Базална температура-въпрос?

  • 21 047
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11
zdraveite sajaliavam nemoga da si pusna kirilitsta,za tazi BT no povishenie ne se otchete vazmojno li e i eventualno na kakvo se dalji

# 31
  • Мнения: 7 716
За да пишеш на кирилица използвай КРЕДОР - горе в дясно.
Ако няма повишение се предполага липса на овулация.

# 32
  • Мнения: 1 546
Такаа, пак съм аз. Whistling Прочетох какво сте писали тук и понеже на мен вече ми закъснява 5ти ден (след прием на дуфастон,т.е. 5ти ден след последното хапче), а БТ си стои 37,10, та..просто се чудех какво става? newsm78 И дали да правя тест?Или е рано?Може ли да поддържам тази БТ заради поликистозния ми десен яйчник?

# 33
  • Мнения: 7 640
Такаа, пак съм аз. Whistling Прочетох какво сте писали тук и понеже на мен вече ми закъснява 5ти ден (след прием на дуфастон,т.е. 5ти ден след последното хапче), а БТ си стои 37,10, та..просто се чудех какво става? newsm78 И дали да правя тест?Или е рано?Може ли да поддържам тази БТ заради поликистозния ми десен яйчник?

много вероятно да си бременна, графиката къде ти е

# 34
  • Мнения: 1 546
Целият ни драматичен разговор с Polar Fox е изчезнал и първо си помислих, че нарочно е изтрит, защото наистина беше станало малко прекалено personal  Embarassed Mr. Green , но така или иначе искам само да съобщя, че  Лелката е налице, т.е. и този месец няма бебе.... Sad
Но, надеждата за следващия остава,нали?
Успех на всички! Hug

# 35
  • Мнения: 127
на мен ми закъснява вече 12 дена ,имам 3 отрицателни теста и температурата ми е 37,5 .Аз какво ли да си мисля?Има ли някой с подобен проблем? Confused

# 36
valentina1811 здравей ! не че съм голям експерт, но закъснението ти е доста голямо, а и Т ти е висока . Аз мсиля , че може би има шанс да си бременна . Но това е лично мое мнение! Изчакай още 1 седмица и направи нов тест. Ако пак е отрицателен, заминавай на лекар . Не се бави !!! Успех !!!

# 37
  • София
  • Мнения: 626
здравейте, искам да поитам ако 1 ден БТ се измери по-късно(в 9ч . вместо в 6ч) от обикновено поради успеване Embarassed трябва ли  измерената температура да се намали малко или не?

Общи условия

Активация на акаунт