Лятото все още е далече, но бебче спи в коремчето на Миа вече!

  • 4 997
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 443
ЧЕСТИТО МИА!!!!

Каква страхотна новина  Hug Лека и прекрасна бременност ти пожелавам!!! И дано да са две фъстъчета  Mr. Green

И да не ни изоставиш сега  Cry Ще си ни навестяваш, както казват момичетата, да пускаш бременни вирусчета  Mr. Green Целувки и дано повлечеш крак  Hug  bouquet

# 31
  • Мнения: 2 120
Тъй, тъй нетърпеливки я навили да пусне темичката. Ами как да не я навия като щурее и се вайка и мисли глупости,  Mr. Greenа само какъв тест, нали момичета. Grinning

Миичка, както знаеш много се радвам за теб и стискам силно палци всичко да мине благополучно. Сигурна съм, че доброто отношение към момичетата във форума ще ти се връща  и май започна. Wink

Честитоооо миличка. Hug

# 32
  • Мнения: 2 825
ееееее, най-после Simple Smile
ЧЕСТИТО   bouquet Лека, безпроблемна и много щастлива бременност ти желая  Hug

# 33
  • Мнения: 560
Дарче, благодаря Heart Eyes Laughing. Както вече казах едвам ме навихте Mr. Green -ти, Рени и Голди Laughing!
Благодарна съм за помощта на всички, обичам ви и ви пожелавам същата радост!  bouquet
Клара, благодаря Hug  bouquet!

# 34
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Развесели ме и сама си се смея пред компютъра. Чудесна новина! Лека и спокойна бременност ти желая!

# 35
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Хей, честито!!!   bouquet

Леко бременеене и само усмивки оттук нататък!!!  Heart Eyes


П.С. Къде се поръчваха розовите или сини гащи???  newsm78  Laughing

# 36
  • Мнения: 384
МИА,МНОГО СЕ РАДВАМ!!!ЧЕСТИТО!!!ЛЕКА БРЕМЕННОСТ И ЗДРАВО СЛАДКО БЕБЧЕ!  ylinfantС нетърпение очаквам Голди с добри новини!

# 37
  • София
  • Мнения: 35 946
   Честито! 

      

Лека и безпроблемна бременност
и най-красивото бебче накрая.
Много се радвам за теб  Grinning

# 38
  • Мнения: 560
Благодаря отново на всички! Heart Eyes Hug
Денис, страхотно е бебчето! Laughing

# 39
  • Мнения: 103
Миа честито  bouquetох много ми е вълнуващо незнам какво да кажа Hugмного се радвам за теб имах усещането че ще видим двете черти и на друг тест Mr. Greenсега имам усещането ще резултата ще е  stork-boy .Много лека бременност и ей само да не ни оставиш

# 40
  • Мнения: 103
 Embarassed оп стана грешка щъркелита са два stork-boy stork-girl ето така е по-добре

# 41
  • Мнения: 90
Честито скъпа МИА !!!!
Да си мнооооого щастлива и спокойна!!! И все така  неповторима

# 42
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Браво бееееее! Хайде честито и лека бременност!   bouquet

# 43
  • Мнения: 883
От вчера имам проблеми с компютъра и тъкмо дойде момчето да го види. А аз като видях темата ... щеше да ми се пръсне сърцето. Така се разкрещях от радост, че момчето се сепна.

Това е най-хубавата новина от месеци насам!
Поздравявам те за щастливото събитие! Желая ти най-вълнуващите месеци пред живота ти! Нека бъдеш истинска принцеса, каквато всъщност си, и винаги около теб да бъде пролет! Всичко да сияе като тебе! Много съм щастлива, че те познавам! (Макар и задочно)
Ти ще бъдеш прекрасна майка! Ти го заслужаваш! Много искам да те видя някога. Плача си от умиление... Мила Мия, отдавна не съм била така щастлива! Малко лично се получи, извинявай, че го пускам тук. Но момчето чака да види компютъра, а аз не можех да чакам още преди да те прегърна.  Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 560
tutinka , благодаря bowuu Laughing! На всеослушание заявявам, че ако са две, ще ти ги връчвам едно по едно през ден - да ги гледаш Mr. Green Laughing
deni28 , Жабче, и на вас от сърце благодаря!
Дидиди, миличка моя, в момента чета и цивря яко Cry Mr. Green. Целите ми очи са черни и бая под тях Mr. Green, ама се хиля Laughing и плача едновременно Laughing Cry Laughing и така... Много ме развълнува! Heart Eyes Знам, че за Коледа ще получиш и ти своя подарък!  bouquet
Момичета, благодаря ви на всички от все сърце, много, много, много Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт