Рицарки на бялото кантарче - седмична 20.11. - 27.11

  • 11 539
  • 358
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 531
тонимирка, аз уж все дояждах, за да не хвърлям. и сега съм много гузна, ако нещо не може да се изяде. ама пак не хвърлям. опаковам и оставям до кофите наблизо, ама не съвсем до боклука. слагам в буркан или във алуминиева формичка, от тия дето опаковат в заведенията, покривам с фолио и оставям. не знам , може и да бъркам, ама така правя.

# 316
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Каквото и да е-важното е да не е в твойта уста-това е храна, вярно скъпа е, аама сега ще използвам на Майчето думите-ние не сме кошчета за боклук,че всички остатъци в нас да трупаме-така че по-добре навън някъде си, завита-открита все тая, но не и в нашти търбуси

# 317
  • Мнения: 1 366
Е това си е то, млада глава - бързо учи  Wink На кака гордостта си ти Тони! Браво миличка! И за спорта много ти се радвам. И аз така постепенно почнах. С 109 нали се сещаш какви подвизи можех да правя, а днес си скъсвам д-то от спининг и тичам по 7-8 км със 9.5 скорост. И това без да се задъхвам, просто по-висок пулс, но не да се самоубивам.

Sunbeam напълно те разбирам. Как елементарните действия се превръщат в "проект". Това, което казах по-горе е моят спорт, но това дойде с времето. Зная, че за жалост спининга в Бг още не е много популярен. Като начало излизай на бързо ходене. Като казвам бързо, това означава да си в темпо, което не ти позволява да говориш, но не тичане (а това автоматично изключва необходимостта от компания). Ако започнеш с 3-4 пъти седмично, това е много добре. Имам и още едно предложение, което наистина работи. Записвай си всичко, което ти влиза в устата. Ама всичко, включая неща от рода не тези, които Дика е споделила. Ще се ужасиш сама, а и ще ти подейства като бариера да вкарваш безконтролно неща.

Искам да ти споделя, че когато започнах отслабването не осъзнавах доколко това ще подобри "качественото" време с децата ми. Днес това е най-голямият ми подарък. Парзалям се с малката, сядам на люлките до нея, чепатя се с нея по пода и т.н. Щастие!

Дика, няма да те мъмря, ти сама го направи. И знаеш ли кое е най-лощото в тези, откраднатите залчета - не им се наслаждаваме достатъчно. Поне като хапнеш, да му се насладиш и да спреш, а то ... ей така, между другото ... Ама ми е до болка познато, не мисли, че съм редпазена от подобни събития... Никак.

# 318
  • Мнения: 1 424
Здравейте и от мен  Hug
Аз закръглих свалените кг на 1  и лентичката дори си смених  Laughing дано скоро пак да я местя във вярната посока  Praynig
Добре дошли на новите и успех   bouquet
Много работа ми се струпа на мен на главата  ooooh!  ooooh!  ooooh! и нямам много време да пиша,но ще наминавм  Heart Eyes Дано само покрай толкова работа не оплескам диетата  Blush че на мен стреса така ми действа...
Приятна вечер и минусчета утре сутрин  Hug

# 319
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ох ида си пак при вас-в другата тема никой няма, все само си стоя там и си пиша Weary-аз таковта съм-упорито магаре, ма те съвсем ме оставиха-
що не ми пишат вечиии smile3518-ми за какво ни е тема като не искат да пишат в нея, пък на мен толкова ми харесва там
Навечерях се вече и съм много уморена щото чистих цялата къща за гостите, готвих, после пък пак чистих ама след гостите, и тае-бото и колелото и душа ме довърши, пък рано станах и домашно писах и думи учих-и просто си представям, ако имах и едно фъстъче да ми тича в краката -как издържате Shocked

# 320
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
Sunbeam, добре дошла на правилното място! Ще видиш, че нещата ще потръгнат. Трябва само воля и търпение. Още веднъж - добре дошла и успех!

# 321
  • Мнения: 2 956
Дали да не взема да си посменя ника вече  newsm78 то лентичката дето я махнах не действаше много,ми това да ми духне малко мазнинките  Laughing провокирах се от начина , по който ме нарича Майчето и ми хареса много  Heart Eyes
Тонимирченце издържа се-няма как просто...а и нали не е всеки ден тая работа...и се свиква  Laughing аз примерно вчера и днес около 79 пъти съм събирала 2 коша и 3 големи рафта с играчки  Crazy веселба да става и да има действие...аз така обичам...и такава работа работих преди- вършех мойта и на още 4-5 човека поне... Laughing луда работа  hahaha
Танитче ти много лаконично тая вечер- не каза как си , що си...  Simple Smile

# 322
  • Мнения: 2 487

       Тука съъъм. Не успях да се затрия и днес.
       
       Много стръмнооо. Едвам издрапах нагоре. Краката ми треперят от умора , ама ми е хубаво. А какви красоти видях. И на вас ще ги покажа , ако успея да накарам татито да качи снимките , че и той уморен.

       Разкарала съм още полвин кило , ама много пот фърлих , пък и нищо не съм яла досега , затуй няма да го броя.

      Тонче , още не съм видяла снимките , ама там дето ме има сигурно само един изплезен език ша са вижда. smile3521

# 323
  • Мнения: 4 447
Днес ми е един ден - готвих, чистих цял ден не излязох от кухнята. Малко съм уморена, но намерих време да ви изчета. Малко се дразня, че дълго задържах, някак не върви по план, ама не се отчайвам. Само осъзнах, че ще е по-трудно отколкото съм предполагала. Намесих се и в подготовката на домашните на децата и съвсем се сдухах (Мариетка как издържа да е учителка, аз изперквам като разбера, че нещо са го учили, а не го знаят)
Лека вечер, сядам да гледам "Карибски пирати: Hug

# 324
  bouquetЗдравейте ,смели Рицарки!Поздравления за прекрасната тема.
   Полите....Не нося-не са ми удобни.Имам най-много 4-5 в целия си гардероб.
   Иначе са чудесно средство за показване на Бедър.
   

# 325
 StopДобър вечер,де!Забравих да се похваля-вчера като се качих на кантарчето-1 кг.по-малко.Така се въодушевих,че днес ядох 1-н пилешки кренвирш,пилешка пържола и зелева салата.Всичко друго е само течности.Няма да им се дам на скапаните 5 килца-ще им видя сметката.Стискайте ми палци!До утре с нови вести!Пък ...дано...

# 326
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Тонка, нидей рива, ам земи малко да ограмотиш по-дъртите тука от тебе...щот нищо не свърших Close - теглих, теглих цял ден и де го сега - няма го.Божке, де го затрих тоз Били newsm78? Да не би щот тъмно вънка пък той черен и затуй не мога го види?
Ох, главо, главо...
Пък ти тука ша сидиш - виж колко много та обичаме Heart Eyes!
Сега ядох - пържолка със зеле. Домашните тъпкаха и картофи, и макарони. Нека им. Кат не чуват, да им тежат тумбаците. Аз имам още 1 л. вода да ги закръгля на 3 и туй то за днес.
Ох, утре пак ша го поканя Били у дома, ма сигур ни мъ аресва, затуй не ще да доди...и де да го пратя, кат ни мъ пита Rolling Eyes?
Утре ще питам учениците / апропо, Танитке, понякога ми иде да скоча от покрива на даскалото - тъй ме гледат умно и мигат на парцали Shocked...Божкееее, и мойто ли тъй ще пили по нервите на даскалицата си? Confused/

# 327
  • Мнения: 2 487

     Бре булки , вий срама нямате ли ? От четене на толкоз манджи ша са удавя . Немоя свари да преглъщам. Laughing

# 328
  • Мнения: 1 366
...Божкееее, и мойто ли тъй ще пили по нервите на даскалицата си? Confused/

А-ха smile3521 , ма нали си и твойту, то ша и винаги правото, а даскалицата - крива!!!  Hug Ти на коя възраст преподаваш? Че кат го гледам моя дънгълак направо не им завиждам на учителките. Той мнооооого знае, те имат доста да се учат от него  newsm62

Тони, оправяме се, че някои и по две и по три им ат. Ама любоФ то туй не е просто работа. Кат ти дойде, ша са научиш  Wink
А за другата тема не се тревожи. Скоро и аз май ще подплътявам там редици и ще видиш как ша са завърти купонът  Joy

Айче, ха добре дошла! Радвам се за приятното изкарване.

Хайде лека, утре ша са потренирам сутринта, ша си поседя в трафика и ще ви се разпиша  Hug

# 329
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Майче - трети клас са - 9 годишни.
И като ги знам какви са, моят все ще е виновен Twisted Evil! Ма нали е даскалско чедо детето, сигурно ще слуша и ще учи  Crazy/ вече чете и смята/, че иначе ще пращам баща му да се черви на родителските срещи Crossing Arms!

Общи условия

Активация на акаунт