Работа в кол център

  • 1 794
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 609
Здравейте, напоследък мисля да започна работа в някой кол център гледам заплащат добре, интересува ме  има ли някой работил в Телъс или Модис и какви ви бяха впечатленията всякакви мнения ще ми бъдат от полза. Благодаря 🥰

# 1
  • Мнения: X
Не знам какво имаш предвид под “плащат добре”. Плащат според проект и според езиците, с които говориш.

Работата в кол център е изтощителна, особено ако си на обаждания. Следят ти почивките до минута, клиентите могат да са ужасни. Работа, която студенти започват, за да докарват някой лев, докато намерят нещо по-добро или просто добият опит.

# 2
  • Мнения: 609
Ами за френски език става на въпрос, толкова ли е стресиращо

# 3
  • Мнения: 794
Изключително стресираща работа, в повечето случаи на смени. С френски, може да се наложи да караш и нощни смени заради Канада например, ако я има в проекта.
Категорично не препоръчвам подобна работа, аз лично изкарах почти 3 години и до ден днешен имам здравословни проблеми. По-добре потърси нещо, където ще може да добиеш и полезен опит и познанства, кол центъра е пълна загуба на време, заплатите не са кой знае какво.

# 4
  • Мнения: X
Честно казано с френски можешд а пробваш за shared service center или нещо подобно, където ще комуникираш по мейл и няма да взимаш по 100 обаждания на ден.

Особено пък с френски, сложат ли те на проект с крайни клиенти, ще си скубеш косите. За мен тази работа е изключително стресираща и няма заплата, която да си заслужи нервите.

Потърси нещо с език, но не и кол център. Другият вариант е да пробваш за няколко месеца, колкото да събереш контакти и опит и да се махаш с 300.

# 5
  • София
  • Мнения: 38 503
Подкрепям мненията. Аз съм била, приятелки... В последните години една приятелка се беше закрепила на едно място с мейли за година, но затвориха проекта и сега я обучават на друг и й късат нервите.
Аз от време на време се лъжа да пусна СВ и като почнат с преговорите за смените и се отказвам. Знам 3 чужди езика на работно ниво.

# 6
  • България
  • Мнения: 13
Здравейте, напоследък мисля да започна работа в някой кол център гледам заплащат добре, интересува ме  има ли някой работил в Телъс или Модис и какви ви бяха впечатленията всякакви мнения ще ми бъдат от полза. Благодаря 🥰

Не си го причинявай. Работих в Телъс известно време и там е ужасно токсична обстановка. За Модис съм чувала по-скоро добри неща. Иначе ако покажеш малко хъс лесно можеш да стигнеш до мениджърска позиция, защото повечето хора наоколо доста ги мързи и не е трудно да се развиваш

Общи условия

Активация на акаунт