AVON кампания 13 И 01

  • 15 055
  • 328
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 36 039
НЕ Е НУЖНО ДА МИ СЕ ОБЯСНЯВА ДА БРОЯ ДО 10,СМЯТАМ,ЧЕ ПРОСТО ЗВУЧИ СМЕШНО ДА СЕ ЧУЕ ТОВА,ОТ ЖЕНА,КОЯТО НЕ Е МАЙКА МИ.ЗА СВЕДЕНИЕ,ЩОМ НЕ ПРАВЯ ТЪПИ ГРЕШКИ,ЗНАЧИ МИСЛЯ.А И НИКОГО НЕ ОБИЖДАМ,АКО СЪМ ОБИДИЛА НЯКОЙ МОЛЯ ЗА ЦИТАТ И ЩЕ ПОЛУЧИ ВЕДНАГА МОИТЕ ИЗВИНЕНИЯ.ЧЕ ЕЗИКА МИ Е ОСТЪР НЕ СПОРЯ,АКО ИМА ХОРА СЪС СЛАБИ ХАРАКТЕРИ-ПРОБЛЕМА НЕ Е МОЙ.

ЗА МАЗИЛАТА БЕЗ СПОРТ...АКО ИМА ЕФЕКТ,ТО ТОЙ Е С ПРЕКАЛЕНО МАЛКА ТРАЙНОСТ,ТАКА ЧЕ СА БЕЗМИСЛЕННИ,НО ЩОМ ИМА ЕЖЕДНЕВНО ДВИЖЕНИЕ И НЯКАКАВ ТИП ПРАВИЛНО ХРАНЕНЕ МОЖЕ И ДА ПОДЕЙСТВАТ. Naughty

бъди така добра да не крещиш, т. е. не изпозвай главни букви, каквото и да се опитваш да кажеш  Peace
.. и си прибери рогата, нЕмаш нужда от тях точно тук  Naughty

# 151
  • Мнения: 1 354
Айде нема нужда да ми се казва какво да правя.Не съм се захванала с никого,така че коментарите ти са излишни.Говоря си с хората напълно нормално,така че не смятам че забележките ти са неуместни!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Naughty  Naughty  Naughty

# 152
  • Бургас
  • Мнения: 6 411
Галхен ако си представител на АВОН отиди до офиса в града си,а ако си клиент пойскай от своя представител да ти го покаже.Той ще се разходи до офиса на АВОН в съответния град и ще ти го представи.След това решението е само твое.  Peace

odiseia,благодаря за съвета -поръчала съм и,но все пак се надявам и на мнения от някой ,който вече го има часовника.

# 153
  • Мнения: 1 354
П.С. Правописна грешка т.е. не смятам критиките за уместни!

# 154
  • Мнения: 1 354
odiseia,благодаря за съвета -поръчала съм и,но все пак се надявам и на мнения от някой ,който вече го има часовника.
[/quote]


Ами какво да ти кажа,въпрос на вкус.Аз лично часовника го нямам,но тъй като го имах поръчан имам наблюдения.В интерес на истината ми допадна доста.Преди известно време пак имаше часовник,много приличаше на гривна тогава си го поръчах и какво да ти кажа-батерийте още ме карат  Crazy

хаха шегувам се.Ами сладък е,важното е на теб да ти хареса,другото е без значение!   bouquet

# 155
  • Мнения: 36 039
Айде нема нужда да ми се казва какво да правя.Не съм се захванала с никого,така че коментарите ти са излишни.Говоря си с хората напълно нормално,така че не смятам че забележките ти са неуместни!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Naughty  Naughty  Naughty

преди да започнеш да се репчиш, прочети това:

ВАЖНО .::. Netiquette - network etiquette... или как да се държим в Интернет

по-точно:

Цитат
7. Поствай учтиво, вежливо и любезно;

Цитат
Главните букви

Освен в краен случай, считайте ги за забранени. Редовните букви маркират нормален тон на изразяване. Според практиката, всичко написано с големи букви се приема като върховна степен на акцент, разбирай "крещене".
Използвайте главните букви там където обикновено им е мястото - в началото на изречения, имена и т.н.

# 156
  • Мнения: 1 354
bubanka на какво е основан коментара ти ако може да попитам? И това за главните букви-ок,не знаех.За другото обаче не мога да се съглася!

# 157
  • Мнения: 36 039
да, можеш да попиташ  Mr. Green
радвам се, че го направи след като преброй до 10 и не използва главни букви

опитай се да не правиш гръмки изявления, дори когато си недоволна и не подскачай, когато ти правят забележка  Peace

take it easy!

# 158
  • София
  • Мнения: 780
Точно тази, за която питаш е отлепваща Simple Smile
Надявах се да получа точно такъв отговор!   Grinning
Благодаря!

# 159
  • Мнения: 1 354
bubanka изобщо нямат място забележките,защото не приемам критика от тоз и онзи.Относно големите букви КАКТО ВЕЧЕ КАЗАХ не знаех и се извиних за това нещо.

Смятам продължаването на подобни коментари за излишно,въпреки че приемам доста афектирано всякакви провокации!

Разговора приключи ли?!

# 160
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Не искам и няма да влизам в спор с вас, тъй като всъщност не разбрах за какво спорите??!!!
Моля ви не е тук мястото в тази тема за козметика на АВОН да се карата... Ако искате ползвайте лични съобщения...
Оспамихте темата в излишни пререкания..... Натоварихте ме, както предполагам и останалите, които четат.....
Ако знаех, че спора продължава повече от 1 страница просто щях да превъртя напред... но продължих да чета, като се надявах да свърши!!!

Моля Ви с Най - Топли Чувства към всички ЗАРОВЕТЕ ТОМАХАВКИТЕ!!!
 Heart Eyes  bouquet

# 161
  • Мнения: 1 354
Не че нещо,но намесата в чужди разговори е потресаващо невъзпитана постъпка,а и както предполагам се вижда никой с никой не се кара. Защо ли си правите такива изводи?! (не чакам отговор)

# 162
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Не че нещо,но намесата в чужди разговори е потресаващо невъзпитана постъпка,а и както предполагам се вижда никой с никой не се кара. Защо ли си правите такива изводи?! (не чакам отговор)
Без да взимам стана, искам да кажа, че наистина прекаляваш вече.....И какво е това, намеса в чужди разговори.......????? Това е форум, не рандеву......има си ЛС, щом ти се води диалог Naughty....аман от претенции Close!!!! Щом държиш да раздаваш критика на ляво и на дясно, трябва да се научиш и да приемаш такава Tired......
И аз, като Катето, четох,четох.....ми то ми писна вече......Няма нужда да ми отговаряш, защото нямам намерение да влизам в безмислени спорове Crossing Arms.
Извинете за спама   bouquet, ама не се сдържах вече......

# 163
  • София
  • Мнения: 1 914
Точно тази, за която питаш е отлепваща Simple Smile
Надявах се да получа точно такъв отговор!   Grinning
Благодаря!

На коя страница е тази маска, че не я виждам?

# 164
  • София
  • Мнения: 1 914

А някой може ли да ми каже чантите дали се включваха в общия процент,че аз не си спомням? Rolling Eyes

Да формират процент, но са на 15%.. Бижутата не формират!

Е "ЧУДЕСНО" просто! Никой не се е сетил да ми каже преди да пусна поръчката и процентът ми спадна  Cry Тези неща къде ги има написани, за да си ги поискам? Или ако може вие да ми кажете? То се е видяло, че сам ако не питаш, няма и да разбереш  Close

Общи условия

Активация на акаунт