Коледните светлинки блещукат - РУСЕнки с града красив се фукат!

  • 8 503
  • 272
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 216
Иса, да ти е живо и здраво детенцето! Много да те радва и слуша!

# 256
  • Мнения: 811
Здравейте, мацки  Laughing
Честито на момченцето на Иса - много радост вкъщи да носи, да е здрав и послушен!

Мами, моля ви кажете ми за яслите! Аз още не съм подала молба в нито една ясла, дали не съм закъсняла??? Кога се подават тези молби, кои ясли са добри и няма чак толкова много наплив? Аз искам да дам Ади на ясла чак като стане на 2 г и половина, затова си мисля, че може и да не е късно да си подам молбата?

# 257
  • Мнения: 952
За много години мацки  bouquet Да сте живи и здрави,весели ,щастливи. Аз пак се включвам с важно съобщение Laughing
честит рожден ден бъчи,да си жива и здрава, да те радват твоите мъжлета в къщи, и най -вече да те слушат
Dominika, за яслите незнам какво да ти кажа newsm78 със сигурност си закъсняла с подаването на молба независимо че искаш да пускаш Ади след 2г. То просто така са нещата ,че наистина с раждането на детенце първо трябва да отидеш да го запишеш в яслата и после при педиатърката Sunglasses наплива е голям за всички ясли,а за хубавите да не говорим #Crazy те всъщност не са много хубавите...

# 258
  • Мнения: 811
ЧНГ на всички   bouquet

Честит рожден ден на Бъчи   bouquet здраве и щастие през цялата година   bouquet

Обикалям форума посред нощ  Wink Напоследък толкова рядко влизам, все не остава време. А тук нещата се развиват. Има и нови мами и нови бебчовци.

# 259
  • Мнения: 1 059
Честиит рожден ден на Бъчи и от мен   bouquet
И честит имен ден на всички именници  bouquet

# 260
  • Мнения: 435
Честит имен ден на Ванко, Вергилия! Heart Eyes
ЧРД на Бъчи!  bouquet

# 261
  • Мнения: 696
Момичета, мерси за пожеланията!

Счетке, око ренген си ти  Heart Eyes

Виртуално, но от сърце

                 


Последна редакция: нд, 07 яну 2007, 15:33 от бъчи

# 262
  • Мнения: 3 089
чрд на бъчи! и разбира се здрава, щастлива и усмихната   bouquet

# 263
  • Мнения: 1 942
Честито и от мен на Бъчи   bouquet  bouquet  bouquet

# 264
  • Мнения: 946
ЧРД НА бЪЧИ МНОГО ЛЮБОВ!
Честит имен ден на всички именници на Ванко на Верги,Иво на иса,на кака Ивка,Йоанка на Бенип, много здраве и щастливи мигове! ако има пропуснати да не се сърдят а да се чувстват поздравени

# 265
  • Мнения: 172
честит рожден ден и от мен на бъчи
Честит имен ден и от мен на кака Ивка и на всички с буквичката "И"

# 266
  • Мнения: 1 942
Да не забравя /то при моите годинки вече е позволено Wink /  Честит имен ден на всички именници   bouquet  bouquet  bouquet

# 267
  • Мнения: 14 133
ВЕСЕЛА И ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА!

БЪДЕТЕ МНОГО ЗДРАВИ, МНОГО УСМИВКИ И СЛЪНЧЕВИ ДНИ.



# 268
# 269

Общи условия

Активация на акаунт