Лятото все още е далече, но бебче спи в коремчето на Миа вече!

  • 4 995
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 560
Ами..... бременна съм Grinning
Ето и доказателството от днес сутринта. Теста е Шуър чек:

Все още ме е страх, защото мисля, че имам само два дни закъснение, но от ден на ден чертичката ми е все по - ясна Laughing. Правя си тестове от 11-и ден и всичките бяха положителни, но ме беше страх и още ме е страх, и не мога да повярвам Rolling Eyes
Ако питате за симптоми - нямам абсолютно никакви, освен че преди два дни корема ме боля като за М и ставам от няколко дни в 5,00 и не мога да заспя после. Даже и гърдите по - слабо ме болят Rolling Eyes...
Искам да благодаря специално на Дара, Рени /Блек Р/, Голди, Поларфокс, Пенелопа, Денис д, Дидиди, Ая и всички, които ме подкрепяха всякак - и в разчитането на графиките ми, и морално! Благодаря ви от сърце, момичета! Рошко, не можа да ме надушиш, а Mr. Green Wink. Нищо, влизам доброволно в списъка. Прегръщам ви силно и ще си вися тук пък Mr. Green Laughing! Ще досаждам до последно! Sunglasses
Стискам ви палци на всички, стискайте ми и вие на мен, защото мнооооого ме е страх Rolling Eyes! Края на другата седмица съм на лекар /нали не е рано Thinking newsm78/ и ще ви опиша всичко с най - големи подробности Mr. Green Laughing!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Еееееееее, най-после! Честито, Ани, миличка, най-накрая официално! Лека и щастлива бременност ти пожелавам! Най-сладкото лъвче да си гушнеш август месец и много да ви радва с таткото! Целувки от мен!  bouquet  bouquet  bouquet
Не ни забравяй и ни запази по едно местенце в Отчетни Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 7 640
аууу, страхотна новина Hug
Лека и щастлива бременност!
Значи- термин 27 юли Heart Eyes
За лекар- изчакай докъм 6 г.с.- и това е раничко, ама сърце юнашко не трае, май Grinning

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Божееееее как се зарадвах направо подскочих от стола  newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68 Урааааааааааааа, браво на мийчетооооо.

ЧЕСТИТО МИЛА. Много да си щастлива и най-леката и безпроблемна.  smile3525 newsm51

Хайде сега и Голди да каже и СУПЕР

# 4
  • Мнения: 498
ЕЕЕЕЕ едвам дочаках  Hug Много  те прегръщам и целувам , ще бъда с теб и се надявам да съм една от първите видели и гушнали мъничето.
ЧЕСТИТО  !!!!! МАМЧЕ   Mr. Green
Спокойно и горе глават а- всичко ще е ОК !!!!!!!! newsm10

# 5
  • Мнения: 686
Миа, много се радвам за теб!  Hug

ЧЕСТИТО!

Имах едно подозрение за теб този месец! Не се притеснявай за нищо, всичко ще е наред! И догодина ще гушкаш най-сладкото бебче!

# 6
  • Мнения: 11 607
Не, не.... не е истина просто...... В последно време из форума се шири вируса на забременяването......

Много се радвам за всички ви с две чертички!!!!!! Прегръщам ви от все сърце и ви желая едно хубаво бебче, а защо не и две.... след 8-9 месеца!!!!!

Чакам още теми със заглавие - Ще си имам бебе!!!!!!

# 7
  • Мнения: 497
ЧЕСТИТО МИА !!!  newsm44 newsm44 newsm44


Пожелавам ти лека бременост и накрая едно здраво бебче! newsm10

# 8
  • Мнения: 1 495
Честито Мия и от мен !!! Това е страхотна новина !
Лека и спокойна бременност и ти пожелавам най-сладкото фъстъче !!! Simple Smile))

# 9
  • Мнения: 674
Олееее,че годско браво Мия лека и безпроблемна  Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Желая ти най-хубавото бебче и много да ви слушка Joy Joy Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 118
Мийче  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 560
Благодаря ви от сърце, момичета Hug
Аз не исках толкова скоро да пускам тема, все още ме страх и е много рано, но разни нетърпеливки ме навиха Crazy - да не споменавам имена Mr. Green. Наистина, стискайте ми палци всичко да е наред! Praynig

# 12
  • Мнения: 1 419
С нетърпение я чаках тая тема  newsm51 (имало е защо да те следя изкъсо тия дни  Crazy)

Честито, сладка Миа  Hug Много се радвам, че това е твоя/вашия месец - пожелавам ти безпроблемна бременност до края, която да завърши с гушкането на здраво бебче   bouquet

Аз мисля, че края на другата седмица е ОК да отидеш на лекар, но с вагинален ехограф  Wink

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Честито, мила! Много спокойствие ти желая и ти стискам палци всичко да е наред!

Ако в края на другата седмица отидеш на лекар ще видите мехурчето в матката, но още ще е рано за повече.

Успех  Hug

# 14
  • Мнения: 7 640
мия, да не се наложи да редактираш заглавието- ако не е едно бебенцето  Heart Eyes, щото искам фъстъче, може и две Wink

# 15
  • Мнения: 3 372
Мия, ЧЕСТИТО МИЛА newsm51
Не мога да ти кажа колко много се зарадвах за теб Hug Стана ми много мило, че вече имаш две чернички Hug Пожелавам ти всичко най-хубаво, бъди много щастлива newsm51
  love001

# 16
  • Мнения: 160
ЧЕСТИТО МИА Hug Hug Hug  bouquet  bouquet
Наистина много се радвам за теб!!! Hug Браво миличка!! Да имаш мноого лека бременност и след 9месеца ти повелавам да си имаш най-сладкото, всъщност ми се иска да са наи-сладките Simple Smile) бебчета  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetОще веднъж ЧЕСТИТО  bouquet

# 17
  • Мнения: 560
Благодаря още веднъж на всички Heart Eyes Hug
Поларфоксче, и аз това се чудя newsm78. Толкова положителен тест толкова рано, направо се Shocked Ами няма да ги върна и да са две, да ти кажа Mr. Green Laughing. Ама и едно ми стига на първо време Rolling Eyes... А за термина - в зачатие ми го изчислява 3-ти август, ама ти щом казваш 27-и юли, вярвам ти на теб Hug. Ама чакай да питам нещо сега /май го знам отговора, ама се правя на луда Rolling Eyes/ - коя г.с. съм? Четвърта и понеделник влизам в пета, така ли е? Rolling Eyes Или вече съм в пета? Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 780
ЧЕСТИТО МИЛИЧКА bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
желая ти най-щастливите 9 месеца  и само усмивки Hug

# 19
  • Мнения: 1 183
ЧЕСТИТО МИЯ
Много, ама наистина много ти се радвам!
Хайде, пожелавам ти най-леката бременност и много здраво и послушно бебче /а може и две  Wink

 И да не ни забравиш сега, ей!
Идвай да пръскаш вирусчета и да ни информираш как си  Hug

# 20
  • Мнения: 7 640
първи ден на ПРМ кой е

# 21
  • Мнения: 370
Мииче е това вече е най-хубавата новина и то от сутринта.ЧЕСТИТОООО!!!Знаех си аз че съвсем скоро ще се похвалиш ама си те чаках.Желая ти цялото щастие на земята да е при теб(до края на седмицата да го поделиш и с Голди).Страшно много се радвам за теб.Надявам се че сега няма да ни изоставиш и да ни забравиш,защото ти много ни помагаш.Честитоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ах ти мушморок такъв Mr. Green
Честито.....лека и безаварийна бременност ти желая и краен резултата едно/може и две/ пухкаво/и/ бебчо/вци/ Mr. Green  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Няма да я пускамееееее Naughty Освен това, сега трябва да направи за нас разработка на тема "Чорапите, черното, червеното и сие", че да я последваме възможно най-скоро в Отчетни  Peace Crazy Боже, денят ми светна, а сутринта ми беше  Confused Cry
Ани, още веднъж ти благодаря, че не изчака до утре, а пусна темичката днес  Hug Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 287
Браво Мия!!!
Безкрайно много се радвам за теб! newsm51 Пожелавам ти от сърце най-леката и безметежна бременност! preggoДа минат бързо деветте месеца ,а после да гушнете малкото съкровище МИЯylinfant
 baloni Толкова се развълнувах-разплаках се! Laughing

# 25
  • Мнения: 11
Мийче, честито мила!!! newsm51
Много се зарадвах като прочетох. Силно ти стискам палци всичко да е наред!
И да ни вземеш с теб в отчетни, нали Wink

# 26
  • Мнения: 560
Поларфоксче, ПРМ незнам какво е newsm78, но ми дойде последно на 20-и октомври newsm78, ако за това питаш Thinking Hug. И благодаря предварително Heart Eyes!
koteto7975 , няма толкова лесно да се отървете от мен Mr. Green. Въобще, честно да ви кажа, мисля тука да си седя, щото в отчетни било тъпо /не искам никой да обидя, и там ще намина, живот и здраве Wink/:mrgreen: Whistling
Хера , такава съм си аз Mr. Green - потайна Laughing. Благодаря за хубавите пожелания Heart Eyes Hug. И да попитам - нещо привилегии нЕма ли Mr. Green - по - малко шъткания с метлата, това - онова Mr. Green Wink... Цунки на Слави Heart Eyes Hug!
Goldie , ето, главната виновница, дето бързаше Mr. Green. Ама как ще ти се сърдя, то ме ръчкаше отвътре, ама истината е, че едвам ме нави Mr. Green Laughing. Heart Eyes Hug
Крокодил, благодаря ти!
Дарчето ми се губи и ми липсва, сигурно защото от 4 дни я тормозя на лични Mr. Green Laughing.
Ренка, на теб пак да ти благодаря за подкрепата и добротата! Heart Eyes Hug
Крокодил, благодаря Hug!
gabi_beb , тържествено обещавам Simple Smile!

# 27
  • Мнения: 7 640
ПРМ- последна редовна менструация Wink, разбрахме се.
 От 20 октомври излиза вероятен термин 27 юли.
Сега по тези изчисления си 5 г.с., но това е, ако МЦ е 28 дни. Ти знаеш кога си забременяла- пол.овутест, следователно си още в 4 г.с.
Другата седмица ти е мнооого рано за гинеколог, просто ще се наложе да ходиш пак след още 10тина дни.

# 28
  • Мнения: 560
Благодаря, Поларфоксче Heart Eyes Hug!
Ми аз се  обадих по телефона и те ми казаха края на другата седмица, ама щото сигурно си мислят, че цикъла ми е 28 дни. Ще отида за всеки случай - някакви допълнителни неща да ми дадат - аз съм зле с калция. миналия път като бях бременна /неуспешно/ си спомням, че ми предписаха магнерич /май така се казваше newsm78/, ФК, геритамин и но-шпа newsm78. Та затова да отида - не да ме гледат, пък като минат още 10 дни - пак да отида, а? Rolling Eyes

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 150
леле МИЯ подозирах те отдавна отдвана Simple Smile напарво подскочих като ти видях темата Simple Smile
ЧЕСТИТО МИЛА НИ МИЯ!
да сте много здрави и спокойни с бебо и след 9 месеца най-прекрасното бебче /може и две Wink/ ти пожелавам.  bouquet   bouquet   bouquet

# 30
  • Варна
  • Мнения: 443
ЧЕСТИТО МИА!!!!

Каква страхотна новина  Hug Лека и прекрасна бременност ти пожелавам!!! И дано да са две фъстъчета  Mr. Green

И да не ни изоставиш сега  Cry Ще си ни навестяваш, както казват момичетата, да пускаш бременни вирусчета  Mr. Green Целувки и дано повлечеш крак  Hug  bouquet

# 31
  • Мнения: 2 120
Тъй, тъй нетърпеливки я навили да пусне темичката. Ами как да не я навия като щурее и се вайка и мисли глупости,  Mr. Greenа само какъв тест, нали момичета. Grinning

Миичка, както знаеш много се радвам за теб и стискам силно палци всичко да мине благополучно. Сигурна съм, че доброто отношение към момичетата във форума ще ти се връща  и май започна. Wink

Честитоооо миличка. Hug

# 32
  • Мнения: 2 825
ееееее, най-после Simple Smile
ЧЕСТИТО   bouquet Лека, безпроблемна и много щастлива бременност ти желая  Hug

# 33
  • Мнения: 560
Дарче, благодаря Heart Eyes Laughing. Както вече казах едвам ме навихте Mr. Green -ти, Рени и Голди Laughing!
Благодарна съм за помощта на всички, обичам ви и ви пожелавам същата радост!  bouquet
Клара, благодаря Hug  bouquet!

# 34
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Развесели ме и сама си се смея пред компютъра. Чудесна новина! Лека и спокойна бременност ти желая!

# 35
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Хей, честито!!!   bouquet

Леко бременеене и само усмивки оттук нататък!!!  Heart Eyes


П.С. Къде се поръчваха розовите или сини гащи???  newsm78  Laughing

# 36
  • Мнения: 384
МИА,МНОГО СЕ РАДВАМ!!!ЧЕСТИТО!!!ЛЕКА БРЕМЕННОСТ И ЗДРАВО СЛАДКО БЕБЧЕ!  ylinfantС нетърпение очаквам Голди с добри новини!

# 37
  • София
  • Мнения: 35 942
   Честито! 

      

Лека и безпроблемна бременност
и най-красивото бебче накрая.
Много се радвам за теб  Grinning

# 38
  • Мнения: 560
Благодаря отново на всички! Heart Eyes Hug
Денис, страхотно е бебчето! Laughing

# 39
  • Мнения: 103
Миа честито  bouquetох много ми е вълнуващо незнам какво да кажа Hugмного се радвам за теб имах усещането че ще видим двете черти и на друг тест Mr. Greenсега имам усещането ще резултата ще е  stork-boy .Много лека бременност и ей само да не ни оставиш

# 40
  • Мнения: 103
 Embarassed оп стана грешка щъркелита са два stork-boy stork-girl ето така е по-добре

# 41
  • Мнения: 90
Честито скъпа МИА !!!!
Да си мнооооого щастлива и спокойна!!! И все така  неповторима

# 42
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Браво бееееее! Хайде честито и лека бременност!   bouquet

# 43
  • Мнения: 883
От вчера имам проблеми с компютъра и тъкмо дойде момчето да го види. А аз като видях темата ... щеше да ми се пръсне сърцето. Така се разкрещях от радост, че момчето се сепна.

Това е най-хубавата новина от месеци насам!
Поздравявам те за щастливото събитие! Желая ти най-вълнуващите месеци пред живота ти! Нека бъдеш истинска принцеса, каквато всъщност си, и винаги около теб да бъде пролет! Всичко да сияе като тебе! Много съм щастлива, че те познавам! (Макар и задочно)
Ти ще бъдеш прекрасна майка! Ти го заслужаваш! Много искам да те видя някога. Плача си от умиление... Мила Мия, отдавна не съм била така щастлива! Малко лично се получи, извинявай, че го пускам тук. Но момчето чака да види компютъра, а аз не можех да чакам още преди да те прегърна.  Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 560
tutinka , благодаря bowuu Laughing! На всеослушание заявявам, че ако са две, ще ти ги връчвам едно по едно през ден - да ги гледаш Mr. Green Laughing
deni28 , Жабче, и на вас от сърце благодаря!
Дидиди, миличка моя, в момента чета и цивря яко Cry Mr. Green. Целите ми очи са черни и бая под тях Mr. Green, ама се хиля Laughing и плача едновременно Laughing Cry Laughing и така... Много ме развълнува! Heart Eyes Знам, че за Коледа ще получиш и ти своя подарък!  bouquet
Момичета, благодаря ви на всички от все сърце, много, много, много Heart Eyes

# 45
  • Мнения: 466
Честито, Миа!!! Лека и приятна бременност и най-сладкото, здраво и пухкаво бебче  newsm32 след 9 месеца!!! smile3501  smile3501  smile3501
 
Да добавя, че въпреки че не пиша, ежедневно ви чета темичките в подфорума и искрено се радвам и вълнувам с вас на всяка блага вест и мечтая и аз да се похваля някой ден! Миа/Ани, наистина успяваш да докоснеш всеки и да вдъхнеш добро настроение!

Последна редакция: чт, 23 ное 2006, 17:37 от Мадам

# 46
  • Мнения: 103
 Partyехааааа тази идея много ми допадна  Hugсамо гледай да се отметнеш после Mr. Green

# 47
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честито ти фъстъче, мила Миа!Пожелавам ти да те слуша много/е, поне първите 9 месеца/!

Много се радвам за теб!Нека прекрасното ти настроение те съпътства през цялата бременност!
И да знаеш, че не те пускам - тук ще стоиш, че си ни на късмет! Искам много скоро да ме изловиш за "оня" списък hahaha!

# 48
  • Мнения: 560
Да кажа на Ренката /Блек Р/, защото по - рано не успях - ти наистина ще си от първите, които ще го гушнат фъстъчето, живот и здраве Heart Eyes Hug!
tutinka , ама без заплата, нали знаеш Mr. Green Laughing
mari_eta , душичке, благодаря Grinning! А колкото до прекрасното ми настроение Mr. Green - направо не приличам на себе си - ту цивря, ту се хиля, това ако му викаш хубаво Mr. Green...
А иначе - не мърдам оттук и ще те вкарам в списъка, споко Mr. Green - името му е "Мариетин списък", ако не помниш Crazy и 1000 бройки е нормата Mr. Green. Това го измисли една Мариетка, незнам дали я познаваш Crazy?! Ма много бързо забравяш ти ooooh!! Плюс това аз отсега съм те заплюла за две бройки, че то който поставя нормата първи се отчита и най - добре, нали знаеш Mr. Green Laughing Hug!

# 49
  • Мнения: 498
Да кажа на Ренката /Блек Р/, защото по - рано не успях - ти наистина ще си от първите, които ще го гушнат фъстъчето, живот и здраве Heart Eyes Hug!

E сега ще се възгордея  newsm57

# 50
  • Мнения: 264
ЧЕСТИТО МИЛА МИА Hug Hug Hug.
Пожелавам ти много лека и безпроблемнна бременост Hug.Само хубави и положителни моменти да имаш  bouquet и след 9месеца да се радваш на най-хубавото фъстъче Hug.Още веднъж честито мила бъди много,много щастлива  love001

# 51
  • Мнения: 105
Честито Мия. Наистина много се радвам за теб. Не съм писала много отдавна, но редовно чета седмичната тема и твойте постинги винаги са ме радвали и са ми вдъхвали оптимизъм. Честито мила още веднъж  Hug Желая ти безгранично щастие, желая ти да бъдеш толкова щастлива, че понякога с протегнати ръце към небосвода син да молиш за капчица нещастие.  Hug   bouquet 

# 52
  • UK
  • Мнения: 1 351
  ShockedГледам и не вярвам на очите си  Shocked
 Това е най- страхотната новина която получих днес и се зарадвах много

 Аниииии, мила много се радвам и ти пожелавам най- спокойната и прекрасна бременност и на края едно страхотно бебешорче а защо не и двойка бебешори  Peace

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
И един ден да имам много работа и изпуснах новината.
МИА Честито  bouquetЛека и безпроблемна бременност Hug

# 54
  • Мнения: 560
BLACK_R , без твоето приятелство вече не знам какво ще правя Hug Heart Eyes!
zaio , чакаме те и теб! Peace
 margaritka1 , благодаря и ела в седмичната тема - ще ти се радваме, обещавам! Hug
Megita , благодаря Hug!
_MEGI_ , миличка, дано и ти скоро ни зарадваш!  bouquet
 
 
 

# 55
  • Варна
  • Мнения: 391
Mia, страхотна новина! Честито, стискам палци всичко да ОК. Не се трвожи, усмихвай се повече, пази се и само хубави емоции от тук нататък! Прегръщам те  Hug

# 56
  • Мнения: 2 309
Мия,честито и от мен,миличка....Много се радвам за теб Hugпожелавам ти да имаш една много приятна и изпълнена с ценни мигове бременност!!!
Имам оферта ... теста продава ли се??? Crazy Flutter Party

# 57
  • София
  • Мнения: 3 271
МИА - ЧЕСТИТО!!!!
ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ!!!


Според мен термина ти е 27 юли - но както се казва - когато му дойде времето и когато бебчо сам си реши Hug .

# 58
  • Мнения: 257
 newsm51Миа,миличка,Честито!Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!Искренно се радвам за теб,разплаках се от радост като видях темичката ти.Нека следващите девет месеца бъдат много щастливи и пълноценни за теб,защото ти заслужаваш да бъдеш щастлива!А резултата да е най-здравото и сладко фъстъче ,а защо не и две?Прегръщам те силно и се надявам да продължиш да пишеш при нас,защото специално аз като видя твои постове се успокоявам и ми става много приятно!

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Браво, Миа!
Боже колко хубава новина! Щастието на другите чак е заразително...!!! От сърце ти пожелавам никакви разочарования от тук нататък, само хубави емоции! Дано бременността ти е лека и безпроблемна и после едно здраво, хубаво бебче да ти сгрява сърчицето! Simple Smile Всичко най-хубаво ти желая! Стискам палци и се моля за теб и твоето бебче всичко да бъде, както трягбва!!! Целивки!!!

# 60
  • Мнения: 11
Честито Мия!Желая ти лека и безпроблемна бременност и сладко бебенце на финала  love001 Страхотна новина от страхотен и лачезарен човек  bouquet

# 61
  • София
  • Мнения: 3 561
Мила Мия, полежавам ти най-прекрасните, леки и шеметни 9 месеца и прекрасно лъвче за финал  newsm51

# 62
  • Мнения: 9 990
Хайде, честито HugЛека и безпроблемна  bouquetУж те дебнех, уж ти гледах графиката и си мислех как ще го докараш до 2 черти този път, ама те изпуснах Laughing

# 63
  • Мнения: 1 436
 newsm44

Ураааа! Честито bouquet Само хубави новини от тук нататък  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 806
  bouquetЧЕСТИТО, МИЛИЧКА  bouquet
МНОГО СПОКОЙНА,ЛЕКА,КРАСИВА И УСМИХНАТА БРЕМЕННОСТ.
И накрая сладко,живо и здраво бебче да прегръщаш и да спинка в прегръдките ти
Hug

# 65
  • Мнения: 701
Mia_28,и тук да ти честиткааам!Много се радвам!Тази седмица ми е толкова бремелинска!
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 242
Миа, пожелавам ти лека и безпроблемна бременност. Дано това са най-прекрасните ти девет месеца и след това да гушкаш най-хубавото и сладко бебенце. newsm51 smile3525

# 67
  • Мнения: 766
Миа
ЧЕСТИТО МИЛИЧКА
Пожелавам ти най-хубавата и лека бременност
Ама как се зарадвах  Hug  bouquet Hug  bouquet Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Не  мога да ти опиша  Hug
Бързо идвай в отчетни тъкмо навреме за срещата   bouquet

# 68
  • Мнения: 119
Аз каквато съм си разсеяна и заспала, май последна разбрах. Честно да си призная видях в седмичната тема Embarassed
И аз като всички  останали не мога да се нарадвам.  newsm18
ЧЕСТИТО СЛАДКА МИА![/size][/color] Пожелавам ви да сте живи и здрави с малкото фъстъче и с таткото /да не го пренебрегваме, че и той е виновен за  това събитие/ Най- невероятната и приятна бременност. Най- сладкото и здраво пухкаво бебче.
Толкова се  радвам за вас.
Обичаме те - моля те не ни напускай. Та ти си главният оптимист тук. Хубаво ме разплака днес. Hug Hug Hug

# 69
  • Мнения: 405
СТРАХОТНА НОВИНА! ЕХАААААА БРАВО МИЯ!  bouquet  bouquet  bouquet
Не можеш да си представиш колко много радост ни донесе! Радвам ти се от сърце!
Ти беше първият човек който ме приветства във форума! БЛАГОДАРЯ
Желая ти лека и успешна бременност! Стискам палци да сте добре и двамата/тримата/ Wink
Не мисли за миналото,бъдещето е важно! А то ще е розово,защото го заслужаваш

# 70
  • София
  • Мнения: 4 272
Честито Миаааа  Hug Hug Hug Много лека и спокойна бременност ти желая, пълна само с хубави емоции, без притеснения и накрая - най-пухкавия и сладък завършек!  bouquet

# 71
  • Мнения: 616
Честито мила мия
Толкова се радвам за теб че ми е трудно да го изкажа с думи.
Желаяти най прекрасната  бременст и още по прекрасна малка Мия на на финала.

# 72
  • Мнения: 195

Честито Мия, бъди много щастлива!

Пророних сълзичка на радост за теб!!!

# 73
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Олелееееееее на това му викам новина за първа страница
Прекрано, че ще си имаме Бременна русалчица
Няма думи да ти кажа колко съм радостна Мия Hug Hug, и лека, красива и най-вече безпроблемова от мен.

# 74
  • Мнения: 136
Поздрави от все сърце!  Grinning
Стискам палци! 
bouquet

# 75
  • Мнения: 1 925
Честито, миличка ! Леко и безпроблемно бременеене !    bouquet   bouquet   bouquet

# 76
  • Мнения: 493
Мия,ЧЕСТИТО МИЛА,пожелавам ти спокойна и безпроблемна бременност!Много се радвам за теб! smile3501

# 77
  • София
  • Мнения: 320
И от мен едно голямо ЧЕСТИТО! Лека бременност и едно хубаво сладко фъстъче след 6 месеца. [/size]
 newsm32
А пък аз си пожелавам другия месец да видя тестче като твоето Praynig

# 78
  • Варна
  • Мнения: 246
Малееееееееееееееееее Миа не мога да повярвам чак, толкова хубава новина. ЧЕСТИТО! Пожелавам ти много лека бременност и всичкото щастие на света. Много се радвам за теб!Целувам те и те прегръщам!

# 79
  • Мнения: 560
Момичета, искам да ви кажа, че си чета и препрочитам темата и си плача, и си се смея, и си мисля с колко радост сте ми писали! Благодаря ви от сърце! Heart Eyes Hug Няма да ви изреждам вече по имена, защото все пак не е седмичната тема, но ви прегръщам всички и ви желая в най - скоро време да ви върна прекрасните пожелания! Обичам ви и още веднъж - благодаря!  bouquet

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Ами така е  Joy радвай се и пак се радвай само  Naughty сълзите искам да са от радост. Ох шефа идва

# 81
  • Мнения: 218
Доста време не съм писала, но ви четях редовно!
Честито Миа, много се радвам за теб!
Желая ти лека бременност !
  bouquet

# 82
  • Мнения: 171
Честито, Миа  newsm51

Много се радвам за теб  newsm62

Пожелавам ти да изпиташ пълноценно тези най-прекрасни мигове в живота на една жена  smile3521
Здраво, сладко и хубаво бебче /или две  Grinning !!!
 

# 83
  • Мнения: 547
Честито/и спящо/и в коремчето бебче/та,Мия!Желая ти възможно най-леката и безпроблемна бременност.А от твоята темичка се разпръскват не само бременни вирусчета,а и мнооого любов.Любовта на момичетата които си спечелила с добротата и всеотдайността си към тях,а в добавка и прекрасното ти остроумие.Заслужаваш целия този прекрасен букет от емоции   bouquet.Много,много щастливи 9 месеца и още много щастливи години след тях!

# 84
  • Мнения: 113
Страхотно Миа   bouquet Честито!
Лека и безпролемна бременност и след 9 месеца да гушкаш сладурско бебче  Laughing

# 85
  • Мнения: 258
Мила Миа, честито  bouquet
И аз доста си поплаках на твоята темичка Mr. Green Толкова много и толкова топли пожелания си събрала. Всички те обичат и ти се радват от сърце-явно си страхотен човек! Hug Пожелавам ти много вяра и усмивки и най-сладката, малка , гальовна Миа на финала. Бъди много щастлива  Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 34
bouquetЧестито и от мен!!!!Страшно много се зарадвах на страхотната новина.Аз много рядко сядам тези дни и сега чак се освободих и какво виждам:НАЩА АНИ ЩЕ СТАВА ЛЪВСКА МАМА.И от мен лека и без проблемна бременност и накрая едно здраво бебче,а както съфорумките казват може и две.Още веднъж ЧЕСТИТО newsm51 smile3525 newsm32

# 87
  • Мнения: 329
Мия честито мила и най - леката и безпроблемана бременост и накрая едно страхотно лъвче което много да радва мама и тате!
Ама как се зарадвах само!

# 88
  • Мнения: 4 546
честито мия! от сърце ти пожелавам лека и безпроблемна бременност и едно здраво бебе след 9 месеца   bouquet  bouquet  bouquet

# 89
  • Мнения: 2 697
Мила Мия, няма как да не се зарадва човек, когато чуе такава хубава новина като твоята! Simple Smile
Пожелавам ти една лека, неусетно изминаваща бременност и едно много сладко и игриво бебче (и значително по-красиво от това, разбира се Mr. Green) на финала:



Много целувки от мен!

# 90
  • Мнения: 1 104
Честито! Лека бременност!

Общи условия

Активация на акаунт