ГЛАСУВАЙТЕ В КАТЕГОРИЯ Party Animal (купонджии и певци)

  • 2 514
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 951
Отчетох се!

# 31
  • Мнения: 1 629
Варненки е общо, щото всяка седмица през изминалата година купонът тече с различен състав. Всяка седмица все пак Wink

# 32
  • Мнения: 1 533
Аз вотих за любимата ми мю, само като й зърна муцунката на варненските срещи и ми идва да си поръчам едно малко! Grinning

...с богати...  hahaha

# 33
  • Мнения: 10 758
Яяяя, и мен ме има тука Laughing
Много благодаря на всички, които са гласували за мен Hug Heart Eyes

Блондиньо, как можа да го кажеш Crossing ArmsНал пих оня прокиснал компот ма Mr. GreenПък и не исках да оставаш от първата среща с впечатление, че съм алкохоличка Mr. Green

Последна редакция: вт, 28 ное 2006, 09:44 от Цомба Гърдева

# 34
  • Мнения: 2 897
Lilly, Дуци, Цомбето, jullianna, стрелче и още колко мнооого...

Как да гласуваш...

И аз това се чудя Thinking

# 35
  • Мнения: 1 451
Ами ако не си певец,значи си купонджия Laughing.Я си спомни с коя от форума си  купонясвал,че те е номинирала? Mr. GreenИли може би си пял на нечие ушенце? newsm08
Само на една от форума и се е случвало да и пея и да купонясвам с нея, ама тя не би ме номинирала, та затова съм толкова учуден. Иначе пея под душа. Ма за това съседите трябва да се изкажат  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 418
ЦОМБА естествено.С нея и по форумски срещи и извън тях все ми е купон.Че даже и в къщи...  mrstraetz sohappy sohappy sohappy

# 37
  • Мнения: 13 512
Ей,,Цомбето голяма конкуренция на Варненки...борбата е безмилостно жестока..ех,тез варненки,бе!  Hug Wink

# 38
  • Мнения: 3 861
По въпроса с Варненките, имаше не една такава номинация, затова съм го писала така, ако настоявате ще го махна

Общо взето съм сложила абсолютно всички номинации без "Купонджийките от Нашите деца", твърде разводнено ми се стори
 newsm78

След като трябва да е 3 дена утре ще я прекратя..казвайте докато е време за да няма сърдити след това

Цомбе, браво душа, за варненки незнам какви купонджийки са, но Софиянки не трябва да се излагаме Laughing

Благодаря на тези, които са гласували за мен Flutter  bouquet

# 39
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Цомба Гърдева е моят фаворит!

# 40
  • Мнения: 7 430
Цомбичката Hug

# 41
# 42
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
И аз не съм била на купони с вас,но гласувам за Цомбето,като цяло я смятам за весел човек,с голямо чувство за хумор и самоирония.
  newsm18Цомба newsm18Цомба newsm18


  bouquet  bouquet  bouquet

# 43
  • Мнения: 4 406
Бейбиту!!!!!!

# 44
  • Мнения: 3 423
Аз съм виждала снимки на
Цомба Гърдева и на Сакри
в стихията им. Затова дадох
гласа си за тях. Другите не
съм имала възможността да
ги изживея. Дори и на снимка.
Но ви потупвам дружески по
рамото. И къде е това караоке,
може следващия път да дойдем
с мъжа ми, той пее страхотно,
че и български песни дори.

Общи условия

Активация на акаунт