Колко е живота на страстта без любов?

  • 4 884
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 620

Ам ти кво ши праиш довечера? Дай та чукна една среща, че докато кифлите се офлянкват, аз пак напълних торбичките  hahaha hahaha smile3521

Ебачев,гледай сега ....аз не съм добра комбинация,щото докато дойде време да мА чукнеш,още дълго ще пълниш торбетата,а през
това време ще ти се празнят джобчетата Laughing Sunglasses

# 61
  • Мнения: 620

Сурова е тя още, Валка, не става за закуска. Мазничко й липсва Wink

Е по-добре "сухичка",отколкото лоена топка,нали Laughing Wink

# 62
Не съм Е..........а, аз се себеразкривам, а пък ти......

# 63
  • Мнения: 220
Ам ти кво ши праиш довечера? Дай та чукна една среща, че докато кифлите се офлянкват, аз пак напълних торбичките  hahaha hahaha smile3521


Ебачевич...я си тресни една ч****я.
Хем ще освободиш напрежението,хем ще ти е мирна главата.

# 64
  • Мнения: 620
Не съм Е..........а, аз се себеразкривам, а пък ти......

......КАКВО Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 2 716
Разсърдихме закуските. Те търсят съвети, а ние им се присмиваме. Какви другарчета сме само. Лоши форумци! Ааааа!
Те страдат. Влюбени са. Щастливи когато има секс и нещастни - когато няма. Това си е човещинка.
А този, който не искал Дамата като жена.... Еми!  Joy

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 14 071
Разсърдихме закуските. Те търсят съвети, а ние им се присмиваме. Какви другарчета сме само. Лоши форумци! Ааааа!
Те страдат. Влюбени са. Щастливи когато има секс и нещастни - когато няма. Това си е човещинка.
А този, който не искал Дамата като жена.... Еми!  Joy

Ами всеки си има проблеми и наистина не виждам нищо забавно в тях. А и не виждам да са се разсърдили, така че няма смисъл от сарказма ти.

# 67
  • Мнения: 998
Злата Вещица всъщност била добра Wink  bouquet

# 68
  • Мнения: 1 047
Злата Вещица всъщност била добра Wink  bouquet
Никой не е такъв,за какъвто се представя и нищо не е такова,каквото изглежда. bowuu

# 69
  • Мнения: 10 758
Злата Вещица всъщност била добра Wink  bouquet
Никой не е такъв,за какъвто се представя и нищо не е такова,каквото изглежда. bowuu
Ако ми позволиш, тук не съм съгласна с теб Naughty
Аз съм си такава, каквато се представям Crossing Arms

# 70
  • Мнения: 3 268
Злата Вещица всъщност била добра Wink  bouquet
Никой не е такъв,за какъвто се представя и нищо не е такова,каквото изглежда. bowuu
От всичко,което изчетох по темата тези думи на Борко напълно съвпадат с моето мнение Peace

# 71
  • Мнения: 112
Обаче тия истории верно объркаха хората във форума, кой, защо, какво, ама има ли смисъл....Банички, тутманици и кисело мляко - абе няма ли психолози дето консултират и казват на хората какво всъщност им се иска и как да го постигнат? Какво очакват от неангажирани хора да им кажат? Лесно е да се дават съвети като не си в батака.... Вальо, правиш весело, ама сигур на жените хич не им е до смях.

# 72
Напротив! Жените се забавляват чудесно, за разлика от тези дето се правят на ни лук яли, ни лук мирисали  Wink
Батак ли ... не е батак ... всичко е много просто, чисто и ясно!
Сега е времето, когато си създаваме спомените, които ще ни топлят, когато минем на кисело мляко. Аз със сигурност ще имам много такива!

# 73
  • Мнения: 1 517
Злата Вещица всъщност била добра Wink  bouquet
Никой не е такъв,за какъвто се представя и нищо не е такова,каквото изглежда. bowuu

Браво, бе Боре!!! И аз тъй викам, ама никой не ми вярва!  bowuu

# 74
  • Мнения: 1 451

Браво, бе Боре!!! И аз тъй викам, ама никой не ми вярва!  bowuu
По-важното в случая е, че никой тука не изневерява  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт