома - моля за препоръки относно Гинеколог - София

  • 660
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте,

на годишен преглед ми откриха миома (следва ЯМР за потвърждение).
Моля за препоръка на добър специалист, за 2-ро  мнение

За сега попаднах на база коментари: Д-р Иван Крумов и Доц. Илия Карагьозов

Моля спешно за мниение или препоръка

Благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 5 139
Д-р Николай Попов, Вита.

# 2
  • София
  • Мнения: 361
Карагьозов

# 3
  • София
  • Мнения: 262
д-р Магунска от МЦ Щерев
д-р Димитров от Люлин Мед
д-р Цолова от Неоклиник

Мога да кажа само добри отзиви за тези специалисти от мен, мои роднини и приятели. Препоръчвам!

# 4
  • Мнения: 17
Благодаря на всички, с оглед на четеното:
Д-р Лъчезар Танчев
и
Д-р Николай Попов
ще се радвам на мнение
благодаря

# 5
  • София
  • Мнения: 5 139
От години се доверявам на д-р Николай Попов. Преди 5 години ми откриха огромна киста на единия яйчник и в Майчин дом настояваха за коремна операция. Тогава приятелка ме насочи към Попов, който разреши проблема с лапароскопия и след няколко дена бях забравила. Оттогава се следя при него, спокоен, разбран и компетентен човек е. Обяснява абсолютно всичко, без да се изнервя и да се кара на пациентките си.

# 6
  • Мнения: 17
От години се доверявам на д-р Николай Попов. Преди 5 години ми откриха огромна киста на единия яйчник и в Майчин дом настояваха за коремна операция. Тогава приятелка ме насочи към Попов, който разреши проблема с лапароскопия и след няколко дена бях забравила. Оттогава се следя при него, спокоен, разбран и компетентен човек е. Обяснява абсолютно всичко, без да се изнервя и да се кара на пациентките си.


Благодаря много полезен коментар , ще се радвам и на други мнения

# 7
  • София
  • Мнения: 207
От години се доверявам на д-р Николай Попов. Преди 5 години ми откриха огромна киста на единия яйчник и в Майчин дом настояваха за коремна операция. Тогава приятелка ме насочи към Попов, който разреши проблема с лапароскопия и след няколко дена бях забравила. Оттогава се следя при него, спокоен, разбран и компетентен човек е. Обяснява абсолютно всичко, без да се изнервя и да се кара на пациентките си.


Благодаря много полезен коментар , ще се радвам и на други мнения
Миома или киста според Вас е това образувание в матката. Давам го на увеличено изображение

Общи условия

Активация на акаунт