Варненска благодейност VІ

  • 7 751
  • 222
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 301
Краставичке с домат или без, никой не може да го напише по-добре от теб  Heart Eyes
Така е! Не ми стигат словата да разкажа толкоз цветно и емоционално Embarassed Embarassed Embarassed
Невероятен ден!!! После ми излезе душата, че утре сутрин заминавам... ама как да не дойда!
Рожденникът първо стоеше като за разстрел миличкия, но после завъртя едни танци .... ума ми се взе Hug
Не ми се тръгваше и вече искам пак!
За капак на днешния ден гледах и едно невероятно театро с Йоана Буковска и се довърших ... от положителни емоции Grinning Heart Eyes Two Hearts balloon

# 181
  • Мнения: 180
Монде, моя най-добър приятел за хранителни продукти е голям и метален, има табелка МЕТРО! Не мога да ви запозная лично, но мога да взема това онова от него. Кажете какво точно и количество, в събота ще ходя на пазар!

# 182
  • Мнения: 216
 Беше емоционално като всеки път! Трогателно и мило, едновременно тъжно и весело....
ooooh! Много съм каталясал, обаче се сетих, че на Тони щерката реши да яде супа. Почитаемата госпожа беше не на себе си като видя, че бедното, гладно дете с охота яде от чуждата супа и я храни една от госпожите. А нямала харети?!  Rolling Eyes Яде, яде, напълни тумбака, фана си гадже под ръка .... Crazy
Това "харети", сигурно ще да значи хапетит Laughing
 Така си беше! Докато си говорим за трудностите, които имат с храната и гледаме празния склад, мойта Мира вече е налазила супата на децата Shocked.Аз да се радвам ли, че яде (по- принцип е много злояда) , да плача ли? Embarassed

Децата обещаха да напишат писмо на дядо Коледа и ще очакват подаръци...Вярно е, че на мода сред тях са gsm-те и на мен едно момченце ми сподели, че това ще си пожелае на дядо Коледа...



# 183
  • Мнения: 3 595
Пиша, трия, пиша, трия...Небесна хубаво го е разказала  Hug

# 184
  • Мнения: 180
Кой ще им се обажда на тези джи си еми  newsm78

Какво ще кажете да им купим един Плейстейшън за всички?

# 185
  • Мнения: 13 512
Кой ще им се обажда на тези джи си еми  newsm78

Какво ще кажете да им купим един Плейстейшън за всички?
Boteva,Boteva...играчки,бе...какво ти стана на теб?!  И какви плейстейшъни-те няма какво да ядат, ти -плейстейън....ама.простено ти е- ти не си идвала там и  не знаеш какво  е. На 14-ти ще си говорим

# 186
  • Мнения: 180
Кой ще им се обажда на тези джи си еми  newsm78

Какво ще кажете да им купим един Плейстейшън за всички?
Boteva,Boteva...играчки,бе...какво ти стана на теб?!  И какви плейстейшъни-те няма какво да ядат, ти -плейстейън....ама.простено ти е- ти не си идвала там и  не знаеш какво  е. На 14-ти ще си говорим

OФФФФФ много съм зле признавам!  Embarassed Ами помислих си че искат истински! Те искуственните джи ес еми за за бебета! Голяма съм шматка. А пък за плейстейшъна наистина е глупава идея, сега ще си изтрия постинга, докато ти си единственния човек, който го е видял  Joy А какво ще кажете вместо джи ес еми такива, детски уолки токита, ще играят на криеница и ще си говорят по радиостанцията?   Sunglasses Какво ще кажеш, а?  Rolling Eyes

# 187
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Момичета, в понеделник или вторник/казвайте кой от двата дни Ви е удобно/ ще се събираме за да уточним последните детайли по устава преди внасянето на документите за сдружението. Моля всички, които искат да са сред учредителите да намерят време и да дойдат за да видите документите и да ги дообсъдим!

# 188
  • Мнения: 311
За мен по-удобен ден е понеделник, макар че общо взето няма значение кой ден ще е.

Някой писал ли е в Добричката тема? Може тамошните мами да се светнат за някоя земеделска кооперация в района. Тези кооперации обикновено раздават брашно и може да прежалят десетина - петнадесет килца.

# 189
  • Мнения: 216
За мен понеделник е идеално, няма какво да го отлагаме..

Какво ще кажете за 17.00 часа на кафе в Етно?

# 190
  • Мнения: 311
Това е, което написах в Добричката тема, дано някой се отзове.

"Здравейте момичета,
извинете намесването ми във Вашата тема, но се надявам да не отминете написаното като поредното мрънкане. Домът за сираци в с. Овчарово отново е без храна. Ние /варненските мами/ организираме за 14 декември посещение в дома, като тогава ще занесем хранителните продукти, които успеем да съберем. В дома се нуждаят от елементарни неща като олио, брашно... Ако някоя от Вас има връзка с борси, производители, вносители, търговци на хранителни стоки и може да помогне да бъде направено дарение или поне да бъдат закупени хранителни продукти с минимална надценка, ще направите едно добро дело преди Коледа. Децата са на студено, защото нафтата стига за да се пуска парното по 2 часа сутрин и 2 часа вечер. Поне да не стоят и гладни. Имат задължение за 5000 лв. към Енергото, а от Министерство на образованието се правят на халосани. Разбира се, че не сте длъжни да помагате. Това е въпрос на лична нагласа и преценка. Ако някоя от Вас има желание да дойде с нас в дома, ние ще бъдем там на 14 и ще се радваме да се запознаем.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=144743.180 - това е темата, в която обсъждаме проблемите в Овчарово
Желая Ви приятен ден"

 

# 191
Много са ви хубави идеите Диде. Не съм ви забравила, ще ми гостувате. Надявам се, че и ти не си ме забравила. Силвия - ТВ Варна. Исках да е лично съобщението, но нямам много време да се ориентирам.

# 192
  • Мнения: 13 512
Много са ви хубави идеите Диде. Не съм ви забравила, ще ми гостувате. Надявам се, че и ти не си ме забравила. Силвия - ТВ Варна. Исках да е лично съобщението, но нямам много време да се ориентирам.
това беше за мама Диана

# 193
  • Мнения: 208
Момичета ,броите и мен .Ще се постарая с каквото мога да помогна PeaceМного ме разчустваха снимкити,защото аз съм родом от там,ще чета от какво имат нужда и ще ви помагам

# 194
  • Мнения: 311
Момичета ,броите и мен .Ще се постарая с каквото мога да помогна PeaceМного ме разчустваха снимкити,защото аз съм родом от там,ще чета от какво имат нужда и ще ви помагам

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт