За "100 %товата свирка" и Чувствата

  • 42 782
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 500
Не го правя за негово удоволствие, а за мое.Не подарявам "свирка" на него, а на себе си.Ама 100%-товата не ми е по вкуса.

То май излиза че на никоя жена не и е по вкуса(странен и тръпчив бил),
та единствения вариант да се вредиш на 100%  остава да има яки чувства.
Щастливци са мъжете който плуват с русалки  Sunglasses
Казах, че това е удоволствие, което доставям и на себе си.Тоест харесва ми.Но не обичам да се започне със свирка и да се завърши с нея, винаги искам продължение.ОК? Какво точно не разбра? Или като се заговори за свирки и секс горната глава изключва?

# 91
  • София
  • Мнения: 7 097
Ти майтап си правиш, но е самата истина. Вкуса до голяма степен си е според човека, но сладките храни и плодовете наистина правят спермата по-сладка.  Simple Smile

Ъхъ...Яжте круши, да видите какво става... Twisted Evil

# 92
  • Мнения: 3 447
Ти майтап си правиш, но е самата истина. Вкуса до голяма степен си е според човека, но сладките храни и плодовете наистина правят спермата по-сладка.  Simple Smile
Така е... за разлика от цигарите, алкохола и месото  Simple Smile

# 93
  • Мнения: 645
Ананаса наистина прави чудеса. А аз най - обичам да му изпия мозъка през оная работа и на него кеф и на мен Mr. Green

# 94
  • Мнения: 239
Не го правя за негово удоволствие, а за мое.Не подарявам "свирка" на него, а на себе си.Ама 100%-товата не ми е по вкуса.

То май излиза че на никоя жена не и е по вкуса(странен и тръпчив бил),
та единствения вариант да се вредиш на 100%  остава да има яки чувства.
Щастливци са мъжете който плуват с русалки  Sunglasses
Хъм, да, такъв е вкуса, но пък на мен ми харесва.Всичко зависи от това, какво е ял или пил преди това.Най-вкусно е, когато е ял ананас Mr. Green

Аз откакто се помня само ананас ям. По цял ден ананас и после се чудя дали са с мен заради Бенца или заради диетата. Животът никак не е лесен.

Ананаса наистина прави чудеса. А аз най - обичам да му изпия мозъка през оная работа и на него кеф и на мен Mr. Green



Мисля, че всяко пиче за длъжно да мисли като теб

# 95
  • Мнения: 10 758
Точно така е Жоре.Аз теб имах предвид като го казах Laughing


Аз откакто се помня само ананас ям. По цял ден ананас и после се чудя дали са с мен заради Бенца или заради диетата. Животът никак не е лесен.

# 96
  • Мнения: 620

Мисля, че всяко пиче за длъжно да мисли като теб

А бе Жоре,аре стига с тая гнусна дума бе CloseАдски неуважително звучи SickЗа тебе думата ЖЕНА не
съществува ли? Rolling Eyes Rolling Eyes Wink

# 97
  • Мнения: 1 517
Пиче ми звучи като свинче  Joy

# 98
  • Мнения: 220
Просташко звучене има тая дума,някак си пренебрежително към личността за която се отнася.
Мисля че има моменти в които прави кеф на една жена да чуе че е пиче/пичка но тогава трябва да се въздейства и с поглед и с жест.
Написано където и да било е ковти реклама ...най малкото Sunglasses

# 99
  • Мнения: 1 761
За малко да се заблудя,че съм в готварския форум-ананаси,шоколади,свинско със зеле  chef
Питам се,не може ли по същество-вече разбрахме какви са тънкостите на сюитата за флейта....Аз излизам от темата,да действам по същество Blush

# 100
  • Мнения: 220
За малко да се заблудя,че съм в готварския форум-ананаси,шоколади,свинско със зеле  chef
Питам се,не може ли по същество-вече разбрахме какви са тънкостите на сюитата за флейта....Аз излизам от темата,да действам по същество Blush

Действай...свинското ти си го готвила,ти ще го ''ручаш'' (преглъщаш) Wink

# 101
  • Мнения: 1 451
За малко да се заблудя,че съм в готварския форум-ананаси,шоколади,свинско със зеле  chef
Питам се,не може ли по същество-вече разбрахме какви са тънкостите на сюитата за флейта....Аз излизам от темата,да действам по същество Blush

Действай...свинското ти си го готвила,ти ще го ''ручаш'' (преглъщаш) Wink

Не, че тя ни каза нещо съществено по темата  Whistling

# 102
  • Мнения: 245
общо взето видях че е повече кулинария , ама аз да си кажа че в тая работа чувства няма ли ,значи не си се раздал на цяло.
Когато го направиш с чувство удоволствието и от двете страни е върховно.Определено спада към тъп изкуство,не е майтап работа.
а иначе тва за магистралата не са никви свирки там , тва е просто работа.Колкото и брутално да ми звучи думата"свирка",толкова и чувствена ми се струва че трябва да е тя

# 103
Не си падам по свирките,или по-скоро не си падаХ,докато не срещнах подходящия мъж.
Щом става дума за него-и желание,и всеотдайност и кеф-всичко ми е налице.
Та като се замисля,май се е случило чудо с мен Rolling Eyes Laughing,защото като си представя свирка
без желание и чувство-пак се отвръщавам Sick

Общи условия

Активация на акаунт