Доволни ли сте от личния Ви лекар?

  • 7 211
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 315
Никак не съм доволна!В края на миналата година се преместихме от един кв. на София в друг и се наложи да си сменим личната докторка.Тази,която ми бяха препоръчали беше в отпуск и се наложи да се запишем при друга.Случи се така,че в края да декември детето дигна 40гр температура и когато отидохме при нея ,тя ме попита защо не съм отишла при старата докторка  тъй като при нея сме се водили от януари месец  #2gunfire/това го казва педиатър/.Добре,че мъжът ми беше с мен,защото мисля че щеше да откаже да прегледа детето #Cussing outСамо чакам да дойде юни месец и да я сменя!

# 46
  • Мнения: 1 802
От това JP при което сме в момента, съм много доволна! Дава направления без проблем, и е много човечна!  Peace За предишните нямам думи!

# 47
  • Мнения: 180
От моя(и на съпруга ми) GP съм много доволна,ама педито на децата...При нея ги водя  само за ваксини,иначе ходим на частен прием.Май вече се примирих с положението newsm78

# 48
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Аз и дъщеря ми сме при един лекар. Като педиатър- грешка няма. Направления не ми е отказвала нито за специалист, нито за изследвания.
Но като мой ОПЛ ... мисля да я сменям  Crossing Arms За направление за гинеколог чакам вече три месеца (понеже не ми е спешно, просто рутинен преглед искам). Да не говорим, че нещо почна да ми е належащ преглед с невролог ( странно главоболие и болка зад едното око, световъртеж и т.н.)- да видим дали ще успея да отида с направление...

# 49
  • София
  • Мнения: 3 271
Съвсем недоволна! За педиатъра иде реч.
Претупва, дори не мери детето коректно, а  е с електронни везни. Това дори не го отчитам като проблем, вече. Все е добре и здрав, нище, че твърдя че не е, от което поселдствията бяха естествено тежки. Уши НЕ преглежда, за хранене съвети не ни дава, че дори не се интересувала с какво го храня. Незаинтересованост. Д-р Вангелова, 20 поликлиника.

Джи пи то ми - не го посещавам и дано не ми се налага Praynig Praynig Praynig


МНОГО СЪМ ДОВОЛНА - ВИНАГИ обяснява и то по много, за хранене, за гледане на дете, винаги пита какво яде, по колко, НИКОГА не ни претупва.
А и не виждам нищо лошо в това да тегли детето на електронна везна Thinking

При нея сме записани и ние със съпруга ми - нямам забележки  - Д-р Вангелова - 20та поликлиника Peace

# 50
  • Мнения: 2 401
И ние всички сме при Вангелова.  Нямаме оплаквания, най-ми харесва това, че откакто сме при нея хлапето ми не е пило АБ, а прредишната го съсипа (както и мен) от антибиотици.

# 51
  • София
  • Мнения: 903
Страшно много съм доволна от педиатърката на детето ( в последствие тя стана и мой и на съпруга ми  личен лекар). Много добър диагностик е, има страхотно отношение към децата ( а и към възрастните), вдига си телефона по всяко време и обяснява спокойно дори да й се обадиш за най-голямата глупост.   Детето направо я обожава. Не мога да искам повече.   

newsm51 - това е за нея.

# 52
  • Мнения: 294
Да, доволна съм. Тя е и педиатърка на детето ми. Добре се разбираме. Най-много ме радва това, че разбира, че се лекуваме с хомеопатия и при нея ходим за диагностика, изследвания, направления (ако трябва), бележки, болнични и т.н. Винаги си вдига телефона, много е контактна и бързо решава въпросите и проблемите. Дава добри съвети, но единствено необича да ходи на домашни посещения...Това е единственното, което ме дразнеше докато синът ми беше малък...

# 53
  • София
  • Мнения: 2 381
Общо взето съм доволна. Джипито ми е д-р Кристиян Панцуреску от бившата Седма поликлиника, сега не знам кое ДКЦ се води - при Централна гара е.

# 54
  • Мнения: 2 673
Вчера смених Педиатърката, на бебо, заради нулевата хигиена в кабинета, мързеливата, стара сестра\в смисъл, работеща по старому - т.е на стол\. Отношението и относно захранването със сокче от 40 ден, мнението и ..."оооооо за какво ви е Пентаксим, да му направим по ЗК - ваксините, нищо че Полио-то е жива..\..Аман от такива дето не си мръдват гъза да прочетат нещо ново!!!, да възприемат медицината като развиващ се непрекъснато процес, а не като ученото в университета през 77...

# 55
  • Мнения: 2 751
ДА, много!
Д-р Калинка Йорданова, 18ти ДКЦ.  bouquet

# 56
  • Мнения: 678
Да много съм доволна...забелязва всичко по детето- не е отказала направление за нищо , внимателна и обръща голямо внимание на малката- преглежда я от всякъде.

Общи условия

Активация на акаунт