Керамична преса за коса- препоръки

  • 12 241
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 240
Аз си взех една страхота керамична преса с терморегулатор до 200 градуса. Австрийска е и фирмата се казва First! много добра работа си ми върши! На филипс имах една молко по-стар модел но вече за нищо не става.... Confused

# 31
Добре, пробвайте си пресите , но не забравяйте да пишете и с какви препарати си мацате косата преди изправянето, че и това ми е интересно. Защото съм ползвала мострички от различни марки също и балсам с кристали, но нещо не се получава. Ефекта не е като на Кари от "Секса и града" а искам да става така.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 356
И аз се интересувам от препаратите преди изправянето с пресата, ако може не чак професионални.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 328
Аз днес си купих керамична преса с няколко приставки, Ровента. Още не съм я пробвала, но фризьорката ми работи с такава. Не мисля обаче, че е професионална. Има две плочки и четири вида накрайнци за маша - голяма, малка, спираловидна и четка.
С извинение, че ще се намеся в темата на Лейди, която е за преса за изправяне, но - откъде и за колко купи пресата? Кой модел е? Защото аз тъкмо такова нещо търся - не да изправя, ами да къдри.

# 34
Pepi-Kuko, zdravei
Bih iskala da te popita ot kude po-tochno si vze tazi presa za kosa na Tondeo, poneje moqta friziorka ima takava, profesionalna, az znam che neinata i e ot Sofia, za okolo 160 lv ( koeto e mnogo dobra cena za profesionalna presa ), ta i az iskam da si vzema takava ot Sofia, no nzn tochno kude sa tezi skladove,   Thinking za koito beshe pisala!  Poneje nesum ot Sofia, no mislq da otida da si vzema presa, koqto si zaslujava!
Inache az si vzeh nqkakva italianska Imetec e markata, uj profesionalna za 124 lv, ne e zle, no tazi na Tondeo prosto e suvurshena, s 1-no dvijenie i sum sus super prava kosa, a istinskata mi kosa e super kudrava, neshto kato na pevicata Beloslava! Izpravqm se ot okolo 2 meseca, no ne mn chesto de, ta vseki pyt hodeh pri friziorkata si, i sega si vzeh tazi na Imetec. .
Predvaritelno ti Blagodaria!  Wink

# 35
Някои, който е от София, случайно да знае от къде мога да си намеря професионална преса за коса на Тондео?!  Grinning
Предварително Ви благодаря!   Hug

# 36
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
моята преса е tondeo-много съм доволна,купих си я от един склад който зарежда фриз.салони-140 лв.Косата става страхотна-няма приставки,само изсправя. Party

Можеш ли да дадеш повече инфо за този склад   bouquet
Дали може да се пазарува на дребно?

# 37
momi4eta kupete si presa sa kosa na "fhilips"-beauty  190w.,neverojatna e  .tesi deto sa pod 100w. prosto gi sabravete Grinning

# 38
  • Мнения: 472
Момичета днес се разходих по Пиротска и там в магазина на Солинген на 2 ет . имат преси  tondeo. тази която аз гледах момичето ми каза , че е 35 w и стружаше 160 лв.

# 39
  • Мнения: 106
Преди няколко дни си взех Remington 3xProtection - Ceramic, Tourmaline, Teflon
Купих я от Сатурн в Германия само по препоръка на консултанта в магазина.
Малко се притеснявах дали ще ми хареса как изправя, но след като я пробвах съм направо възхитена. Дъщеря ми също Simple Smile
Струваше 52 евро. В кутията имаше и DVD със съвети нагледно как се използва пресата.
Много съм доволна и препоръчвам  Hug

# 40
  • Мнения: 266
използвам преса CHI на FAROUK USA, но определено трябва да използваш специален спрей или олио, заштото песите изсушават косата

# 41
Лейди, моята преса е Ремингтън. Препоръча ми я приятелка от Англия. Каза, че Remington и GMT са доста добри, и аз намерих случайно Ремингтън в магазин Зора (до Метро).
Пресата е с керамично и тефлоново покритие, за по-равномерно разпределяне на топлината, и е малко по-щадяща към косата. Не е с йонизиращо действие. Не се сещам колко градуса е максимума, но моята коса е доста чуплива и я изправям на средна степен.
Когато я купувах (преди година), имаше и същата, но с допълнителни приставки за къдрене ("вафлички").
Много съм доволна от пресата, но понеже не ми остава често повече време, успявам да се изправям веднъж а 2-3 седмици. Обикновено ако има специален повод, и искам да съм различна. Затова не съм усвоила перфектно техниката, но работя по въпроса  Laughing
off iskam da te pomolq da mi kaje6 na kakva cena si vze tazi presa   a i da pitam drugite ima edna na philips 17w dobre li e?

# 42
  • Мнения: 144
Sisley, пресата си я взех за 75 лв. май. За тази на Филипс не мога да дам мнение  Peace

Общи условия

Активация на акаунт