kakvo mislite za brakovete v po ranna vazrast

  • 3 693
  • 101
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
nie s moiat saprug tragnaxme kogato az biax na 16,a toi na17.ve4e sme zaedno ot 5 godini.ot dve sme jeneni.mnogo xora ni kazvat 4e rano sme se ojenili i ne sme si pojiviali dostata4no.i zatova zapo4vali izneverite.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 217
Ако почетеш малко стари теми ще видиш, че изневери има във семейства сключили брак на какви ли не възрасти. Изневярата не се определя от възрастта.
Имам приятели, които станаха гаджета на 14, ходиха до 22, ожениха се, роди им се бебе когато бяха на 28-29, сега са на по 33-34 и никой от тях не е изневерявал. Забравих да добавя, че и двамата са си първи - не са спали с никого преди това. Знам че е рядък случай, но всъщност не е важно кой е първия, а кой е последен и завинаги. Mr. Green
Това за наживяването е било винаги много странно изказване за мен. newsm78

# 2
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
моето мнение е колкото по-късно, толкова по-добре.
говоря за подпис, церемонии, ала-бала. иначе да заживееш с любимия си е хубаво, но подписи и деца  - има време.

# 3
  • Мнения: 701
Всеки се жени когато му дойде времето!Ранният брак никак не е показател за наличието и брийката на изневерите!
Зарежи тия закостенели и измислени изказвания и се наслаждавайте един на друг! Peace

# 4
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
това за изневерите в ранен брак са глупости.
зависи единствено и само от самите вас.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Зависи от хората, като личности, не от това на каква възраст са сключили брак.
Аз се омъжих на 20г., а мъжа ми беше на 22г. и имаме щастлив брак  Heart Eyes.

# 6
  • Мнения: 6 618
По принцип съм за по късните бракове ,но не мисля че изневерите имат общо с това на колко години сте се оженили.

# 7
  • Мнения: 6 167
Ами който мисли, че няма връзка между ранните бракове и изневерите си е сложил розовите очила. Сигурно има някакви хора, които са като ключ и ключалка ( има, има има!), но според мен жизнения опит има много голямо значение за много избори, един от които е брака.
Бракът в ранна възрат осакатява една част от живота, която човек трябва да прекара откривайки се. Ако разбира се е достигнал до идеята за себепознание.
НЕ говоря за 'живот', като забавления. " Да си походя" и тн тъпизми.

Говоря за тези години, в които си над книгите, мислиш за бъдещето си, представяш си се на различни места и по различно време, даваш си шансове да бъдеш едно и друго , тук и там  и така трупаш опит. Узряваш и за идеи " какъв човек искам да има до мен" , това не става с попълване на лексикони.
Та, така. това мисля за браковете в ранна възраст.

# 8
  • Мнения: 3 360
Рано или късно сключен няма гаранция ,че бракът ще е успешен!А за изневерите-нито време,нито възраст ще повлияят-който го прави на 20,ще го прави и на 30години

# 9
  • Мнения: 3 576
Аз пък мисля, че точно "живота", "ходенето" и другите "тъпизми" са нещата, които се изпускат при един ранен брак.
Това си е нещо, което трябва да се изживее, човек да понатрупа опит и в един момент да осъзнае, че му стигат толкова забавления и му е време за семейство.

И сега си представям какви ще са реакциите, но ще си го кажа: това да се ожениш за мъжа, който ти е пръв и единствен в живота .................. хм, ами не го разбирам, ама честно.

Както и да е, изневерите си зависят от човека - ето хората са си го казали - някои двойки не си изневеряват, само дето аз не познавам такива.
Естествено, че моето семейство прави изключение, тук нали всички сме идеални  Joy

# 10
  • Мнения: 5 362
В по-ранна или по-късна възраст-няма значение според мен-бракът си е брак.
А за изневерите-който ще изневерява ще го прави,без значение дали е женен или не.
Това да се наживееш и тогава да се жениш са пълни глупости за мен.То като ти иде отвътре да го правиш, и след 20 год. брак, пак може да изневериш.Гаранция за никой няма.

# 11
  • София
  • Мнения: 630
Моето мнение е, че тогава хората са много незрели и попадат в ситуации, за коит оизобщо не са готови(и това не е пряка връзка с изневяра).

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
Омъжих се на 20.Минаха 3 години.Брака ми е спокоен,щастлив.
макар че моите приятели не ми даваха повече от година Mr. Green

Но с изневерите не виждам общо.Или не  дотолкоз Wink Sunglasses

# 13
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Всеки знае най-добре за себе си кога е готов.Аз се омъжих на 26г и бях готова и го исках,преди това знаех,че не му е времето.Но има и  много които са скючили брак ма 20 и също се чувстват добре.Така,че то няма формула дали е рано или късно,важен е човека до теб.

# 14
  • Мнения: 592
Аз също съм на мнение, че дали е ранен или късен брака - няма значение. Историята дава доста примери и за двете. Важно е да си намерил точния човек. А изневерите не са задължителни Wink ако брака е преключил има развод по цевилизован начин. Аз и във връзките и в брака, като реша да заменя партньора не му изневерявам а прекратявам отношенията Naughty - това е въпрос на самоуважение

Общи условия

Активация на акаунт