Студ и сняг през Януари,много мами със бебоци ще завари!!!

  • 9 725
  • 272
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 40
Да ви питам избрахте ли вече педиатър за бебчетата аз съм категорична че ще сменя досегашната.Колебая се между две едната е в Студентски град а другата Младост/25поликлиника/и двете са ми далече от Дървеница на ми омръзна така наречената д-р да сменя диагнози и антибиотици и детето да е болно по един месец.Само не си спомням дали през декември се сменяха лекарите.

# 61
  • София
  • Мнения: 3 099
Ще ни забави НОИ обезщетенията, ама ще ги щурмуваме!!! Не се бавят да начисляват лихви, ако работодателя просрочи и 1 ден... Да пробват - аз лично ще ги съдя за лихви и к'вото още може, ей така - за спорта! Тая крива администрация трябва да се научи, че тези процеси и ангажименти са  д в у с т р а н н и! Иначе никога няма да ги стигнем... европейците.

# 62
  • Мнения: 3 405
Миленита, само малка корекция:

4. Срок за изплащане на обезщетението
Обезщетението за бременност и раждане се изплаща на майката за срок от 315 календарни дни, от които 45 дни преди раждането.

В документа са пропуснали да го променят.

Относно забавяниата от страна на НОИ не се знае още нищо, всичко е слухове. Още не е решено дали НОИ ще ни дава директно на нас, или чрез работодателя (осигурителя). Ще се разбере след Нова година.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Здравейте и от мен...виждам нова и естествено хубава темичка!
Относно обезщетението се надявам искрено да се изплаща от работодателя newsm17.....с тези "мили" служителки в НОИ не ми се занимава....каквито са любезни...ужас smile3515

# 64
  • София
  • Мнения: 1 043
Хе хе, бройчицата за утре отива на къмто 20. Много яко   newsm10

За обезщетенията и аз вчера питах в нашия личен състав и ми казаха, че ако наистина НОИ ще изплаща директно, мога да съм сигурна, че ще ги забавят  #Cussing out Но за сега промяна няма. Аз също се надявам да ги получавам от работодателя.


Педиатър още не съм избрала. Набелязала съм си един, но не съм говорила още с нея, за да разбера дали е съгласна да ни поеме.

Охххх и накрая да ви се оплача, моят прословут втори тест за диабет е положителен и сега незнам..... Остава ми надеждата и вярата, че ще съм в 80%, при които нещата се оправят с диета...


Съжалявам, dalala, стискам палци да се разминеш само с диета.

# 65
  • Мнения: 791
Съжалявам, dalala! Дано се оправиш само с диета.Стискам ти палци!!!

А относно обезщетенията - май предпочитам да са от НОИ,с моят работодател не знам кога ще ги получа. Доста е не сериозен и отнесен. Ще е хубаво да ни ги превеждат на време, на мен сега и болничният ми преведоха със закъснение и шефа допълнително удължи периода, та се оказа, че за две седмици болничен от ноември си получих болничните едва вчера tantrum , не ми се мисли за болничният за месец ноември.

Последна редакция: чт, 23 ное 2006, 08:46 от contesa

# 66
  • Мнения: 228
Споко, един по-малко - аз утре няма да идвам, ама от другата седмица съм редовна, че повечето лекции въобще не съм ги слушала.
И нали е сигурно, че на 28 ще сме на Плиска - да не взема да отида там и newsm09

# 67
  • София
  • Мнения: 3 099
Споко, един по-малко - аз утре няма да идвам, ама от другата седмица съм редовна, че повечето лекции въобще не съм ги слушала.
И нали е сигурно, че на 28 ще сме на Плиска - да не взема да отида там и newsm09

Това, че няма да идваш НЕ НИ успокоява...
За 28-ми не съм сигурна...  newsm78 Аз мисля, че на Плиска сме през декември... т.е. логично би било 28-ми да е на Витошка... Но утре ще питаме!

# 68
  • София
  • Мнения: 3 249
Тити, за вторник лекцията на сайта на "9 месеца" е обявена на Витошка. Аз разбрах, че от декември щели да са на Плиска (някой да ме светне къде там има Мис Каприз, че не го знам). Така че май по-вероятно е на 28-ми да сме на Витошка. Дано утре не забравя да питам.

# 69
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Питайте и не забравяйте да ме запишете моля Mr. Green

# 70
  • София
  • Мнения: 3 249
Питайте и не забравяйте да ме запишете моля Mr. Green

Няма, обещавам!  Laughing

# 71
  • София
  • Мнения: 3 099
Последни поръчки, моля!  Mr. Green

Хайде, приятна вечер и дано Сънчо не се лута много докато ни намери...


# 72
  • София
  • Мнения: 6 810
Аз се колебая дали да идвм утре, ще реша сутринта.
Ним,трябва ли да нося диск утре, или дават от там?

# 73
  • Мнения: 385
със сигурност вторник сме на Витошка. От декември вторниците ще са на Плиска
Ivonska ще гледам утре да дойда на време - 9.00 - 8.45 за да е борбата по-ефеткивна.
Отивам да стискам палци на Левски да не ги размажат Praynig

# 74
  • София
  • Мнения: 6 810
Аз съм 168см , почнах от 53кг, сега съм 66, т.е. +13 ...Мерките са гръдна 98 /от 86/, корем 100 и ханш 98см/от 90/... Wink

Общи условия

Активация на акаунт