козметика на Institute Arnaud

  • 6 888
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
И аз съм много доволна  Peace Преди месец,когато ходих на почистване на лице,козметичката ми ми препоръча тази марка и от тогава само тях ползвам .....и което е по-хубаво ,че имат много приятен и дълготраен свеж аромат и правят кожата страхотна  Flutter Препоръчвам продуктите с двете ръце  Sunglasses

# 16
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Даже не съм и чувала за тази козметика  Embarassed ,кажете скъпа ли е и какви продукти за мазна кожа имат-благодаря   bouquet

# 17
  • Мнения: 265
и аз не съм я чувала-моля дайте повече инфо-заинтригувахте ме.на какви цени,в кои магазини?

# 18
  • Мнения: 265
 а това медицинска козметика ли е?

# 19
  • Мнения: 2 673
Ползвала съм крем, за лице хидратиращ - въобще не съм доволна. Има май автобронзант в него- ужас, не само че не ми хидратираше кожата, не ми изравняваше тена...смърдеше ужасно TiredВече нищо на АРНО не искам Naughty

# 20
  • Мнения: 5 790
Записвам се да следя темата. Някой може ли да ми каже имат ли продукти за проблемна кожа и какви са цените ориентировъчно?

# 21
Зависи от къде ги купуваш,в смисъл,че в някои аптеки са по-скъпи .Примерно кремчето за лице върви около 25лв. ,а гелчетата за лице са между 16-20лв. ,надявам се това да те ориентира поне малко  Peace

# 22
  • Мнения: 35 982
от тоалетното мляко и тоника съм много, много доволна



цени и за двете: 300 мл. 12 лв.

# 23
Някой може ли да ми каже къде във Варна мога да намеря продуктите?  newsm78

# 24
  • Мнения: 172
Провери в Кауфланд в аптеките на Фармахит.Там би трябвало да го има.

Общи условия

Активация на акаунт