Изпотяване по време на сън - преобличате ли ги веднага?

  • 9 399
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Не съм забелязала, но вероятно е намаляло потенето, щом не съм преобличала. Иначе щях да се тормозя, че спи потно детето  Rolling Eyes

# 31
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
не преобличам, не попивам потни глави и гърбове, не слагам кърпи и т.н.
Аз съм лоша-майка  Twisted Evil
И аз съм от лошите майки. Освен това болестите се причиняват от вируси, а не от потене.
А и явно ги обличам добре, защото не се потят.

# 32
  • Мнения: 105
Изпотява се когато е доста топло, но не я събуждам завивам я с чаршаф и гледам да не се отвие.

# 33
  • Мнения: 252
Баткото се поти много и го преобли4ам веднага

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Не съм съгласна, че болестите се причиняват само от вируси  Naughty При такова обилно потене, каквото има при някои деца си е опасно наистина да не се разболеят, аз лично не бих се чувствала комфортно, ако спя цялата мокра  Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 505
Е, това много съм го мразила - майка ми да ме събуди, защото съм се изпотила и трябва да ме преоблече. Хем ми се спи, хем ми е студено! Сакън да не настина!
И синът ми сега се поти много - независимо от сезона, но не го преобличам.  Naughty Спи със спално чувалче и няма как да се отвие.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Никога не я преобличам като се изпоти по време на сън.
Не сменям мокър бански на плажа. Не съм забелязала това да се отразява на здравето и.

# 37
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не съм съгласна, че болестите се причиняват само от вируси  Naughty При такова обилно потене, каквото има при някои деца си е опасно наистина да не се разболеят, аз лично не бих се чувствала комфортно, ако спя цялата мокра  Wink

За комфотра съм съгласна. Ако са много потни - при бягане например - тогава преобличам, но заради комфорта. Когати спят - не, най-много около вратлето да се изпотят - не са се разболявали до сега от изпотяване. Сигурна съм. Както и аз. И на течения сме стояли и на климатик(лятото) ги гледам - няма болести, освен, ако няма някой болоен край тях.

# 38
  • Мнения: 8 917
Не се е изпотявала. Случи се веднъж пампата да пропусне /не знам как/ и бе малко мокра - преоблякох я веднага Peace

# 39
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
никога не съм ги преобличала за ужас на баба им. и не ставам нарочно да завивам, ако случайно стана тогава.
моите и двете обаче много се потят в главите, голямо потене, голямо нещо! и зиме и лете.

# 40
  • Мнения: 4 187
Не ми се е случвало  но не бих я събудила.

# 41
  • Мнения: 1 930
Скоро имахме такъв период, преобличах, защото постоянно се отвиваше.

# 42
  • Мнения: 7 821
Не ги будя, взимам си бележка и следващия път ги обличам по-леко.

Общи условия

Активация на акаунт