Тиква като първи зеленчук?

  • 2 063
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 623
Според мен е идеално. Peace

# 31
  • Мнения: 271
И аз съм на мнение, че тиквата е подходяща.
Още повече, че вкъщи е на почит и е любима на сина ми. Дори ми се е налагало да варя и замразявам, за да прибавям към другите пюрета, защото не иска да яде без тиква.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 242
Да ,тиквата е много полезна.Бебка много я обича Давала съм и тиква на Хип.След това можеш да пробваш тиква с картоф,ранни моркови,разнообразявай с различни зеленчуци.

# 33
  • Мнения: 1 986
   Аз въведох като първа храна ранните моркови,но бебка най-много обича тиква Laughing-добавям я във всяко зеленчуково пюре Peace

# 34
  • Мнения: 656
И аз захраних с тиква Grinning, много я обичаме. След това дадох тиква и картоф. Сега любимото ни пюре е тиква, картоф и пуешко Laughing

# 35
  • Мнения: 1 289
И аз захраних с тиква Grinning, много я обичаме. След това дадох тиква и картоф. Сега любимото ни пюре е тиква, картоф и пуешко Laughing


I az ot три дни му давам пюре от тиква,с него се захранваме.Казаха ми че тиквата е плод и мислих да му да ябълка след това,после банан,кръша и след това да ги комбинирам.Колко време въвеждаш дадена храна и колко след това се прави почивка за следващата?

# 36
  • Мнения: 1 986
 Аз въвеждам всяка нова храна по 3-4 дни/след като няма някаква "странична реакция" Wink,не правя почивка,а добавям към вече дадения плод/зеленчук-нов Peace

Общи условия

Активация на акаунт