Koга ще престане да се буди толкова пъти нощем?

  • 1 000
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 757
Научено е на вода и биба и ще се буди докато се отучи от тези навици. Освен това трябва да мине периода на зъборастеж който е до около 2 годинки. Така поне аз си обяснявам буденията  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 726
Моят син е на 2,6 години и има нощи, в които продължава да се буди по няколко пъти - я е сънувал някакъв кошмар, я нещо друго.

Имало е и периоди в който по цяла седмица не се е будил нощем.

# 17
aleks e na godina i dva meseca i prodaljava da se budi po niakolko pati na no6t,sega ve4e otkazva da prieme biberon i e o6te po trudno,reve i se prispivame otnovo.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 831
И аз още чакам този момент LaughingЧе вече страдам от хронично недоспиване Cry
И аз така.

# 19
  • Мнения: 43
И мойта се буди. НО едни познати на които бебето е на 2 месеца ми казаха че на Училището за БЪдещи родители на което са ходили са им казали ако искат да не се буди детето нощем, никога да не го хранят през нощта, а още от пеленаче да му се вода, чайче или нищо само биба. Доколко това е така незнам, просто споделям мнение. Лично аз си мисля че нощното хранене е важно за децата, и особено важно за майките кърмачки защотото е научно доказано че най-много се стимулира производството на кърма през ноща. Мога да го кажа от личен опит.

Общи условия

Активация на акаунт