Ханде Ерчел и Керем Бюрсин - професионален и личен живот /Тема 2/

  • 33 696
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 169
Керем и Ханде продължават. Заедно или отделно за мен няма значение. Ще следя кариерите и личният им живот. Разбира се, колкото те самите преценят да ни разкрият и покажат. Не се настройвам негативно, единия не ми е по-черен от другия. Никой не е паднал в очите ми.

Няма да съдя двама свободни млади хора за изборите, които правят. Няма да слагам епитети! Няма да обиждам, защото трябва да обидя себе си и вас, че ги харесваме и сме се вълнували покрай тях толкова време и явно продължаваме. Sparkling Heart

Може и да се получи, може и да не се получи, може и да приключи, но може и да няма край!

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 2 639

Последна редакция: ср, 20 апр 2022, 17:04 от Dilemi

# 18
  • Мнения: 1 334
Поздравления за новата тема! Нещо топло и уютно в този снежен ден.

# 19
  • Мнения: 350
Здравейте момичета! 🌹

Мики, Благодаря за новата ни къщичка, страхотна е, а черно-белите снимки за мен винаги излъчват класа. Благодаря ти! ❤️


Колко и да се опитвам, не мога да намеря начин да ви благодаря за усилията, които заслужавате всички, за домакина на новият ни дом, за всички които носите новини за Керем и Ханде, за преводите( било то и с чичко Гугъл), за размислите, за страстите покрай нашите " виновници", за предговорите в Сряда, за труда на Дилеми, за гифчетата на Марги, за "Добро утро" на Миси, за всички споделени цитати, за клипове и песни, на всички пишещи и четящи, поклон на всички ви.🌹❤️



А за новините покрай Керем, съм от групата на Дилеми, Марги и Слънцето.
Само да ви кажа, че толкова много ги намесиха половинки и на двамата, че дори им загубих бройката, спрях да ги броя. 😂

Последна редакция: ср, 20 апр 2022, 17:56 от Sisi*9

# 20
  • Мнения: 4 663
Благодаря много за новата тема. Прекрасна е.
Относно интервюто на Керем той лично отрича всякакви слухове както прави и Ханде, на тия папараци не им ли омръзна да пишат постоянни лъжи.  Да се спрат накрая.
Аз вярвам че те са заедно затова не коментират нищо пред нас запазват си правото след време да то споделят .
Новите снимки на Ханде са прекрасни.










# 21
  • Мнения: 5 169
"Ханде Ерчел беше в списъка на Туитър, в деня на излизането на рекламата за Nocturne с цели три хаштага.
Етикетът за сътрудничество беше отразен в повече от 90 държави, включително в световния дневен ред. Общият брой туитове достигна 115K, общата ангажираност 200K и потенциалният обхват достигна 21,9 милиона."





Relaxed



# 22
  • Мнения: 385
Ханде завладява улиците на Турция Stuck Out Tongue Winking Eye

Чудесна къщичка Hands Clap

# 23
  • Мнения: 962
Здравейте, прекрасни момичета, Sparkling Heart

Мики и 4М, Sparkling Heart безкрайни благодарности и поздравления за чудесната тема № 2!

Пролетните цветя са за вас!


Frozen The Musical се играе в Theatre Royal Drury Lane, Лондон.



"Disney's FROZEN – любимият анимационен филм, който винаги ни кара да тръпнем – сега се играе в лондонския Уест Енд.

Theatre Royal Drury Lane отваря отново вратите си, извеждайки историята на Елза и Анна на сцената в тази разтапяща сърцето театрална постановка.

С невероятни специални ефекти, удивителни пейзажи и всички песни, които познавате и обичате, това ще бъде незабравимо преживяване, което ще остане с вас дълго след като завесата падне.

Дори най-големите фенове на FROZEN ще бъдат в очакване на някои изненади, тъй като продукцията включва чисто нова музика от Кристен Андерсън-Лопес и Робърт Лопес, автори на незабравимия Let it Go."



Ако някое от момичетата ще бъде в Лондон за Великден, ето линк за покупка на билети:

https://www.disneytickets.co.uk/frozen-west-end-musical-tickets

Кога се играе Frozen the Musical в Лондон?
От сряда до събота в 19:00 ч.
четвъртък и събота в 14:00 ч.
Неделя в 13:00 ч. и 17:30 ч.

Как да стигна до Theatre Royal Drury Lane в Лондон?
Адресът е Catherine St, London WC2B 5JF, UK.
Най-близката метростанция е Covent Garden.
Най-близките гари са London Charing Cross и London Waterloo.



Ханде ме накара виртуално да се разходя до Кралския театър Друри Лейн в Лондон и да си представя как гледам със затаен дъх Frozen.
Екстериор:

Интериор:


В тон с черно-бялата шапка на темата, една прекрасна Ханде:

# 24
  • Мнения: 10 415
Бамбини, сряда вечер е, време за парти  Wine Glass

Линкове за  еп. 32 с бг. суб Movie Camera
https://ok.ru/video/2335959616183
https://tvseriali.bg/tvseries/sen-cal-kapimi
и за да спазим традицията - стартираме в 20:00 часа Popcorn

# 25
  • Мнения: 3 330
Слънце, радвам се, че мислиш така и споделям напълно написаното от теб в пост 15.
Не са се разбрали помежду си, какво да се прави... Живот...
Виновен и да търсим няма да намерим, затова е излишно да се хабим. Joy Вярно, че едно от най-важните човешки права е правото да бъдеш крив, но знам, че няма да залитаме в крайности и ще сме си все така премерени. Единственото, което със сигурност знаем е, че почти нищо не знаем...
И в крайна сметка продължаваме напред! Heart

Мира Sparkling Heart

# 26
  • София
  • Мнения: 2 639
Привет! Heart
Сряда вечер, вечер на SCK и на нашия преговор! Heart Eyes
Момичета, Grinning отново ви моля за подкрепа.
Flowers Cherry Blossom

32 епизод на Почукай На Вратата Ми Sen Çal Kapımı
Излъчен на 20.02.2021
Хаштагът: #aşkyasak (С Гугъл - "Любовта е забранена")


Няма да позволим да са на едно място.
 
 
 
 
Дениз: Слушам.
Селин: Дениз, къде си? Трябва да поговорим.
Дениз: В кафенето съм, ела.
Селин: Добре, идвам.


 
 
Селин: Беше заспал с поканата.
Дениз: Мислиш, че помни ли?
Селин: Не знам. Но между Серкан и Еда има някаква връзка. Връзка, която може да наруши целия порядък на Серкан и да го обърка.
Дениз: Добре, какво ще правим?
Селин: Няма да позволим да са на едно място.


 
 
Дениз: Селин, работят в една и съща фирма, нали си наясно?
Селин: Ти ще пречиш на Еда, а аз ще преча на Серкан. В една фирма сме. За мен е по-лесно. А теб трябва да те вкарам във фирмата по някакъв начин.
Дениз: Серкан няма да поиска присъствието ми.
Селин: Ще намерим някакъв начин. Ще измисля нещо.
Дениз: Виж, не искам да се поставям там в глупаво положение.


 
 
Селин: Ще го уредя, довери ми се. Серкан няма да ми откаже.
Дениз: Добре, разбрахме се. Селин. Еда дойде.
Селин: Какво да правя?
Дениз: Мини отзад.
Селин: Как ще изляза оттук?


 
 







Много далече отидохме. Това ме тревожи.
 
 
Дениз: Еда, добре ли си? Проблем ли има?
Еда: Не съм добре. Какви ги вършим? Създадохме си проблем. Какво значи да напечаташ покани? Така съм ти ядосана. Аз съм идиотка.
Дениз: Стой, успокой се. Дай да поседнем.
Еда: Дениз, какво направихме? Какви ги свършихме? Добре, в онзи момент ми се стори правилно, но...Веднага назначихме дата за сватба, Дениз.


 
 
Дениз: Еда, това също е част от плана. И поканите са част от плана. Всичко вървеше много добре. Защо изведнъж се паникьоса?
Еда: Много далече отидохме. Прекалено далеч, Дениз. Напечатахме покани за сватбата и назначихме дата. Добре, да допуснем, че сме го направили. Направихме го. Как ще отменим това? Какво оправдание ще измислим? Това ме тревожи.


 
 
Дениз: Еда, не се притеснявай. Дотогава Серкан ще бъде влюбен в теб. Видях това в очите му.
Еда: А ако не се влюби?
Дениз: Еда, ще те попитам нещо. Моля те, отговори ми. Защо започнахме тази игра?
Еда: Защо да я започваме? Разбира се, за да се върне при мен Серкан.


 
 
Дениз: Точно така и върви много добре. Серкан полекичка приближава точката, която искаме. Виждам ревността в очите му. Тази ревност ще го накара да се влюби в теб. Повярвай ми. Имаш ли по-добри идеи?
Еда: Не. Не, но много се страхувам. Страхувам се като луда, какво да направя?


 
 
Дениз: Виж, щом си изминала толкова път...Ще бъде глупаво да се върнеш назад. Само въпрос на време е Серкан да се влюби в теб. Довери ми се. Виж, дай да ти приготвя вкусно кафе, ще ти се отрази добре. Вдигни високо глава, иди във фирмата и продължавай играта. Разбрахме ли се?

 
 
Еда: Добре, хубаво.
Дениз: Прекрасно.
Еда: Идвал ли е някой?


 
 
Дениз: Един приятел се отби във връзка с кафенето, за това говорихме. Извинявай, телефонът звъни. Ало.
Селин: Трябва да действаме веднага. Не можем да рискуваме Еда да се откаже. Трябва да ти намеря работа във фирмата. Ще ти позвъня.
Дениз: Добре, ще го уредя. Ще дам тази работа на способен приятел, няма проблем. Кафето идва веднага.


 
 


    Да вземеш спонтанно, необмислено решение, под напора на моментно настроение и чувства.  Решението на Еда да предложи на Дениз идеята за фиктивно предложение за брак, виждайки годежния пръстен на ръката Селин вечерта на промоцията, се обръща срещу нея. Дениз, заедно със Селин, задейства обратното броене. Напечатани са покани, насрочена е дата за сватбата! Едно е, да кажеш, че са ти предложили брак, друго е да отпечаташ покани с дата на събитието.
     Еда вижда, разсъждава, съобразява, но когато общуваш с приятел, сетивата за опасност не се задействат, защото вярваш на приятелите си, с тях си спокоен, доверяваш се, не би трябвало с тях да се чувстваш в опасност. Дениз бързо успява да успокои страховете на Еда, защото тя му вярва и му се доверява. Нали за това са приятелите?!
     Милата, не подозира, че вече и тя е част от плана на злодеите. Дениз знае, че Еда ще бъде атакувана по всевъзможни начини от Селин, той е съгласен с това, за да постигне целта си. За каква любов говорим?!

Замислих се...
Thinking
Защо постъпва така Дениз? Не знам дали Дениз е бунтар, но е човек, който не е свикнал на уседнал живот, избира да пътува, да опитва различни неща. Търговец на кафе, съдържател на кафене, дизайнер на мебели, реставратор на стара вещи? Кой е Дениз? Какъв е Дениз? Какво иска, към какво се стреми и какво иска да постигне Дениз? Не знаем, не казва нищо директно, ясно, конкретно. Завърнал се в Истанбул след години странствания, без през това време да поддържа връзка със старите си познати или поне ние не знаем за това.
     Намира променени приятелките си от детството и младежките години. Продължили са, постигнали са нещо в живота си.
     Особено Еда. Романтичната му тръпка от младежките години. Почти дипломиран архитект, собственик на 45% от акциите на известен строителен холдинг, съуправляваща фирмата.
     И още...
     Влюбена, отдадена на чувствата си към един мъж, Серкан Болат. Всеотдайна, готова да посвети живота си, но да намери изчезналия след самолетната катастрофа свой любим годеник. Сразена и огорчена от отношението на завърналия се, но забравил миналото си с нея Серкан, но несломена и твърдо решена да събуди спомените за любовта им. Еда... Невероятно силна, целеустремена, вярваща в чувствата и любовта си към Серкан Болат. И всичко това е за Серкан Болат!
     Кой не би искал такава любов, кой мъж не е мечтал за любовта на такава жена, кой не би искал такъв човек до себе си?! И Дениз вероятно иска, въпреки че не го чуваме в прав текст от него. Но тази жена не иска него, не обича него, не е готова на всичко за него!!! За Еда той е само приятел, който й съчувства и помага в този труден момент от живото й. Толкова!!!
     Дениз би трябвало да приеме това! Вместо това, той, точно той, именно той, предлага на Селин да „работят“ заедно, за да разделят Еда и Серкан! Какво предателство!

# 27
  • Мнения: 10 415
Едно огромно Благодаря за труда, който полагаш Kissing Heart
Един поздрав Wink


Wink

# 28
  • Мнения: 3 330
Гифчетата към еп.32 Purple Heart






















Дилеми, това отскоро го забелязах - започваш точно в 20ч. Sweat Smile Flowers Hibiscus

# 29
  • София
  • Мнения: 2 639
Много малко изчакай, след малко ще се разрази буря.
 

Еда: Добро утро. Спорна работа.
Еда: Какво става? Каква е тази тишина?
Лейля: Много малко изчакай, след малко ще се разрази буря.
Серкан:Лейля!
Еда: Какво става там?
Серкан: Лейля!


 
 
Еда: Серкан, какво става? Защо крещиш?
Серкан: Какво става ли, Еда? Какво става ли? Проектът в Кемербургаз, над който работихме седмици наред, вече го няма. Отказали са се. Оттеглят го. Нямаме проект. Защото сме отделили малко внимание, не сме отдали нужното значение, тоест...Човекът, ръководил този проект, не е изпълнил работата си както трябва.


 
 
Еда: Заради това ли крещиш? Какво ще направиш? Така ли ще решиш проблема? Ще намериш виновния и ще го накажеш ли?
Серкан: Изглежда не разбра. Нищо не може да се реши. Защото проектът, който имахме, вече го няма. Защото клиентът...Не е харесал нашата работа и ни е отнел проекта. Ако искаш, първо прочети това, преди да коментираш.




Еда: Обади ли се?
Серкан: Моля?
Еда: Обади ли се на клиента?
Серкан: Подиграваш ли се с мен? За какво да му звъня? Да попитам жената как се готвят кюфтета ли?
Еда: Серкан, те не са роботи в кухня, хора са. Разговарят и разбират това, което им говорят.


 
 
Серкан: Моля те, дай да не съединяваме всичко. Нищо подобно няма. Работата е едно, отношенията са друго. Ясно ли е?
Еда: Това е мой избор. Докато те нямаше, така решавах проблемите. И успях от всяка криза да направя възможност.
Серкан: Криза - възможност? В такъв случай, какво правя тук аз, Еда Йълдъз? Няма да споря с теб. Права си. Да. А, Джерен, видя ли? Видя ли?


 
 
Джерен: Да, получих същото писмо.
Серкан: Добре, какво е положението? Какви са компенсациите? Ще плащаме ли нещо?
Джерен: Опитвам се да се договоря с адвокатите на отсрещната страна. Но разбира се, могат да поискат полагащото се по право.
Серкан: В такъв случай, Джерен, направи необходимото. И ме дръж в течение, да уредим това веднага.
Джерен: Добре.
Еда: Един момент. Какво правите?
Джерен: Правим необходимото. Има определени процедури в такива случаи.


 
 
Еда: А какво става с човешките отношения.? Много е лесно. Да се позвъни, да се поговори. Ще се обадим на клиената и ще поговорим. Защо поемате по друг път? Добре, аз ще го направя.
Серкан: Не. Еда, няма да го правиш и няма да докосваш телефона. Защото вече съм тук и ще бъде така, както аз кажа. Разбра ли? Джерен, моля направи необходимото. После ще поговорим.
Джерен: Добре, г-н Серкан.
Серкан: Благодаря.
Еда: Аз съм партньор в тази фирма. Тоест имам право да се намесвам.


 
 
Серкан: Да, точно така, Еда. Много ти благодаря. Благодарен съм за това, което си направила за два месеца. Да, много добре. Прекрасно, но вече съм тук. Затова решенията ми ще бъдат приети, а ти не можеш да направиш нищо, докато не кажа.
Еда: Не мисля, че можеш да управляваш тази фирма. Тоест, проблемите ти със здравето и паметта пречат на това.
Серкан: Паметта ми не подхожда. Значи, така стоят нещата, Еда. Нямам проблеми с паметта. Моята памет не помни само теб. Тоест, няма никакви проблеми с работата.


 
 
Еда: Този, който не помни какво е правил през последната година, не може да взема решения в тази фирма.
Серкан: Много професионално. Просто прекрасно. Опитваш се да ме накажеш. Но извинявай, това няма да стане. Разбирам ти. Още си ядосана, че не те помня, разбирам те, но...


 
 
Еда: Не се прави на толкова важен, Серкан Болат. Светът не се върти около теб. Вече ни си важен за мен. И аз не съм ти ядосана. Аз съм с Дениз, продължавам живота си.
Серкан: Колко хубаво стигнахме до тази тема. Ето какво ми е интересно. Щом като между нас е имало такава невероятна любов, как така внезапно, за един ден решаваш да се омъжеш за някого?


 
 
Еда: Не исках да се боря още един ден за любов, която беше продадена за един ден. Тоест, както ти лесно успя да ме забравиш, аз така лесно се отказах от теб.
Серкан: Така ли?
Селин: Любими. Попречих ли ви?
Серкан: Ами...


 
 
Еда: Не, темата е приключена. На нищо не ни попречи. Като нормален човек ще позвъня на клиента. И ще уредя всичко. Ще те уведомя.
Серкан: Разбира се, че няма да го направиш. Няма да го направиш. Лейля, къде е водата с лимон? Къде е водата с лимон?


 
 

     Поредната криза в офиса! Всяка криза е вид проверка - кой как се е подготвил, докъде е стигнал, как ще се справи и приспособи към новата реалност. И докато самата криза е извън контрола ни, способността да се приспособяваме е нашата възможност за справяне с кризата.
     Поредният спор между Еда и Серкан! Отново сблъсък на характери, мирогледи и отношение към писаните и неписани правила и нещата от живота. И в крайна сметка всеки спор между тях стига до Темата: Какво беше преди...Какви бяхме ние....
     Срекан се опитва да иронизира при всеки повод Еда, да омаловажава /без особен успех!/ в собствените си очи ролята и значението на Еда в живота на фирмата и ... вече и в неговия живот. Защитна реакция на смущението и непознатото вълнение, което предизвиква у него тази жена, нейното открито и дръзко говорене, нейното държание . Защото, за сега, това е единственият начин да се справи с мислите и чувствата, които бошуват в него. Как да я разбере и определи?! Тя е...тя е....тя е луда! Тя... тя е...невероятна!
И къде, за Бога, е водата с лимон! Лейля!!!



Скрит текст:
"Китайците използват два щриха, за да напишат думата „ криза “. Един ход на четката представлява опасност, другият - възможност. В криза бъдете наясно с опасността, но разпознайте възможността." Джон Ф. Кенеди, 35-и президент на САЩ

Общи условия

Активация на акаунт