Ваксини.Полза или Вреда? Ваксинационни Програми.

  • 159 465
  • 1 822
  •   1
Отговори
# 1 815
  • Мнения: 690

Вери-

Както вече казах не се отрича, че има последствия от ваксините- да има, но са изключително редки от порядъка на 1:110 000 или 1:300 000.



Брей, каква статистка!! Joy След имунизация на ДТК, дъщеря ми разви Коклюш!! Ама нали не е твоето дете в статистиката, значи няма проблем!!! Sick

# 1 816
  • Мнения: 68
Xylometazolin - става въпрос за тежки мозъчни нарушения и тн, а не за реакция към ваксина. В един от предните ми постове има линк и към самата статия.

# 1 817
  • Мнения: 690
kokonka, дъщеря ми разви коклюш от ваксина, а не алергична реакция! Едното няма нищо общо с другото. Peace
Радвам се, че детнцето ти е живо и здраво!

# 1 818
  • Мнения: 1 089
Ето какво ми отговориха от един от официалните органи по хомеопатия в САЩ -
"Thank you for your question regarding the manufacture of homeopathic medicines.
Yes, some manufacturers are preparing homeopathic medicines from pathogenic tissues, bacteria, fungus, viral particles in accordance with the Homeopathic Pharmacopoeia of the United States (HPUS) such as Influenzinum (viral), Anthracinum (Anthrax), Streptococcinum (bacterial), and Candida Albicans (fungus).  The HPUS discusses these types of remedies in its ‘Class I-Nosodes’ sections.
We hope this information is helpful.  Thank you again for your interest.
Mark Phillips,Pharm.D.
Pharmacist"

# 1 819
  • Мнения: 4 392
Ето какво ми отговориха от един от официалните органи по хомеопатия в САЩ -
"Thank you for your question regarding the manufacture of homeopathic medicines.
Yes, some manufacturers are preparing homeopathic medicines from pathogenic tissues, bacteria, fungus, viral particles in accordance with the Homeopathic Pharmacopoeia of the United States (HPUS) such as Influenzinum (viral), Anthracinum (Anthrax), Streptococcinum (bacterial), and Candida Albicans (fungus).  The HPUS discusses these types of remedies in its ‘Class I-Nosodes’ sections.
We hope this information is helpful.  Thank you again for your interest.
Mark Phillips,Pharm.D.
Pharmacist"
Lenyto,
1.
Хомеопатичните препарати са енергийни носители. С други думи, не действат на материално ниво, а на енергийно. / Апропо, трад. медицина не използва такива термини и не ги разбира. Wink/
2.
Прочети , как се приготвят хом. лекарства, разреждания, разклащания и прочие. В тях е само информацията от веществото..След х- разреждане няма и молекула от изходното вещество. Т.е. според трад. медицина няма "нищо "вътре hahaha Това го твърдят поради написаното в т.1. Wink Затова говорят за "плацебо- ефект".
3.
Ваксините се инжектират!!! Това не е предвидено от природата и организмът не знае, как да се справи с коктейла от отрови.

Няма ли да почетете най- после?!
В съседната тема ще получите много по- голямо разбиране.

# 1 820
  • Мнения: 5 713
Аз само да добавя, не е уместно да си мерим ..... . Не вярваш- не ползвай. Вярваш- ползвай. Нас в обратното няма да ни убедиш, Ленито. Нито пък ни правиш услуга. Не знам какво се опитваш да докажеш. Така че нека да приключим темата, още повече, че тук не коментираме хомеопатията. И още повече се разводнява.

# 1 821
  • Мнения: 4 392
Помолих Искрица за нова тема.
Тази и без друго е прекалено дълга. Peace

# 1 822

Общи условия

Активация на акаунт