Страдали ли сте от венерическа болест?

  • 4 154
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
Слава богу не съм имала такива проблеми Mr. Green

# 46
  • Мнения: 87
Слава богу не съм имала такива проблеми Mr. Green
а "бяло течение"?

# 47
  • София
  • Мнения: 38 493
Слава богу не съм имала такива проблеми Mr. Green
а "бяло течение"?

Абе нали ви казах тука всички са светци, ни бяло течение, нито нищо никога не са имали. Twisted Evil

# 48
  • Мнения: 87
прекалените светци и Богу не са угодни...Wink

# 49
Много се радвам, че не съм ви угодна  Hug Laughing

# 50
  • Мнения: 830
Много се радвам, че не съм ви угодна  Hug Laughing



Кажи им ,че си болна от спин ,че да се успокоят Laughing

# 51
Много се радвам, че не съм ви угодна  Hug Laughing



Кажи им ,че си болна от спин ,че да се успокоят Laughing
Искам да изгоня един татко, а не всичките Laughing Wink

# 52
  • София
  • Мнения: 1 481
Една докторка преди години ме беше засилила, че имам хламидии, но за щастие се оказа, че не е вярно. Гъбичките не ги броя, "лепвам" ги след всяка употреба на антибиотици, микрофлората ми е много деликатна  Laughing

# 53
  • Мнения: 2 386
Слава богу не съм имала такива проблеми Mr. Green
а "бяло течение"?

Абе нали ви казах тука всички са светци, ни бяло течение, нито нищо никога не са имали. Twisted Evil


Да,пък в здравния всяка втора мама е с гъбички,течения и тн..Но тук пишат само другите  Laughing

# 54
  • Мнения: 97
Слава богу не съм имала такива проблеми Mr. Green

# 55
Аз не съм заболявал от венерически болести ,но имам доста познати които се разболяха от посещение на една "обща" приятелка.Мисля че беше трипер.После не ги видях няколко месеца,казахи ми че трябвало да се лекуват 6 месеца и т.н. и т.н.

# 56
  • София
  • Мнения: 38 493
Слава богу не съм имала такива проблеми Mr. Green
а "бяло течение"?

Абе нали ви казах тука всички са светци, ни бяло течение, нито нищо никога не са имали. Twisted Evil


Да,пък в здравния всяка втора мама е с гъбички,течения и тн..Но тук пишат само другите  Laughing

Чудна работа, как ли става това. Сигурно тия неща не се броят за венерически болести.

# 57
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Разбира се, че не са венерически болести.

# 58
  • Мнения: 2 386
Разбира се, че не са венерически болести.


Така ли?!?
http://www.ladypill.com/sex.php

Болести, предавани по полов път




Гонорея (трипер)
Сифилис
Хепатит В
СПИН
Хламидии
Гениталните брадавици
Херпес
Трихомониаза
Кандидоза (млечница)
Заразен молуск






Кандидоза (млечница)

Кандидозата може да се предава и по полов път, но това не е задължително. Това е гъбична инфекция. Някои мъже са носители на гъбичния организъм, причиняващ болестта, затова тя може да се предава постоянно като пинг-понг между партньорите. Ако е налице такава ситуация, двамата трябва да се подложат на лечение едновременно. Ако установите, че сте се заразили с кандидоза, това не означава, че партньорът ви е имал сексуални отношения с някой друг. Болестта понякога се призинява от лечение с антибиотици. Симптомите на кандидозата са сърбеж и течение като пресечено мляко. Обикновено за лечението й се предписват вагинални таблетки и крем. Ако инфекцията е тежка, могат да се предпишат и лекарства, които се приемат през устата.

Общи условия

Активация на акаунт