Месец МАРТ не е далече, мама среща своето човече!

  • 12 745
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Vess33, спокойно аз съм на + 9 кг и има и по-напреднали.

# 31
  • Мнения: 140
Мамчета,искам да питам онези от вас,които са с повечко кг през бременността-не ви ли тежи това че сте понапълняли?Аз лично съм с нормални кг,но понякога усещам че ми тежат и те.Та си представям по-натам какво ще ми е.Интересно ми е дали ви пречат тези килограми?

# 32
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Килограмите специално като че ли не, но коремът определено почва да ми пречи, особено като трябва да си оправя педикюра или дори понякога само за да си обуя чорапите  Crazy

# 33
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
За килограмите - аз съм вече + 5 и като че ли коремът ми порасна за 1 седмица.  LaughingМен пък ме съсипва тва дебелеене, тъй като от 10 години съм на едни и същи килограми. Знам че без него не може, ама ми влияе на настроението нещо.

Към раждалите мами- в четвъртък съм канена на бебче - на 6 месеца. ИСкам да взема дрешка- какъв размер за да е дрешката, така че да я носи тази зима?

# 34
  • Мнения: 1 467
Не мисля, че 6 килограма са много. Аз също съм качила толкова някъде. И на мен докторът ми каза да не ям сладко и да качвам с по един кг на месец, така било нормално. Но всеки организъм си е различен. А ти не давай на някакви гинеколожки да те разстройват, те така си говорят:)
Що се отнася до триколките..не знам в България как е, но тук са адски скъпи и не можем да си позволим количка за 600 или 800 евро..Винаги съм се чудила как се справят бъдещите майки в България с тези покупки, като гледам никак не са евтини и там..

# 35
  • Мнения: 924
rosito_m_m обиколих магазините и точно този модел го няма изобщо в БГ.Той е пуснат само в Италия.Това е модел за 2007.А като питах за него тук ме гледаха много странно.А стария модел на S Trio-то е 1100 лева.Под тази цена никъде не го намерих.Пък и на всичко отгоре я нямат в наличност.
Всъщност разликата м/у двата модела е само в спиците на колелата. Виж едно майче продаваше съвсем скоро такава: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=143506.0 А иначе съм сигурна, че я има в Бг, понеже на племенника ми е купена от Варна за 750лв (само количка) и е новия модел. Магазинът се казва Биберон, мисля че в Сф няма такъв, но със сигурност може да се намери. Казвам ти го не за друго, а защото транспортните разходи ще са ти доста солени. Другото, което ще те посъветвам е да съобразиш размерите й с багажника си. Доста е обемна в сгънато състояние. За да си представиш ще ти кажа, че заема багажникът на Ауди А6 и на Мерцедес Е класа от край до край.
Vess33 Добре дошла  Hug За кг според мен няма нормално и ненормално, при всеки е различно  Wink
mango Тъкмо имаш оправдание да ходиш на педикюр  Wink
deni_k Много е индивидуално. Непременно предупреди продава4ките, че може да смениш размера ако не си улучила.
За килограмите моите са 3, но си ги усещам. Коремът още не смея да кажа, че ми пречи като знам, че след време пак ще съм така: http://www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2119919595

П.С. На снимките съм в 9 месец  Embarassed

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 11:27 от rosito_m_m

# 36
В неделя докато си правех и аз педикюра, усетих че пупата ми пречи нещо. newsm78 А преди това чистих под спалнята и се бях свила от 15 и не ми пречеше. Party Явно на чочкото му беше писнало да го свивам като гумено. Crazy Flutter Иначе кг. не ме притесняват. Единствено се притеснявам да не започна да вдигам кръвно и те да бъдат причината, че ще си наложиме диетка. Sick

# 37
  • Мнения: 388

Една остаряла вече булка иска да Ви почерпи!
Днес имаме 8 години от нашата сватба!

а по повод голямото ми коремче,
Вече мъжа ми ме глези. Снощи ми обува чорапките!
Хи-хи. Бяха ми казали че една жена точно като е бременна трябва да се поглези.
Дакра - Мога да се усмихна вече!  Hug Hug

# 38
  • Мнения: 140
Роси,мила,не ми се спори,но съм 100% убедена че точно този модел го няма тук.Утре ще говоря с официалния вносител на Chicco,той ще разсее съмненията.А относно разликите не е само в спиците.Това,което е продавала мамата е стария модел.Знам че е доста голяма,но нашата кола е комби-пасат и няма начин да не я нахакам в нея. Joy.Права си за Биберон-а,той е само във Варна.Оттам си бях харесала някои нещица,че бяха на разумни цени,но няма как да си ги взема.А отосно разходите,няма да платя и стотинка.Ще ми я докарат хора,които превозват всичко с ТИР и им излиза без пари.

Не знам за вас,но на мен ми се струва че в София цените на детските нещица са яко завишени.Някой още да има такива впечатления?

mimi4 ,Честита ти годишнина.Само семейно щастие и прекрасни моменти с бебешорката.  bouquet

# 39
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Vess33, Добре дошла в нашата група Hug!
Аз съм +10 вече, но искам да се вземе под внимание, че първите 5 качих за по-малко от 2 седмици още в първия месец от бременността. Така се случи, че бяхме с приятели на язовир и целта на мероприятието беше да се правят скари и да се лапа целодневно ooooh!. На мен ми е тежко честно казано Tired. Имайки предвид, че забременях не на моите си килца, а с леко завишено тегло + тези 10, за които вече споменах...олелееее ooooh!... добре, че поне съм висока, та не приличам все още на буре Crossing Arms. Корема определено ми пречи Tired. Много ми е трудно да клекна, а ми се налага всеки ден, заради кучето, когато мия или бърша с мокър парцал лапите. Чорапите също вече ми стана кофти да ги обувам по стандартния начин, понякога и маратонките ми е трудно да си вържа ooooh!.
Чудно ми е също как така съм качила кило за последния месец и нещо при положение, че не ям много, а всичко, което изяждам, в повечето от случаите го повръщам Sick?!

Искам да ви питам момичета - вас изследваха ли ви за хепатит?! Мен не, а сега подочух, че май е трябвало ooooh!...

Зайко, дано не е нещо сериозно и дано бързо минава, че и двете се мъчите Hug. Целувки на детенце, а ти се опитай да запазиш спокойствие Peace!

Дени, ама направо шапка ти свалям душа Hug! И бачкаш и по изпити ходиш Crazy. Евала, само това мога да кажа Peace! Аз не само, че си мързелувам по цял ден, ами и не си сядам на Д-то да почета малко за държавния изпит, на който вече 2 пъти не се явявам от мързел ooooh!.

mimi4, още 80 години да празнувате на този ден и да се обичате все повече и повече след всяка следваща! Бъдете здрави, щастливи и влюбени, като на по 20 Hug!

Имах още нещо да пиша, но сега забравих ooooh!! До после Hug!

# 40
  • Мнения: 924
mimi4 Честита ви годишнина!!! Много любов и романтични моменти ви желая и най-най-усмихнатото бебче  newsm30

# 41
  • Мнения: 924
mirannda Ето я количката, която е купена от Биберон: http://www.twoleftfeet.co.uk/copy_of_Chicco_S3_Trio_Autofix_Trav … scovery_2006.html . Имаха я само в тази разцветка и доколкото знам успяха да доставят само 2, което ме навежда на мисълта, че може и да не са били от официалния вносител  newsm78

# 42
  • Мнения: 7
zdraveite i ot men momicheta.az dosega samo 4eta i sabiram informaciq Heart Eyes
za kilogramite si dosta se pritesnqvah.i az sam vav 23ta sedmica i sam kachila 10kg dosega,no 4estno kazano ne mi se vqrva da sa tolkova,ne mi teji.no kato se zamislq 4e ostava o6te dosta vreme neznaq.
az otskoro sm vav sofiq i mi e dosta trudno sas pazaruvaneto i magazine i zatova blagodarq 4e vi ima.
moga samo da se opla4a ot tova 4e strashno mnogo me sarbi tqloto.dori ne moga da spq no6tem.postoqnno se maja,no moje bi ne tova e problema.
nqkoq ima li takiva oplakvaniq? newsm78
lek den na vsichki vi badeshti krasivi mai4eta.nadqvam se ve4e po 4esto da vi poseshtavam.
az 6te hodq na uchilishteto vav 1va AG 8mi dekemvri Joy
celuvki

# 43
  • Мнения: 140
Е,да,това което ми показваш е стария модел,то си пише-версия 2006,а това което аз искам е Trio S3 Ver. 2007 Top Auto-Fix Extreme
 http://www.newbabyland.com/home.asp?ID_Articoli=10185&utm_source=pangora.Ето това е.А по принцип никой освен официалния вносител няма право да внася Chicco,но това не е гаранция че не се внасят.Все пак сме в БГ. Joy
Biliana26 ,за сърбежите е нормално ако кожата ти се е разтегнала в повечко.Можеш да питаш следящият те гинеколког.

# 44
  • Мнения: 24
Здравейте на всички,
искам да ви кажа, че и ние чакаме момче.Иначе с бебо сме добре,качила съм 9 кг но това въобще не ме притеснява. Ходя на курс в I-ва поликниника (до Понеделник пазар) и съм много доволна. Много е практично, забавно и интересно. Приятни емоции на всички.

Общи условия

Активация на акаунт