Какво ще си поискате от Дядо Коледа? :)

  • 2 874
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 447
Лилита, много ми хареса това  Heart Eyes

# 61
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нищо по-различно - здраве, късмет и любов.  Grinning
И едно още едно моНченце, като първото. Laughing

# 62
  • Мнения: 494
Отдавна нямам желания за себе си. А дали ще сме здрави ,съдбата вече ни го е определила.




# 63
  • Мнения: 1 950
Здраве за близките ми, най-вече за майка ми. А за мен успешно ИКСИ. Praynig

# 64
Аз ще си пожелая много здраве и късмет  bouquetА и няма да откажа едно плазмено тлевизорче  Laughing bowuu

# 65
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Здраве и късмет , повече усмивки, проблемите да останат зъд гърба ми, а за останалото- каквото Бог дал! Heart Eyes

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Здравето и щастието са ясни - под елхата няма да ги намеря, за тях ще се моля;
Иначе искам ей това:

и това -  EFP

# 67
  • Мнения: 4 371
Мисля, че в темата става въпрос за материални неща. Едва ли има човек, който да не желае здраве за себе си и за хората, които обича.
Та аз освен здраве искам кола автоматик, ей такава:

Та чакам си ключовете, Дядо Коледа Mr. Green

# 68
  • Мнения: 1 212
Мисля, че в темата става въпрос за материални неща. Едва ли има човек, който да не желае здраве за себе си и за хората, които обича.
Та аз освен здраве искам кола автоматик, ей такава:

Та чакам си ключовете, Дядо Коледа Mr. Green


Ако случайно раздава такива , наистина .....
Упъти го към нас после , моля те  Peace   .... Wink

# 69
  • Мнения: 2 212
Здраве, само и единствено  Peace

# 70
  • Мнения: 2 631
Мисля, че в темата става въпрос за материални неща. Едва ли има човек, който да не желае здраве за себе си и за хората, които обича.
Та аз освен здраве искам кола автоматик, ей такава:

Та чакам си ключовете, Дядо Коледа Mr. Green


Ще се събере ли под елхата???
Дядо Коледа да не се обърка само и да ти донесе такава, само че от Мачбокс, че да може да се събере под елхата  Thinking  Mr. Green  Laughing  Peace

# 71
  • Мнения: 2 529
Много ясно, че най-много искам едно здраво бебе след няколко месеца и ако може...момиченце  newsm03

Материални желания в момента нямам, решили сме със скъпия да си подарим нов хладилник и хубаво спално бельо за Коледа  Sunglasses

Пожелавам си и да видя много щастливи лица за празника!

# 72
  • Мнения: 135
Пожелавам си  здраве, бебче, и нова работа. Навсички роднини ще пожелаяа  здраве.

# 73
  • Мнения: 4 371
Ще се събере ли под елхата???
Дядо Коледа да не се обърка само и да ти донесе такава, само че от Мачбокс, че да може да се събере под елхата  Thinking  Mr. Green  Laughing  Peace
Аз за това написах ключовете от нея, да няма неразбрали дядоколедовци   madnoel

# 74
  • Мнения: 2 697
Здраве Heart Eyes и понеже, както е казал Радой Ралин, няма по-арогантен човек от здравия, ми се иска в живота ми да има и повече любов... Wink
Очевидно най-щедрият дядо на земята доста ще трябва да се поизмъчи да ми донесе любовта на живота ми... Joy (но нали това му е професията - да ощастливява хората) Heart Eyes





 

Общи условия

Активация на акаунт