Варненска благодейност VІ

  • 7 752
  • 222
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 512
Ани, днес имахме такава  сбирка, но теб те нямаше. Следващата ще е другата седмица. За напикалниците щяхме да пускаме тема ,за да съберем от майките, на които вече не им трябват, тъй като цената им на едро е над 15 лева, което е много. Ако можеш да намериш,ще е чудесно. Трябват около 30 бройки, но и по-малко да са, пак файда. Какво значи догодина? 3 януари ли? майтапя се...
В Овчарово сме решили да ходим на 30, за да отпразнуваме рожденните дни на родените през ноември 2 деца. Ще занесем торта,почерпка и подаръци за двамата. Няма да е обаче следобед със сигурност, така че  гледай да  си уредиш гледачка.

# 31
  • Мнения: 4 187
Такааа, да кажа тук, че забравих в другата тема от възмущение Sick. На 30 съм първа пушка за Овчарово, моля един гъз място за мен в някоя каляска, отслабнала съм не заемам много  Crazy. Какви подаръчета ще вземем за рождениците ? Каква почерпка ? Някой ще ходи до Метро или .....? То вие си имате отработена схема,  но аз да попитам !

# 32
  • Мнения: 180
Ани, днес имахме такава  сбирка, но теб те нямаше. Следващата ще е другата седмица. За напикалниците щяхме да пускаме тема ,за да съберем от майките, на които вече не им трябват, тъй като цената им на едро е над 15 лева, което е много. Ако можеш да намериш,ще е чудесно. Трябват около 30 бройки, но и по-малко да са, пак файда. Какво значи догодина? 3 януари ли? майтапя се...
В Овчарово сме решили да ходим на 30, за да отпразнуваме рожденните дни на родените през ноември 2 деца. Ще занесем торта,почерпка и подаръци за двамата. Няма да е обаче следобед със сигурност, така че  гледай да  си уредиш гледачка.


smile3511 Къде писахте за тая среща? Пак изтървах  Cry Или не сте искали да присъствам... newsm78 А аз си мислех, че сме приятелки!  Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 180
Star каква късметлийка си че отиваш... аз пак няма да успея  Cry да ги нагушкате и от мен

# 34
  • Мнения: 13 512
Какви подаръчета ще вземем за рождениците ? Каква почерпка ? Някой ще ходи до Метро или .....? То вие си имате отработена схема,  но аз да попитам !
Двете деца са момчета и мислим  да им вземем по една кола с дистанционно.Ще вземем и две торти/ за двете деца по една/-тъкно ще са и за двете групи. Сокове и банани примерно.

# 35
  • Мнения: 216
Виждам, че вече сте обобщили плановете за Овчарово, подаръци, торти , морти....

Аз да не се отплесвам, ами да ходя да търся напикалници....

# 36
  • Мнения: 216

В старата тема, бяхте питали за чаршафи тип-напикалници. колко броя трябват? Мисля, че мога да урдея, но ще стане за догодина  Confused Тези за които говоря, покриват цялото легло, с ластици са, отгоре са памучен плат като хавлиен и найлон от към страната на матрачето. Страхотни са. АЗ използвам такива за малчо.

Чудесно, точно за такива говорим! Няма да са излишни, дори за след нова година.

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 23:52 от tonimam

# 37
  • Мнения: 301
..................
В Овчарово сме решили да ходим на 30, за да отпразнуваме рожденните дни на родените през ноември 2 деца. ....

...........И аз си чакам за списъците... Моля, моля, искам и аз да знам: Кой? Кога? Praynig

# 38
  • Мнения: 3 595
Много ми дойде...ще ви пиша утре  #Crazy

Катюш Честит Имен Ден   bouquet

Ако има и други именници да се чувстват поздравени  Hug

Последна редакция: сб, 25 ное 2006, 01:15 от Ivy

# 39
  • Мнения: 13 512
..................
В Овчарово сме решили да ходим на 30, за да отпразнуваме рожденните дни на родените през ноември 2 деца. ....

...........И аз си чакам за списъците... Моля, моля, искам и аз да знам: Кой? Кога? Praynig
17.11.Дани   18.12. Сезгин
   22.12 Ивелина
Pippo дай си мейла да ти изпратя списъка

# 40
  • Мнения: 6 039
на линия съм, имах планове да се прибера в 22, но вече е 1 часа, започвам да правя календарите.
моля който има снимки на децата, весели, качествени и т.н. да има готовност за утре, ако не ми стигне това, което имам аз като материал да ми изпратите на ICQ.

малко трудно ми тече мисълта, дано сте ме разбрали.
утре, т.е. вече днес, събота, следете темата, защото ще пусна подложката за календарите ,а ко има нещо да се промена, да наннеса корекциите, преди да съм изтървала полета.  Joy

# 41
  • Мнения: 6 039
охх, какви хора сте, как може да спите в 2.22ч. newsm78

кой сега ще ми каже какъв надпис да сложа. #Crazy Знам само думите "дом с.Овчарово", ама как се води точно този дом, и какво ще пише на календара  newsm78 newsm78 newsm78 - чудя се, а да ви го пускам без текст е някак незавършен????

спящи красаваици, пуууууууу, че ме е яд!!!

# 42
  • Мнения: 4 187
Какви подаръчета ще вземем за рождениците ? Каква почерпка ? Някой ще ходи до Метро или .....? То вие си имате отработена схема,  но аз да попитам !
Двете деца са момчета и мислим  да им вземем по една кола с дистанционно.Ще вземем и две торти/ за двете деца по една/-тъкно ще са и за двете групи. Сокове и банани примерно.

Ох, нямам търпение.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Добрютро Hug!
Моля всички изпратили ми ЕГН-та да ми доизпратят и следната информация:
настоящ адрес, ЛК№ и кога е издадена Praynig.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Катюш, нали се сещаш, че нъмбърът на банковта сметка няма да си дам, щото все пак имам планове за круиз из Сейшелския остров и почти съм събрала пари, ако се сещаш, ъ-ъ??
Краставица, ряпа на  мезе,
гаргара с гроздово спиртосано шише,
бистър плаж и палми африкански,
мотат ми се палавници по без бански!?  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт