Варненска благодейност VІ

  • 7 749
  • 222
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ние много хубаво сме се наканили, ама да бяхме питали и директорката или поне уведомили Embarassed. Аз съм виновен де, ама останах с впечатлението, че някой се е чул с нея за да сме категорични с дата Rolling Eyes. Обади ми се преди малко за да говорим за транспорта на макароните и като казах, че утре ще се видим преглътна и онемя жената Laughing. Обесних защо ще ходим и какво ще носим и утре ще трябва да я вземем пак от бензинаджийницата, щото е в отпуск една седмица. Не че имаше нещо против визитата Hug.
Дайте да преброим хората и колите! До тук с коли- монда, тонимам и дива. Желаещи монда, тонимам, дива, небесната+3, иви и малката, аз, пипо- тоест- 10 души.
Правилно ли смятам? Да не пропускам някого?

# 136
  • Мнения: 13 512
Аз ще идвам с Херми- може би с нейната кола,но все тая.10 човека сме дотук

# 137
  • Мнения: 143
В тия джаджи ще давлязат миниатюрни вкуснотии. Мисля, че има големи пакети с мънички Марс, Баунти, Сникър, нали? Дъвка, някакъв друг бамбонец и ще стане? Какво мислите? Може например да ги нарпавим за момченца и момиченца - с ластици, фибички за изненада или дребни колички..  Party

Ей тази идея много ми допада Peace
как ще се правят тез красоти  newsm78 всеки по-отделно или нещо общо ще се мисли а и още един вьпрос това за коледа ли ще го правим Thinking

# 138
  • Мнения: 13 512
Михайлова: Тези неща ще са за Коледа.Събирате  ли ролата?

# 139
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Товалетните ролки ще поръчам веднага, щом уточним бройката. Как смятате, колко да са? По едно на дете? В домът в Добрич може би тоже ще се зарадват на таквъз сюприз?

Ей, таз Провадия, никой не я споменава веке..  Thinking

# 140
  • Мнения: 2 839
Стела броите ли? Беше казала, че ще идва

# 141
  • Мнения: 13 512
Стела броите ли? Беше казала, че ще идва
Не,  Георг бил зает и не я пускал сама,така че  няма да дойдат. Star  ще идва, да.Станахме 11. с 3 коли.

# 142
  • Мнения: 143
Monda сьбираме  Peaceдаже ей на днес правих тиквеник и после  Toilet 
Само кажете колко трябват Mr. Green

# 143
  • Мнения: 3 595
Купих 8.8 кг мандарини (60 броя) + играчка овца със звънче за Ивелина  Whistling Не е това, което имах предвид мекичко за спане, но просто очите ми останаха в нея... Дано детето си я хареса  Simple Smile Пликовете бяха затворили като стигнах до тях извинете  Embarassed

В 8:30 се събираме или тръгваме?

# 144
  • Мнения: 13 512
В 8.30 се уговорихме  да тръгваме. А за Сезгин подаръка кой щеше да носи? Ивет? Да не е забравила?Остава значи да купим  сокове и някакви сушени плодове  утре от Мамбото.

# 145
# 146
  • Мнения: 4 187
Купила съм портокали ! 8:30 съм на линия (даже може би по - рано за кафе).

# 147
  • Мнения: 4 187
Стела броите ли? Беше казала, че ще идва
Не,  Георг бил зает и не я пускал сама,така че  няма да дойдат. Star  ще идва, да.Станахме 11. с 3 коли.

Аз ги броя 12  Thinking.

# 148
  • Мнения: 13 512
а тонимам броиш ли я? И тя ще лити със коуата

# 149
  • Мнения: 216
Бройте ме +1 , ще идвам с Мира  travel, няма кой да ягледа, от 300 000 гледачи, накрая ни един Cry

Общи условия

Активация на акаунт