Отговори
# 15
  • Мнения: 2 452
Цитат на: Coeur
И аз имам отоци по краката,но засега без албумин.от ден два са намалели рязко,но и аз почнах да се ограничавам в храната.Моите килца са +12 засега....като си бях тръгнала с предтартови килца Embarassed .Имам въпрос-ако така продължи да играе кръвното ми,дали може да стане причина за секцио???При теб как се стекоха нещата?


Отоците на краката не са проблем ( в смисъл проблем са, но не са критични - ще си ги търпиш и толкова). Ако започнат да се подуват пръстите на ръцете ти, ако имаш главоболие, нарушено зрение, тогава има място за притеснение. Не е нужно да родиш със секцио, ако имаш високо кръвно, но може да се наложи преждевременно раждане, защото високото кръвно ще се коригира след раждането. Ако кръвното остане високо има опасност от намалено кръвоснабдяване на плацентата и затруднено хранене на плода. Особено опасна е пре-еклампсията (симптомите, които описах по-горе+високо кръвно) и тогава обикновено се пристъпва към раждане.
Не се безпокой, аз имах хипертония и гетсационен диабет а плодът ми бе нормален (ходех всяка седмица на ехограф, което за Канада е почти невероятно). Та успех и не се тревожи, защото стреса поо принцип води до високо кръвно. Stuck Out Tongue

# 16
  • Мнения: 5 370
Лаура,благодаря ти за компетентния отговор:)))

Общи условия

Активация на акаунт