Кои са нещата,които са ви противни?

  • 2 685
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 462
Гнус ме е от новия аватар на Блонди Mr. Green
Блонди, нищо лично  bouquet
Обаче е факт, че ако срещна аватара ти повече от 2 пъти в една тема и по-нататък започвам да мижам от страх да не го видя пак Crazy
Ни моЪ простууу... Тоя мозък в прашки ooooh!

Гнус ме е още от пукането на стави на пръсти Confused
Не мога да ви опиша каква гадост изпитвам, когато някой започне да го прави! Винаги си представям пръстите, останали без кокали, как висят безжизнени и гумени надолу и се гънат гадно под полъха на вятъра Sick Crazy
Ох Пиколина направо се напиках от смях с тебе (това с пукането на ставите).Аз кво
 да кажа като мъжа ми постояно се четърка кокалите и ставите и какво съвпадение  само !!Аз също си представям кво му се случва с китките, лактите, стъпалата и всички други части от тялото които могат да се чатъркат..пфуу ужас просто.
Иначе мен също ме е гнус от храчки, сополи, не изкъпани хора - кат се почне от деца та се стигне до стари хора. И от много други неща ме е гнус..от не добре измити чаши, чинии ..
Но имам едно нещо което много ме потриса то е по скоро миризма.Аз си я наричам миризма на бедност..не мога да е определя , но е нещо смесено между мръсно, спарено ..и ..не мога да го определя..мухъл ..др. такива гнусотии.Гнус ме още като съм на опашка в магазин примерно някой да ми диша в гърба .Направо ставам неспокойна ..
Ако става дума пък за хора то бих казала противни са ми хората със снобски манталитет ..такива просто ненавиждам!!

# 46
  • Мнения: 1 353
Гнус ме е от хлебарки,повръщано,от човешките изпражнения по градинките,от храчки............Все от този тип неща Sick Sick Sick

# 47
  • Мнения: 13 512
Най-противното ми нещо е да видя дъвка. Много ме е гнус.  Като я видя залепена на цигари, чинийка-полудявам и ги изхвърлям на момента, не ме интересува на кого са. Приятелите ми вече го знаят и не го правят...гррррррррр

# 48
  • София
  • Мнения: 2 381
Гнус ме е от новия аватар на Блонди Mr. Green
Блонди, нищо лично  bouquet
Обаче е факт, че ако срещна аватара ти повече от 2 пъти в една тема и по-нататък започвам да мижам от страх да не го видя пак Crazy
Ни моЪ простууу... Тоя мозък в прашки ooooh!

Гнус ме е още от пукането на стави на пръсти Confused
Не мога да ви опиша каква гадост изпитвам, когато някой започне да го прави! Винаги си представям пръстите, останали без кокали, как висят безжизнени и гумени надолу и се гънат гадно под полъха на вятъра Sick Crazy
Ох Пиколина направо се напиках от смях с тебе (това с пукането на ставите). ...
Но имам едно нещо което много ме потриса то е по скоро миризма.Аз си я наричам миризма на бедност..не мога да е определя , но е нещо смесено между мръсно, спарено ..и ..не мога да го определя..мухъл ..др. такива гнусотии.
Сещам се коя миризма на бедност говориш. И мен ме е гнус от нея.

# 49
  • Мнения: 857
Гнус ме е от насекоми(основно богомолки и хлебарки),чужди дъфки Sick повръщамо...ох абе сякви гадориики!Аз по принцип съм си гнуслива Whistling

# 50
  • София
  • Мнения: 2 958
Изпитвам отвращение от хора, които кашлят във врата ми. Направо мога да повърна, а ако ми се случи същото, но в лице ..... Също така ми е гнусно като видя пиян на дърво човек да се клатушка и пада по улицата. Ако същия този индивид си е свършил физиологичните нужди в гащите е още по-  Sick

# 51
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Хора, сгади ми се...Сетих се какво видях вчера в кенефа на една пицария. Би трябвало да е тоалетна, но си приличаше на кенеф- някой беше ходил по голяма (редка) нужда и явно не беше нацелил добре, беше попрехвърлил...  Sick

Общи условия

Активация на акаунт