трябват ми малко идейки 3а коледна украса на про3орец !!!

  • 2 968
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 430
Амейка, това много ме кефи - може би на Кита е нещо такова Thinking

# 16
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Кита, благодатя  Hug Heart Eyes, ще пробвам, и ако не стане - ще те питам пак Blush...може ли да се рисува с четка, или само с гьбата ще стане?

Дидката, про3орците са ни много шантаво и не става иддейката...иначе и а3 си го мислех...а иначе нещо точно като та3и картинка  сьс снежинките имах предвид Peace

# 17
  • Мнения: 378
И на мен много ми хареса идеята на Кита, само дето не зная що е това английска сол и в кои магазини да я търся. Моля са напътствия Hug

# 18
  • Мнения: 6 390
Уххх съжалявам, забравих да надниквам и тук.
Значи, слагаш английската сол и сипваш бира малко да се разтвори, да стане нещо като каша и се маже с гъба, от където и да се гледа е красиво. Аз казах, че ние го правихме и от двете страни, за 1 месец нямаше проблем, смисъл не се беше развалили от студа и влагата.
Амеиче, казвай, ако не е ясно, ще забъркам утре тук и ще ти снимам, стъпка по стъпка.
Давай, давай стъпка по стъпка - за по сигурно  Blush

# 19
  • Мнения: 1 947
 
.., само дето не зная що е това английска сол и в кои магазини да я търся. Моля са напътствия Hug
магнезиев сулфат от аптеката , май. Wink

Последна редакция: вт, 28 ное 2006, 14:00 от анна в.

# 20
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
.., само дето не зная що е това английска сол и в кои магазини да я търся. Моля са напътствия Hug
магнезиев сулфат от аптеката , май. Wink
****

НЕ МАЙ, Т0О0чН0О 0ОТ АПТ0ЕКАТА

# 21
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
АНГЛИЙСКА сол Epsom salts, bitter salt.
От аптеката е. Много е важен остатъка от бирата, използва се за вдъхновение. Само внимавайте да не сбъркате бирата със сместа
амеи, трябва да се пробва, младежа който ме светна за таз далавера я знае от майка си. Каза че тя се е усъвършенствала постоянно, пробвала е какви ли не варианти. Идеята е да има повече кристали, тогава стават повече фигури.
Ели, ай де стъпка по стъпка да го дам в четвъртък, моля

# 22
  • Мнения: 1 370
Кита идеята ти е страхотна, но аз съм от по-мързеливите и не мисля,. че ще успея да се справя.
Затова купих от лампичките, които са специално за прозорец и спадат от корниза до края на прозореца А между тях съм налепила, обаче незнам как се казва на бг, коледни фигурки като желе също за прозорец. За първи път го направих тази година и ми харесва

# 23
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Аз слагам на нашите прозорци от продълговатите саксии за цветя. Пълня с пръст и набождам клонки тис(май и на български е така), може и друго иглолистно дърво, но тиса издържа най-дълго. В тях забождам на клечка различни по големина топки - обикновенно два цвята и лампички. Освен това закачам(от вътрешната страна) красиво украсени меденки или лепя от тези отлепящите се картинки за стъкло(правили см еги със сина ми). Иначе по магазините продават например светещ спрей- сняг, който през деня е бял и вечер свети. Има и различни вече изрязани шаблони(но предполагам и другите ти съседи ще направят нещо подобно).

А ако си добре с рисуването(или може да изпринтираш и изрежеш от нета някакъв шаблон), е достатъчно да нарисуваш прозорците с темперни бои. Първо контурите в черно, после запълваш със цвят. След Коледа просто ги измиваш.

# 24
  • Мнения: 6 390
АНГЛИЙСКА сол Epsom salts, bitter salt.
От аптеката е. Много е важен остатъка от бирата, използва се за вдъхновение. Само внимавайте да не сбъркате бирата със сместа
амеи, трябва да се пробва, младежа който ме светна за таз далавера я знае от майка си. Каза че тя се е усъвършенствала постоянно, пробвала е какви ли не варианти. Идеята е да има повече кристали, тогава стават повече фигури.
Ели, ай де стъпка по стъпка да го дам в четвъртък, моля
побут  Blush

Наталина
имаш ли идея този магнезиев сулфат как се казва на чешки?

# 25
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Ели, чичко Google знае всичко - síran hořečnatý или още Glauberova hořká sůlSimple Smile

# 26
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Последното обaче май съдържа и още нещо  newsm78  Намерих го и само като Hořká sůl  Crazy

# 27
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Почти съм готова
Какво ни трябва //бира, гъба, английска сол/
Наливаме бира
Това е сместаслед порядъчно бъркане.
Мажем по прозореца Тук и тук нарисувах човече.
Наздраве с остатъка от материала.  Laughing Laughing
Чакаме за крайният резултат, а той бил готов - това е от страната на мацането
тук
тук
тук
тук
А тук е от вътрешната страна и тук
Дано съм била ясна  Grinning

# 28
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Kita, vielen dank  Hug Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт