С деца по кафета...

  • 2 472
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 522
Избягваме задимените заведения, иначе не виждам нищо нередно да се водят децата, стига да не са прекалено буйни.
Моя си обикаля доволно, катери се по сепаретата, но не сме имали инциденти с крясъци и сцени.
Peace

# 46
  • Мнения: 122
Ходя с децата по ресторанти и кафета, но предпочитам да сме навън, а зимата това няма как да стане.
За това и съжалявам за закриването на един комплекс в София. Аз с приятелка в кафето, а в същото време детето си играе в детската стая.

# 47
  • Мнения: 2 677
Взимам го с мен, когато е хубаво времето и в кафето, където отивам, може да се седи на открито. Не смятам, че ресторанти, кафенета и всякакви такива заведения са за бебета и малки деца. Когато порасне и проходи, не бих го водила в кафене, било то и на открито. За децата има паркове.  Peace

# 48
  • Мнения: 1 180
Случвало ми се е да ги водя, но винаги се съобразявам с типа заведение. На ресторант през зимата, вътре, до късно - не. Предпочитам да ги оставя в къщи на бавачката - те също го предпочитат, особено баткото- по-забавно му е. Имам позната, която много се гордее, че детето й е свикнало да спи по всякакви кръчми, механи и ресторанти /на 6 г. е/, още от бебе - много се "забавлявало" и искало да е винаги с мама и тате. За мен е много важно детето да си легне както обикновено в удобно креватче, на спокойствие. А това, че ще си легна и аз с него ....предпочитам го, вместо да го оставя на два стола, завито с якенце, до гърмяща тон колона, обвито в кълбета дим....И всичко това, защото "и мама е човек и трябва да купонясва"... Не го разбирам този "купон"!

# 49
  • Мнения: 5 362
Ходили сме и то много често,но на открито.
Вътре в кафе сме сядали 2-3 пъти,и то заради времето(единия път,например,ни заваля страшен порой и просто нямаше как).
Като цяло избягвам да я водя по заведения вече,защото много бели прави Mr. Green

# 50
  • Мнения: 6 461
Случвало ми се е да ги водя, но винаги се съобразявам с типа заведение.
Peace
По принцип предпочитам да седна на външните маси за да не дишат децата цигарения дим.

# 51
  • Мнения: 84
Когато навън е топло, е хубаво да се седне на открито, но съм против това детето да се вкарва в задимената обстановка на  кварталното кафе, по-добре човек да си покани приятелите вкъщи на кафе и тези, които искат да пушат да си пушат на балкона!

# 52
  • Мнения: 891
Случвало ми се е да ги водя, но винаги се съобразявам с типа заведение. На ресторант през зимата, вътре, до късно - не. Предпочитам да ги оставя в къщи ............................ За мен е много важно детето да си легне както обикновено в удобно креватче, на спокойствие. А това, че ще си легна и аз с него ....предпочитам го, вместо да го оставя на два стола, завито с якенце, до гърмяща тон колона, обвито в кълбета дим....И всичко това, защото "и мама е човек и трябва да купонясва"... Не го разбирам този "купон"!

Подкрепям мнението.  Peace

# 53
  • Мнения: 1 181
досега само един път съм го водила на закрито заведение - в една сладкарница. Въпреки, че се пушеше вътре не беше задимено, защото помещението е много голямо, а явно и аспирацията е добра. Имаше и малък детски кът. Но по принцип не ходим по кафета. Или на разходка ако времето позволява, или на кафе вкъщи или на гости.

# 54
  • Мнения: 1 734
На открити - да! Сега като е студено на закрити може, ако не се много шумни и задимени иначе и аз не обичам да седа в задимени кафета. Не виждам нищо лошо да го водя с нас стига обстоятелствата да го позволяват

# 55
  • Мнения: 1 679
Ако в заведението не се пуши - защо де се отиде с дете?

Но не мисля, че в следобедните часове или вечер късно дребните имат работа там

# 56
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Ако има кой да ти загледа не ги водя.Но това е само когато става за вечерно излизане.През деня съм ги водила навсякъде с мен, и по кафета и по пицарии....и т.н.Иначе откакто съм родила(5.4г)първото си дете, не би трябвало да съм стъпвала в кафе или в каквотои да е заведение.Естествено, че лятото сме само навън, но мисля, че тук не става въпрос за през лятото,защото няма обяснение да седим вътре на слънчево време.Когато застудее избирам по- широки и не толкоз задимени.София ленд беше идеалния вариант и зимата и лятото.

# 57
  • Мнения: 1 800
Когато излизам с детето се уговарям да пия кафе с приятелки, които също са с деца и избираме подходящо място с детски кът, топло, където не се пуши-това в случай че е студено естествено, иначе, ако времето е хубаво - на открито в морската градина.

# 58
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
И аз съм все по откритите кафета само ако  вали не излизам . Тук в квартала има едно заведение с много добра аспирация в краен  случай сядам  там с количката

# 59
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 934
 Да, водя сина си на кафе за непушачи. Даже си имаме традиция аз, баща му и той всяка събота да ходим в "нашето" кафе на закуска. В кафетата има столчета за деца, така че е удобно на всички... поне за половин - един час.    Mr. Green
Да порасне още малко и смятам на ресторант да го водя. 

Общи условия

Активация на акаунт